Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:SAFE 8LI PT KOYUP PWPDE MILEETE SATSANLARIN VIDOESU ARTIK YETER

General
    ALPARSLAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    32

Standart SAFE 8LI PT KOYUP PWPDE MILEETE SATSANLARIN VIDOESU ARTIK YETER

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu eyrimer ve mavsisssssss 8li pt koyup geleni gideni kesip mahalle kabadayisi zannediyorlar kendilerini onune gelene satasiyor sovuyorlar 1vs1 atanlara arkadan gelip zerkleyip kaciyorlar safe onunde 8 li ptleri bunlari 7-24 bekliyor admlarin 8 tane ptsi hepsi ayni ip videoda gozukuyor eyerimer video cektigimim gorur gormez direk kapatiyor butun charlarini lutfen sunlara gereginni yapin swde istemiyoruz bunlari

CrazzY ve murat1453 bunu beğendi.
    YOUTUBE KANALIM
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    murat1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    6

(SAYIN @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ) BU GIBI ZIHNIYETLER OLDUGU SURECE OYUNUN TADI MADI KALMIYOR SIZ YONETICILER ARTIK BIR EL ATSANIZ BİZ MILYARLK CHARLARIMIZLA ADAM AKILLI VS ATAMICAKMIYIZ BU GIBI ZIHNIYETLER YÜZÜNDEN OYUNUN TADI MADI KACIYORR BAN ATILMASINI ISTIYORUZZZ .(__D0KT0R__) ..
    Konu murat1453 tarafından (14.Nisan.2018 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.

Üyeliği Durduruldu
    safetorunu41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı ALPARSLAN66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu eyrimer ve mavsisssssss 8li pt koyup geleni gideni kesip mahalle kabadayisi zannediyorlar kendilerini onune gelene satasiyor sovuyorlar 1vs1 atanlara arkadan gelip zerkleyip kaciyorlar safe onunde 8 li ptleri bunlari 7-24 bekliyor admlarin 8 tane ptsi hepsi ayni ip videoda gozukuyor eyerimer video cektigimim gorur gormez direk kapatiyor butun charlarini lutfen sunlara gereginni yapin swde istemiyoruz bunlari

aga videoyu ızledım baştan sonra şikayet ettiğin adamlarda ne cleric ne warior bufu var, senin üstüne bakınca pain+cleric str int hiç bi şey eksik değil bi de safede slient dead ısmınde bot charınız var çok saçma olmamış mı bu video kımı kıme şikayet ediyosunuz hani biraz şey olmuş. Ben bu oyunda bütün bufları alıyorum ama adamlar zerkleyip bana tek atıp kacıyor lütfen banlar mısın sinirim bozuluyor gibi bişey

Üyeliği Durduruldu
    safetorunu41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı murat1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (SAYIN @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ) BU GIBI ZIHNIYETLER OLDUGU SURECE OYUNUN TADI MADI KALMIYOR SIZ YONETICILER ARTIK BIR EL ATSANIZ BİZ MILYARLK CHARLARIMIZLA ADAM AKILLI VS ATAMICAKMIYIZ BU GIBI ZIHNIYETLER YÜZÜNDEN OYUNUN TADI MADI KACIYORR BAN ATILMASINI ISTIYORUZZZ .(__D0KT0R__) ..
    sen de şey diyosun heralde benım charım 2 milyar onun charı 500 tl lütfen onu banla ben keyif alayım aga asgard bu şekilde iş yapmıyor video çek şikayet kısmına aç

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    6

Alıntı safetorunu41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen de şey diyosun heralde benım charım 2 milyar onun charı 500 tl lütfen onu banla ben keyif alayım aga asgard bu şekilde iş yapmıyor video çek şikayet kısmına aç
    KAÇ PARALIK adamsın senn ve yaa şöyle soylıyım sw da aylık kazandıgın para kadar haftalık para harcıyorum elbette bizde kendi şahsi düşüncelerımizi paylaşacagızz sanırım senın yaş ortalama 13 14 gülüm sana göre yerler degıl burasıı uyu senn yorma o beynini ..

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    6

NİCK Den de belli anlatmaya gerek yok wqeqwe ergen senii

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    32

aga videoyu ızledım baştan sonra şikayet ettiğin adamlarda ne cleric ne warior bufu var, senin üstüne bakınca pain+cleric str int hiç bi şey eksik değil bi de safede slient dead ısmınde bot charınız var çok saçma olmamış mı bu video kımı kıme şikayet ediyosunuz hani biraz şey olmuş. Ben bu oyunda bütün bufları alıyorum ama adamlar zerkleyip bana tek atıp kacıyor lütfen banlar mısın sinirim bozuluyor gibi bişey
    ADAMLARDA WARLOCKTAN TUT CLERIC HEAL WARIOR BUFF HERSEYLERI VAR SEN MERAK ETME 7-24 ORDALAR ZTN HEPSI AYNI IP SANIRIM SENIN OYUNLA ALAKAN YOK LAF OLSUN DIYE YAZIYORSUN BU ADAMALR PWPYE HER ZAMAN BOYLE CIKIYOR BUFLARIDA BEN GELINCE ICLERINDEN GECTIGIM ICIN YOK BUTUN SW SIKAYETCIDIR BUNLARDAN BEN SADACE SIKAYET ETTIGIM NOKTA BUNLAR 8LI BOT PTSI KRUUP ONA BUNA DALIYORLA 7-24 ORDALAR AMA NIYE BAN YEMIYORLAR ?
    YOUTUBE KANALIM

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    6

Alıntı ALPARSLAN66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ADAMLARDA WARLOCKTAN TUT CLERIC HEAL WARIOR BUFF HERSEYLERI VAR SEN MERAK ETME 7-24 ORDALAR ZTN HEPSI AYNI IP SANIRIM SENIN OYUNLA ALAKAN YOK LAF OLSUN DIYE YAZIYORSUN BU ADAMALR PWPYE HER ZAMAN BOYLE CIKIYOR BUFLARIDA BEN GELINCE ICLERINDEN GECTIGIM ICIN YOK BUTUN SW SIKAYETCIDIR BUNLARDAN BEN SADACE SIKAYET ETTIGIM NOKTA BUNLAR 8LI BOT PTSI KRUUP ONA BUNA DALIYORLA 7-24 ORDALAR AMA NIYE BAN YEMIYORLAR ?
    EGER GERÇEKTEN DEDIKLERI KADAR VAR İSE BU YONETICILER Kİ ZATEN BEN INANIYORUM BIR ADALET ÇERÇEVESINDE HAREKET EDIYOLAR @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Görüp geregini Yapmakda tereddütte kalmazlar ..

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    809
    Beğenme 
    535
    Beğenilme 
    8884

Bu video üzerinden ceza vermek yanlış olur. Video da herhangi bir buffer karakter kullanımı görünmüyor. Kimsede buff yok ve attack yapan da yok. Ceza vermek için yetersiz bir kanıt.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    32

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ben tmm ben bunlarin size videosunu bulup aticam
    YOUTUBE KANALIM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş