Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 2 Post By Asgard
  • 1 Post By Basayev

Konu:Adaletinize hayran kaldım gm !

Yeni Üye
    AsoLaZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Adaletinize hayran kaldım gm !

Bi item satıyorum adam saçma sapan teklif sunuyor bende mezarcı aramıyorum yazıyorum adam bana tahrik edici konuşuyor ekte de gözüküğü gibi sen gelip bana ceza veriyorsun bide o yazışmayı gördüğün halde adama cezalandırıldı diyorsun bu oyunu ben 3 senedir oynuyorum kimseye yanlışım olmamıştır temizliceksen böyle gereksizleri temizle yoksa zaten bu sroda işim olmaz benimde sen küfür ette ana bacı karıştırma diyorsun böyle bi mantık yok insan olana insan gibi davranıyoruz zaten umarım ilgilenirsin bu konuyla orda herşey ap açık ortada ilk küfür edip insanın ayarlarıyla oynuyor adam bunu görmezden gleip sadece benim yazdığımla ilgilenmende çelişki bay gm !
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

General Lord
    Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    109
    Beğenme 
    1039
    Beğenilme 
    839

Alıntı AsoLaZz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi item satıyorum adam saçma sapan teklif sunuyor bende mezarcı aramıyorum yazıyorum adam bana tahrik edici konuşuyor ekte de gözüküğü gibi sen gelip bana ceza veriyorsun bide o yazışmayı gördüğün halde adama cezalandırıldı diyorsun bu oyunu ben 3 senedir oynuyorum kimseye yanlışım olmamıştır temizliceksen böyle gereksizleri temizle yoksa zaten bu sroda işim olmaz benimde sen küfür ette ana bacı karıştırma diyorsun böyle bi mantık yok insan olana insan gibi davranıyoruz zaten umarım ilgilenirsin bu konuyla orda herşey ap açık ortada ilk küfür edip insanın ayarlarıyla oynuyor adam bunu görmezden gleip sadece benim yazdığımla ilgilenmende çelişki bay gm !
    Kurallar açık; şahsa edilen küfürler ban sebebi değil ancak ailevi bir küfür hatta ve hatta ailesini cümle içerisinde kullanmak " anana sor" veya kutsalına küfür - hakaret ban sebebidir. Şikayetler bölümüne göz atarsan göreceksin

Mobile Developer

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    787
    Beğenme 
    529
    Beğenilme 
    8657

Bu ailevi değerlerine küfür etmeniz için sebep yada gerekçe gösterilemez. Küfür ediyorsanız cezasına katlanmalısınız .
    che ve Akasya bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    AsoLaZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ailevi değerlerine küfür etmeniz için sebep yada gerekçe gösterilemez. Küfür ediyorsanız cezasına katlanmalısınız .
    O ZAMAN İKİ TARAFADA VERİCEKSİN CEZAYI Bİ ADAM BİRİNİ VURDUMU BİLE TAHRİK İNDİRİMİ UYGULANIYOR TEK TARAFLI CEZA OLMAZ KUSURA BAKMA ÇOCUK DEĞİLİZ ADAMIN YAZDIĞI ORTADA BUNU GÖRÜP SADECE Bİ TARAFA CEZA VERMENİZ ADALETSİZLİKTEN BAŞKA BİŞE DEĞİL BEN ORADA İNSAN GİBİ KONUŞMUSUM CHAT BAN İP BAN ATMISSIN ÇOK SORUN DEĞİL BURDA SORUN ADALETSİZLİK İNSANLARI TAHRİK EDİP PİŞKİN PİŞKİN SS ALDIM GÖRÜRSÜN DİYİP ÇOCUK MUHABBETİ YAPANLARI KOLLAMAYA DEVAM EDİN SİZ UMARIM DÜZELTİRSİNİZ BU DURUMU !

Chief General
    selo1232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    116
    Beğenme 
    509
    Beğenilme 
    102

Küfürün her türlüsüne karşı ceza uygulanmalı bence swde tahrik eden çok yan char açıp uğraşıyorlar durmadan item istiyorlar vermeyince sen dinsizsin imansızsın diyip uğraşıyorlar başıma 2 kere geldi bu olay siz sayın yönetimin bu duruma el atma olasılığı var mıdır acaba?

Chief General
    Basayev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    196

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 'a selamlar
    MrsCasK bunu beğendi.

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    972

Konuyu açan arkadaşa şöyle bir örnekle cevap vereyin , diyelimki bir polis karşısında bir suçlu ve olay esnasında karşıdaki suçlu silahıyla polise ateş ediyor .Ve poliste kanundan aldığı yetkıyle karşılık veriyor.Karşılıklı yaralanıyorlar.Sence bu durumda suçlu poliste bana ateş etti o da hapse girsin diyebilir mi ?
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş