Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı22Beğeniler

Konu:IPhone 6s i önerir misiniz?

General Lord
    _DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    226
    Beğenme 
    827
    Beğenilme 
    803

İphone bende bu sene ilk defa kullananlardanım almadan önce günlerce araştırdım 6s mi 5s mi diye iphone yeni sürümünü keşfettim çoğu kişinin dığru düzgün bilmediği special edition modeli dış görünüşü tamamen 5s gibi görünen ama özellik bakımından 6sden daha iyi olan sürümünü kullanıyorm. A9 işlemcisi ,4k videosu, hdr kamerası vs 6s den iyi fiyat olarakta 6sden düşük. 16 gb kullanıyorum alalı 6 ay oldu daha içinden bir tane resim silmedim uygulamaları vs yeterince fazladan var hafızada. müzik olarakta box tubidy gibi ücretsiz programları kullanıyorum . Allah iphone kullanan birini iphonsuz gün göstermesin
    Konu _DarkBlue_ tarafından (15.Ocak.2017 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.
    MrsCasK bunu beğendi.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Captain
    alicaliskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    16

Dostum iphone 7 maddi imkanlardan alamıyacağını söylemişsin ama benim naçizane fikrim 6s alacak parayı denkleyebiliyorsan biraz daha kasabilirsin kendini diye düşünüyorum.Yeni bir iphone alacaksan mantık yürütürsek kesinlikle 7 serisi ama 6 veya 6s modeli olan arkadaşlar için satıp 7 almaları evet mantıksız olabilir çünkü aralarında uçurum fark yok. Ben samsung kullanıcısıydım kısmen sana benzer bir ticaret yaşadım tercihim 7 serisinden oldu ve şuan ki fikrim kesinlikle bir daha android kullanmam

Elindeki lg telefona gelecek olursak firmanın satış yapan firma ile sözleşmesini fes etmesi senin telefonunun garanti dışına çıkacağı anlamına gelmez.Bir süre X yetkili teknik servisinde çalıştım,arızaya gelen ürünün Türkiye içi nereden satılmış olduğu pek önemli değildir sonuçta bu ürünü üreten firma sensin seri numarasından cihaz kontrol edilir garanti süreci devam ediyorsa işlem yapılır.Şuanda LG G4 üretimi yok sen bu ürünü garantiye götürdüğünde ya ürünü tamir edecek yada fatura fiyatı üzerinden hediye çeki oda uygun değilse bir üst model telefonu vermek zorunda oldukları için kaçış yolunu kullanmışlar diye düşünüyorum.İşin peşini bırakmazsan olumlu sonuç alabileceğini düşünüyorum.

Lg için fikirlerim tabikide resmi yollardan yapılan yani faturaları olan ürünler içindir.
    Konu alicaliskan tarafından (15.Ocak.2017 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.
    Shadowhunters bunu beğendi.

General
    aLpacino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    74
    Beğenilme 
    30

1 yıllık 6s kullanıcısıyım kesinlikle öneririm

General Lord
    MasTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    194
    Beğenme 
    704
    Beğenilme 
    780

Alıntı Misery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iPhone 6s almayı düşünüyorum ama şuana kadar hiç iPhone kullanmadım tavsiye eder misiniz? iPhone 7 almayı bütçemden dolayı istemiyorum. Neden alcağıma gelicek olursam önceden lg g4 kullanıyordum biraz araştırırsanız bu lglerde anakart yanma sorunu varmış işte başıma geldi ekran logoda takılı kalıyor. Teknis servisi arayıp konuştum dedikleri satın aldığınız yerle biz sözleşmemizi iptal ettik o yüzden garantiniz geçersiz falan.. o yüzden seneye alcağım elmayı şimdi alayım diyorum kendi kullandığınız memnun olduğunuz markaların modellerini de önerebilirsiniz.
    7 almanı zaten pek tavsiye etmem çünkü aralarında hız falan pek bi fark yok. 7 alacağına 6s al daha iyi zaten. Bende 6s kullanıyorum daha öncesinde de 5 kullanıyodum. Piyasa olarak iphone daha canlı ve daha değerli telefon ve hız açısından da bana göre çok iyi. Ben aldım pişman olmadım.
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.

bSro: ----------------------- aSro:
    MasTR_Wizz ------------ MoshimeDoto
    __HoPPaLa__ ----------- The_Guardian
    ALTINORDU

General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    340
    Beğenme 
    282
    Beğenilme 
    563

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... arkdaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim.32gb lık 6s almaya karar verdim.Dediğiniz gibi inşallah pişman olmam.
    Stajyer Doktor

General Lord
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    194
    Beğenme 
    704
    Beğenilme 
    780

Alıntı Misery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... arkdaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim.32gb lık 6s almaya karar verdim.Dediğiniz gibi inşallah pişman olmam.
    32gb alacaksan zaten ayrı bi güzel olur senin için. İnşallah pişman olmazsın bişey oldumu da gönder garantiye zaten genellikle değiştiriyolar uğraşmıyolar. iPhone'un o yönünü de çok seviyorum

ALTINORDU

General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    340
    Beğenme 
    282
    Beğenilme 
    563

Alıntı MasTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    32gb alacaksan zaten ayrı bi güzel olur senin için. İnşallah pişman olmazsın bişey oldumu da gönder garantiye zaten genellikle değiştiriyolar uğraşmıyolar. iPhone'un o yönünü de çok seviyorum
    Sağolasın
    MasTR bunu beğendi.
    Stajyer Doktor

General Lord
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    194
    Beğenme 
    704
    Beğenilme 
    780

Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İphone bende bu sene ilk defa kullananlardanım almadan önce günlerce araştırdım 6s mi 5s mi diye iphone yeni sürümünü keşfettim çoğu kişinin dığru düzgün bilmediği special edition modeli dış görünüşü tamamen 5s gibi görünen ama özellik bakımından 6sden daha iyi olan sürümünü kullanıyorm. A9 işlemcisi ,4k videosu, hdr kamerası vs 6s den iyi fiyat olarakta 6sden düşük. 16 gb kullanıyorum alalı 6 ay oldu daha içinden bir tane resim silmedim uygulamaları vs yeterince fazladan var hafızada. müzik olarakta box tubidy gibi ücretsiz programları kullanıyorum . Allah iphone kullanan birini iphonsuz gün göstermesin
    iPhone SE'den bahsediyorsun ama 6s'ten iyi değil, performansları aynı (işlemci, grafik vs.) fakat teknoloji bakımından (3D Touch vs. gibi) 6s daha üstün. 5 SE modelinde arka kamera 6s ile aynı fakat ön kamera 1.2Mp 6s'de ise 5Mp. Neyse kısaca özetleyip uzatmiyim hızları 6s ile aynı fakat 6s teknolojisi bakımında SE' den daha iyi. SE'nin 6s'den iyi olduğu bi nokta göremedim araştırdığım kadarıyla.

iPhone SE, büyük ekranlı iPhone kullanmak istemeyen kullanıcılara yüksek performans deneyimini yaşatıyor. Ancak, iPhone 6s'in ekranı sizin için normal ise, iPhone SE'ye geçiş yapmanıza hiç gerek yok.

ALTINORDU

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    329
    Beğenme 
    964
    Beğenilme 
    918

MİGROSDAN BİMDEN 16GB modellerini alma da kanka Iphone ıphonedir .
    Ama ben ıphonecu degılım ben androıd kafasındayım zenfone 3 var yenı onu onerebılırım ben anrodı alcaksan vatanda var şuan satılıyor 1799 tl ye AMA 6s alcaksan hıc gerek yok uzerıne bıraz da koyup 6s 32gb al
    BANKACI

RoyalFamily

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    329
    Beğenme 
    964
    Beğenilme 
    918

AMABENCE 2750 VERIP 6S ALCANA 200 DA KOYUP 7 ALMAN daha mantıklı .
    BANKACI

RoyalFamily

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş