Beğeni Ağacı17Beğeniler

Konu:Cartif & ___JaNTi___

General Lord
    DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    389
    Beğenme 
    1070
    Beğenilme 
    2725

Standart Cartif & ___JaNTi___

Eline Sağlık
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

FKC
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General Lord
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    788

Yanıyorsun dayeeeeeee
    [-EmRe-] bunu beğendi.

Senior General
    [-EmRe-] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    96
    Beğenme 
    419
    Beğenilme 
    179

Alıntı FKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanıyorsun dayeeeeeee
    Hayat boyledir yigennnnnn
    SCeReS -ThEmReBeY_

EasyTeam

Senior General
    Captif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    286
    Beğenilme 
    153

Evet güzel video eline sağlık ben el bile alamadım diye hatırlıyordum. Ama şunu tüm server iyi bilsin ki ben burda 6 aylık bir oyuncuyum. Ve ben buraya geldiğimde bırak prick crit saymaları falan offer bozmayı dahi bilmiyordum. Yenildiğim de oldu yendiğimde yalnız ben oynamayı öğrendikten sonra eşit şartlarda olmasa bile SamgoaL_ i 3-0 yenmiştim. Sonra 2 el yenildim. Sonra yine 3-1 yendim. İlk eli o almasına rağmen. Ayrıca samgoal le 2 el üst üste pvp atıp yenildiğimde telefonun internetiyle ve karanlıkta pvp atmıştım. Sonra yine telefonun internetiyle pvp atmıştım ama bu sefer karanlıkta değildim. He şuan yine telefonun internetiyle bağlıyım ama 6 ayda kendini 'KRAL' zannedininde yani sizin tabirinizle en iyinizinde eline 2 kere verdim.. 6 ayda hiç birşey bilmiyorken. Yanlış anlaşılmasın ^^ iyi oyunlar iyi forumlar

FKC
    General Lord
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    788

Alıntı seppuku34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet güzel video eline sağlık ben el bile alamadım diye hatırlıyordum. Ama şunu tüm server iyi bilsin ki ben burda 6 aylık bir oyuncuyum. Ve ben buraya geldiğimde bırak prick crit saymaları falan offer bozmayı dahi bilmiyordum. Yenildiğim de oldu yendiğimde yalnız ben oynamayı öğrendikten sonra eşit şartlarda olmasa bile SamgoaL_ i 3-0 yenmiştim. Sonra 2 el yenildim. Sonra yine 3-1 yendim. İlk eli o almasına rağmen. Ayrıca samgoal le 2 el üst üste pvp atıp yenildiğimde telefonun internetiyle ve karanlıkta pvp atmıştım. Sonra yine telefonun internetiyle pvp atmıştım ama bu sefer karanlıkta değildim. He şuan yine telefonun internetiyle bağlıyım ama 6 ayda kendini 'KRAL' zannedininde yani sizin tabirinizle en iyinizinde eline 2 kere verdim.. 6 ayda hiç birşey bilmiyorken. Yanlış anlaşılmasın ^^ iyi oyunlar iyi forumlar
    Birilerinden para çalıp aldıgın çarla kestın demek afferim sana alicik Cash gibi kıvırma hemen ÇORDO KORDOŞOM VORDO gibi

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    286
    Beğenilme 
    153

Birilerinden para çalıp aldıgın çarla kestın demek afferim sana alicik Cash gibi kıvırma hemen ÇORDO KORDOŞOM VORDO gibi
    Birilerinden para çalıp aldığım çar ? Kardeş ben ne kıvırırım ne olanı yalanlarım. Şu para çalma mevzusunu ben bir türlü çözemedim. Kendi marketim benim marketim benim kasam benim param. Sizi ilgilendiren kısmı ben anlamadım. Marketin hesabını ben tutuyorum. 15 saat kasada ben duruyorum. 15 saat orada ben çalışıyorum. Müşteriye ben bakıyorum. Market BENİM anladın mı gerizekalı. Ayrıca şu kıvırma olayına da gelecek olursak neyi kıvırmışım. Çarda ben mi yokum dedim şimdi? Yoksa itemlerim eksikti mi dedim? Yada Bahadır başkasının itemiyle pvp atıyo diye mi göt yırttım şimdi burda? Ya neyse bende iti köpeği muhattap aldım cevap veriyorum. Dostum siz varya hiçbişeyi olmayan oyundan başka hiçbirşeye sahip olamayan ve olmamaya devam eden zavallılarsınız. Anladın mı. Seeen hiç bişeyi olmadan başkalarının yaptıklarıyla yada başkalarının itemleriyle çarlarıyla falanı filanıyla avunan bir aptalsın nokta
    AusePride ve Furki bunu beğendi.

FKC
    General Lord
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    788

Birilerinden para çalıp aldığım çar ? Kardeş ben ne kıvırırım ne olanı yalanlarım. Şu para çalma mevzusunu ben bir türlü çözemedim. Kendi marketim benim marketim benim kasam benim param. Sizi ilgilendiren kısmı ben anlamadım. Marketin hesabını ben tutuyorum. 15 saat kasada ben duruyorum. 15 saat orada ben çalışıyorum. Müşteriye ben bakıyorum. Market BENİM anladın mı gerizekalı. Ayrıca şu kıvırma olayına da gelecek olursak neyi kıvırmışım. Çarda ben mi yokum dedim şimdi? Yoksa itemlerim eksikti mi dedim? Yada Bahadır başkasının itemiyle pvp atıyo diye mi göt yırttım şimdi burda? Ya neyse bende iti köpeği muhattap aldım cevap veriyorum. Dostum siz varya hiçbişeyi olmayan oyundan başka hiçbirşeye sahip olamayan ve olmamaya devam eden zavallılarsınız. Anladın mı. Seeen hiç bişeyi olmadan başkalarının yaptıklarıyla yada başkalarının itemleriyle çarlarıyla falanı filanıyla avunan bir aptalsın nokta
    Ben kendime güveniyorum topik seni Aliciiiikkk Bilen biliyor senın ne bok oldugunu ts de uzun uzun anlattılar

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    286
    Beğenilme 
    153

Ben kendime güveniyorum topik seni Aliciiiikkk Bilen biliyor senın ne bok oldugunu ts de uzun uzun anlattılar

Sent from my iPhone using Tapatalk
    cevo, OWL and Furki like this.

FKC
    General Lord
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    788

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Daha fazla kemik atmıcam G*tün Loading oluyor sonra

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    286
    Beğenilme 
    153

Daha fazla kemik atmıcam G*tün Loading oluyor sonra
    G*tün loading oluyor kısmından ben anladım senin ne bok olduğunu ve seni kâle aldığım için kendimden utandım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş