General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    972

Standart Hızlı Ve sağlıklı Kilo vermek için içeri

Arkadaşlar , fazla kilolarından şikayetçi olan arkadaşlar

Kullandığım bir iki kürü sizlerle paylaşayım .Ki ben 25 günde 7 kilo verdim diyebilirim sporla destekleyerek.Bu 2 kür yağ yakımını hızlandırıyor yani görünürde basit gibi dursada hızlı bir şekilde yağ yaktırıyor.

2 Adet yoğurt kürü var birincisi gelelim ; Bir kase yoğurdun içine bir çay kaşığı zerdeçal, bir çay kaşığı zencefil ve bir çay kaşığı tarçın atarak karıştırıp afiyetle yiyebilirsiniz.İlklerde tadı biraz saçma gelebilir çünki bahsettiğim şeyleri daha önce bir arada yemeyişinizden Ama zamanla tadı güzel gelmeye başlayacak.Bu kür ile 1e3 oranında daha hızlı kilo verebilirsiniz.Sağlık açısından da hiçbir zararı yok.Ama dediğim oranı kaçırmayın siz.Bir çay kaşığı unutmayın.Bu kürü sadece hamile bayanlar ve hazımsızlık sorunu yaşayan arkadaşlar kullanmasın.Uzmanlar genelde yatmadan önce TÜKETİLMESİNİ söylüyor.İçtikten sonra da en az 2 bardak su içmeniz durumunda yağ yakımı hızlanıcak.Hazımsızlık sorunu olmayan arkadaşlar bu karışımı spora gitmeden önce içtiği takdirde daha fazla etkisini görecek ki ben gördüm.
    2. Kür de yine bir kase yoğurdun içine pulbiler ve 2 çay kaşığı limon sıkıp suyunu dökeceksiniz.Limonun deva olmadığı dert olmadıgı gıbı sındırım sıstemıne de ıyı gelıyor ve yağ yakmaya yardımcı oluyor.Zaten acı her zaman (pulbiber) yağ yakımına yardımcı olur.Bu kürü kabaca sıçmakta zorlanan arkadaşlar kesinlikle kullanmasın sıçarken kıçınızda yanma yaşamayın.Ama bu da etkili bir kür benden bu kdar arkadaşlar .

not: Kesinlikle bu protein tozu , zayıflama hapları gibi salak saçma şeyleri tüketmeyin.NASIL Kİ FAZLA YİYEREK KİLO ALIYORSAK AZ YİYEREK KİLO VERECEZ BU İŞİN BAŞKA ÇARESİ YOK.
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    972

Spora giden arkadaşlar için ufak bir tavsiye daha ; arkadaşlar koşu bandı bisiklet vs bunlarda egzersizlerinizde kalp ritimlerine dikkat edin.Templolu yürümek her insana göre farklıdır.Kimi isen 5km hızla yururken 110 nabız ile seyrederken kimisi 90 ile nabız alır.Bu işin püf noktsı da bu.Nabız ne kadar yüksek olursa o kadar fazla ter atarsınız.Tabi bu 180 nabıza çıkmanız anlamına gelmiyor kilolu arkadaşlar için 160 nabız a kadar ulaşmalarını tavsiye ediyorum .
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    416
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    695

Protein tozunu kendimde kullanmış biri olarak sporu fazla kilolarınızdan kurtulmak ve kaslanmak için yapıyorsanız alabilirsiniz.1 ölçek protein tozu 110 kaloridir(160gr yağsız yoğurt 117 kalori) ve 23gr protein içerir.Yok kalbe sağlığa zararlı vs kullanan kişiler bilinçsizce kullandıklarından sorun yaşıyorlar.Mesela bugün bir spor mağazısında protein tozu alıyordum tanımadığım bir gençle supplementler hakkında konuşuyorduk.Bana dediği protein tozu steroid vs. ne varsa alıcam şişicem sonra bırakıp full spor yapıcam falan diyordu adamın organ doku sağlığı umrunda değil ve ordan bir amcada sakın kullanmayın ben kullandım kalp rahatsızlığı yaşadım falan diyordu. 40 50 yaşlarındaydı vücut yapısından anlaşılacapı gibi spora yeni başlamış ve protein tozu kullanıp hastalandığı için zararlı diyor.Ayrıca protein tozu hemen spora başlayınca kullanılmaz ilk 4 5 ay vücudu alıştırırsın.Neyse hepsi cahillikten bilgisizlikten kaynaklanıyor.He bide amca 2 3 tane muz yiyin marketlerden köfte alın yiyin diyor.(Muzu bende tüketiyorum ama o köfteyi alıp yapıcan falan yaptıpın sporun bir anlamı kalmıyor ve maaliyet olarakda fazla) Bazı şeyler(örn protein tozu) zararlıysa o zaman dışardan hiçbir şey yemeyelim ne eti koyduklarını bilmiyoruz bir sürü katkı maddesi var falan neyse anlatabilmişimdir umarım.O kadar bilinçsizce kullanım varken sağlık problemlerin çıkması çok da şaşırılcak bir durum değil.
    Spora başlıyacak fazla kilosu olanlara karnitini önerebilirim.Yağ yakmanızda yardımcı olucaktır.Tavsiyem hap şeklinde almak yerine sıvı şeklinde almanız.
    Stajyer Doktor

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    972

Proteini toz halinde almak yerine sağlıklı yollardan da alabilirsiniz.

Göğüs tavuk veya hindi eti, Balık , süzme peynir, barbunya, yumurta, yoğurt ve birkaç kuruyemiş ile protein ihtyiacınızı karşılayabilirsiniz.Tozuna da hapına da gerek yok.Tozla şişenler bıraktıktan sonra balon gibi sönüyor Herşeyi doğadan yemenin keyfini yaşayın.Allah sayısıız nimet bahşetmiş faydalanın.Kul üretimi protein haplarından uzak durun
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    972

Ayrıca doğru bir noktaya temas etmişsin .Dışardan yiyecek tuketımınde dıkkatlı olmak gerekiyor.Merdivenaltı yerlerden et ve ürünlerini tüketmek son derece sağlıksız.Kalp ve damar tıkanıklığının nedeni bence bu.Kendini ispatlamış restorantlardan tüketim yapılmalı.Suatcım
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    416
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    695

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proteini toz halinde almak yerine sağlıklı yollardan da alabilirsiniz.

Göğüs tavuk veya hindi eti, Balık , süzme peynir, barbunya, yumurta, yoğurt ve birkaç kuruyemiş ile protein ihtyiacınızı karşılayabilirsiniz.Tozuna da hapına da gerek yok.Tozla şişenler bıraktıktan sonra balon gibi sönüyor Herşeyi doğadan yemenin keyfini yaşayın.Allah sayısıız nimet bahşetmiş faydalanın.Kul üretimi protein haplarından uzak durun
    Protein tozu alanlar doğal beslenenlere göre daha çabuk sönüyorlar bunu inkar etmiyorum ama bir sporcunun alması gereken günlük protein miktarı ağırlığının 1.5 2 katı kadardır.Kendimden örnek vericek olursam benim almam gereken protein 120 150gr ve bunu 4 öğüne bölersek 30 gr almam lazım.Protein tozunu sadece 1 öğün kullanıyorum zaten dediğin doğal besinleri diğer öğünlerde tüketiyorum.Doğal beslenmenin maaliyeti yüksek ve kalorisi yüksek.İlk başladığımda bende doğal besleniyordum yine her türlü kaslarım gitti hatta protein tozu kullanmaya başladığımda en fazla kas kütleme ulaştım.Olay iradeli bilinçli olmakla alakalı doğal beslenme protein tozu falan hepsi hikaye..

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca doğru bir noktaya temas etmişsin .Dışardan yiyecek tuketımınde dıkkatlı olmak gerekiyor.Merdivenaltı yerlerden et ve ürünlerini tüketmek son derece sağlıksız.Kalp ve damar tıkanıklığının nedeni bence bu.Kendini ispatlamış restorantlardan tüketim yapılmalı.Suatcım
    Herkes kendini ispatlamış restoranlarda proteinli yemek yicek kadar zengin değil mlsf .Yavuzcum
    Stajyer Doktor

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    972

Alıntı Misery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Protein tozu alanlar doğal beslenenlere göre daha çabuk sönüyorlar bunu inkar etmiyorum ama bir sporcunun alması gereken günlük protein miktarı ağırlığının 1.5 2 katı kadardır.Kendimden örnek vericek olursam benim almam gereken protein 120 150gr ve bunu 4 öğüne bölersek 30 gr almam lazım.Protein tozunu sadece 1 öğün kullanıyorum zaten dediğin doğal besinleri diğer öğünlerde tüketiyorum.Doğal beslenmenin maaliyeti yüksek ve kalorisi yüksek.İlk başladığımda bende doğal besleniyordum yine her türlü kaslarım gitti hatta protein tozu kullanmaya başladığımda en fazla kas kütleme ulaştım.Olay iradeli bilinçli olmakla alakalı doğal beslenme protein tozu falan hepsi hikaye..

Herkes kendini ispatlamış restoranlarda proteinli yemek yicek kadar zengin değil mlsf .Yavuzcum
    kardeş o zaman belsadaki 2liraya martı döner +ayranı yemeye devam nabalım fakiriz diye ölek mi asfad demi
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş