Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:___ADALET___ vs FlawLeSS

Chief General
    __ADALET__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    81

Standart ___ADALET___ vs FlawLeSS

Eski bir videodur. Sanırım geçen seneydi. Eşitliği sağlamak adına honoru yoktu gerçi pekde eşit sayılmayız hatta videonun 10. saniyesinde yaptıgım test sonucu görebilirsiniz.
    Neden yayınlıyorum ? Normalde sevmem böyle şeyleri ama biraz yaptıgım pwpleri gözden geciriyim derken buna denk geldim ve 'WTB GRİNPOT' yazısını gördüm. Bunun ardından bende 'video çekiyorum izletirim' demişim. Hala izletmedim izletiyim dedim. Bide öyle video falan yapmakla pek ugrasamam ben o yüzden direk 10 dakikayı attım ama dikkat çekilmesi gereken kısım 7:25 den sonrasıdır. Erolun aglamaları ve emin konusmaları falan hepsi orda. Kendisinide etiketlemenizi istiyorum görsünde ögrensin heal nasıl yapılıyormuş.

Konu __ADALET__ tarafından (29.Aralık.2018 Saat 13:17 ) değiştirilmiştir.

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    81

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... al hayatım. Grinpot varmıymış yokmuymus bi bak

Captain
    Pastagil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

pvp bu kesersinde kesilirsinde gecen seneye ait gecen sene sende kesıyodun bende hatta golduna atıp benim kestiğimde var onu geçtim daha 1 ay öncesinde eşit şartlarda pvp yapıp seni 2 tur 3.0 kestim inkar edemezsin heralde video çekmediğim için kanıt yok ama seninde inkar edeceğini sanmıyorum burda laf yaristırcak durumum yok sen diyeceksinki gel bida atalım ben bsro dayım charımda burda pvp yapmak isteyen wtb golduna pvp glolarıma cevap versin ya da oyundan pvp teklifi etsin dediğim gibi burda laf yarıştırmam yazaağımı yazdım iyi oyunlar .

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    81

Alıntı Pastagil_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pvp bu kesersinde kesilirsinde gecen seneye ait gecen sene sende kesıyodun bende hatta golduna atıp benim kestiğimde var onu geçtim daha 1 ay öncesinde eşit şartlarda pvp yapıp seni 2 tur 3.0 kestim inkar edemezsin heralde video çekmediğim için kanıt yok ama seninde inkar edeceğini sanmıyorum burda laf yaristırcak durumum yok sen diyeceksinki gel bida atalım ben bsro dayım charımda burda pvp yapmak isteyen wtb golduna pvp glolarıma cevap versin ya da oyundan pvp teklifi etsin dediğim gibi burda laf yarıştırmam yazaağımı yazdım iyi oyunlar .
    Olm benim rengim belli hiçbisey inkar etmem. Gecen sene senden kazancım 950b falandı aldıgım verdigim sonrası. Gelelim bu seneye. beni 6-0 yenebilecek bi player yok. 2 tur attık senınle golduna gelirsin diye verdim de sonrasında birinden bişey mi duydun artık nedir. Gel dedim gelmedin. Yap burda char öyle atarız dedin. Ben ekmegime bakarım erolcum. İstedigin zaman istedigin yerde eşit sartlarda istedigin buildle istedigin kadar pvp ye hazırım sıkıntı yok

General
    KingOfSky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    84

lan amk yayığı sen pwp de yok ref sayılmaz yok kapalı oynuyon yok honorun war diye herkese aglıyorsun zaten kabullenmeyi bilmiyen yavışakın tekisin sen üçkağıtçı seni

Üyeliği Durduruldu
    Serme1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    15
    Beğenme 
    54
    Beğenilme 
    66

Eline saglık amo
    __ADALET__ bunu beğendi.

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı __ADALET__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm benim rengim belli hiçbisey inkar etmem. Gecen sene senden kazancım 950b falandı aldıgım verdigim sonrası. Gelelim bu seneye. beni 6-0 yenebilecek bi player yok. 2 tur attık senınle golduna gelirsin diye verdim de sonrasında birinden bişey mi duydun artık nedir. Gel dedim gelmedin. Yap burda char öyle atarız dedin. Ben ekmegime bakarım erolcum. İstedigin zaman istedigin yerde eşit sartlarda istedigin buildle istedigin kadar pvp ye hazırım sıkıntı yok
    1 ay önce eşit şartlarda çagırdın 2 tur 3.0 kestim şimdi bilerek verdim falan gerek yok böyle şeylere bence k.g

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    81

1 ay önce eşit şartlarda çagırdın 2 tur 3.0 kestim şimdi bilerek verdim falan gerek yok böyle şeylere bence k.g
    Özkan arkadaşın senin. Pvp esnasında attıgım mesajları o biliyor ki madem beni 3.0 gibi rahat bi skorla kesebiliyorsun. E hadi? gel yapalım niye hayır diyosun?

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı __ADALET__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özkan arkadaşın senin. Pvp esnasında attıgım mesajları o biliyor ki madem beni 3.0 gibi rahat bi skorla kesebiliyorsun. E hadi? gel yapalım niye hayır diyosun?
    düzeltme 6.0 o k.g

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    81

düzeltme 6.0 o k.g
    Ah ulan eşşek kafam. Bilsem ki golduna gelmiceksin niye vereyim demi Olsun sen yinede 6.0 yenebiliyosan gel enayi goldu kazan bende gold cok veririm işte sana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş