IPhone 6s i önerir misiniz?

Silkroad Private Server

JollyGame ForumForum Anasayfa English Support Facebook Twitter Youtube TeamSpeak
Go Back   JollyGame Teknoloji Dünyası Akıllı Telefon ve Tabletler Apple
Şifremi Unuttum?

Apple

Apple ürünleri ile ilgili haber ve detayları burada bulabilirsiniz .

Beğeni Ağacı22Beğeniler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15.01.2017, 05:17   #1
Bölüm Moderatörü

Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Shadowhunters isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 337
Favori Oyun: Silkroad Online
Standart IPhone 6s i önerir misiniz?

Arkadaşlar iPhone 6s almayı düşünüyorum ama şuana kadar hiç iPhone kullanmadım tavsiye eder misiniz? iPhone 7 almayı bütçemden dolayı istemiyorum. Neden alcağıma gelicek olursam önceden lg g4 kullanıyordum biraz araştırırsanız bu lglerde anakart yanma sorunu varmış işte başıma geldi ekran logoda takılı kalıyor. Teknis servisi arayıp konuştum dedikleri satın aldığınız yerle biz sözleşmemizi iptal ettik o yüzden garantiniz geçersiz falan.. o yüzden seneye alcağım elmayı şimdi alayım diyorum kendi kullandığınız memnun olduğunuz markaların modellerini de önerebilirsiniz.

Alt 15.01.2017, 05:20   #2
Deneme Moderatör

LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: LJLJ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 465
Favori Oyun: aSilkroad

iPhone 6 Plus kullanıyorum. 4S'ten beri Apple'dan şaşmam. Kolay kullanım, iCloud özelliği, hatasız ve tertemiz cihaz daha ne yapsınlar...
SweetMuschy ve Shadowhunters bunu beğendi.

Alt 15.01.2017, 05:38   #3
Bölüm Moderatörü

Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Shadowhunters isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 337

Alıntı:
LJLJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iPhone 6 Plus kullanıyorum. 4S'ten beri Apple'dan şaşmam. Kolay kullanım, iCloud özelliği, hatasız ve tertemiz cihaz daha ne yapsınlar...
Teşekkürler dostum
Alt 15.01.2017, 06:36   #4
Yeni Üye

RaxC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: RaxC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 5

Kardeşim bende bütçemden dolayı 5S aldım gayet başarılı bundan önce Samsung kullanıyordum ama Apple yanında fıs ..
Alt 15.01.2017, 07:36   #5
Bölüm Moderatörü

Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Hurley isimli Üye şuanda  online konumundadır
Konular: 283

2 yıl önce 6 aldım çok memnunum normalde 7-8 ayda bir telefon değiştirirdim
Shadowhunters bunu beğendi.
Alt 15.01.2017, 08:39   #6
General

JySsY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: JySsY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 22

6s kullanıcısydım 1ay öncesine kadar şuan 7 kullanıyorum hiç bir farkı yok kamera dışında bence. Kesinlikle almanı tavsiye ederim. Fakat 16 gb dan uzak dur. Sorun yaşarsın kapasite ile ilgili. En düşük 64gb almanı tavsiye ederim. İyi forumlar.
_Grimmjow bunu beğendi.
Alt 15.01.2017, 09:15   #7
General

_Grimmjow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: _Grimmjow isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 19

Alıntı:
JySsY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
6s kullanıcısydım 1ay öncesine kadar şuan 7 kullanıyorum hiç bir farkı yok kamera dışında bence. Kesinlikle almanı tavsiye ederim. Fakat 16 gb dan uzak dur. Sorun yaşarsın kapasite ile ilgili. En düşük 64gb almanı tavsiye ederim. İyi forumlar.
32 GB yeterli olabilir.
JySsY bunu beğendi.

Mühendis beyinler'de kurucu ve yönetici.
Bilim Türkiye'de kurucu ve yönetici.
In Science We Trust'da yönetici.

Webtekno ve Fizikist'de eskiden editördü.

Wonderweiss

Wandenreich

Alt 15.01.2017, 09:21   #8
General

JySsY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: JySsY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 22

Alıntı:
_Grimmjow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
32 GB yeterli olabilir.
Kullanış şekline göre yeterli olabilir evet. 16gb dan uzak durunda , dertsiz başınıza dert alırsınız
Alt 15.01.2017, 12:15   #9
General Lord

Heimdallr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Heimdallr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 861
Favori Oyun: aSro-bSro-cSro

Bende yıllardır samsung kullanıcısydım 2 ay önce iphone 6s 32 GB aldım telefon harbiden İphone'muş dedim telefon nereye dokunsamda oraya ışınlansam diye pusuda bekliyor hiç pişman olmassın diyorum bundan sonra bende iphone'dan şaşmam
Alt 15.01.2017, 12:20   #10
Senior General

DecimuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: DecimuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 38

@[Bu bağlantıyı sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın...] İphone 6s in çıktığı ilk gün apple storedakilerden biriydim ondan öncede hiç apple kullanmamıştım telefonu aldığım ilk günden itibaren android tabanlı telefonlardan farkını görüyorsunuz az çok bilgisayar bilginiz varsa çoğu kişinin dediği müzik atmak çok zor resim atmak çok zor olayları tamamen geçersiz kalıyor çabucak yapıyorsunuz.
Teknolojiyi yakından takip eden biriyimdir bu yüzdende İphone 6s ide 7yide çok araştırdım. Paranız yetse bile 6s alın derdim. Benden sonra 3 arkadaşım daha aldı defalarca yere düşürdük hiçbişey olmadı üstüne su döküldü hiçbişey olmadı. ama pasaportunuz falan varsa yurtdışı menşeili 1 yıl garantisi olan telefonlar var türkiye fiyatlarından nerdeyse bin lira ucuza satılıyor diğer iki arkadaşım o şekilde aldı ve hiçbir sorun yaşamadılar o şekilde bir düşünün derim.

16 gb telefon alıp aylık 3 liraya 50gblık icloud alanı alarak sorun yaşamayan arkadaşım var 16gblık alanlara bu bir tavsiyem olabilir. Diğer türlü sadece 16yı bende tavsiye etmem çünkü gerek fotoğraf kaliteleri gerek uygulamaların daha yüksek olmasından hafıza problemi olabiliyor.

Telefonu aldıktan sonra kırılmaz camını ve güzel bir kılıf alırsanız yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz. Ama tabi şunuda unutmayın bu bir teklonojik cihaz ve her teklonojik cihaz gibi birazda şans işidir. Burdada size apple derim en ufak bir sorununuzda doğru hamleleri yaparsanız direk yeni telefonu elinizde buluyorsunuz
SweetMuschy ve Shadowhunters bunu beğendi.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil