iphone 4s - Sayfa 3

Silkroad Private Server

JollyGame ForumForum Anasayfa English Support Facebook Twitter Youtube TeamSpeak
Go Back   JollyGame Teknoloji Dünyası Akıllı Telefon ve Tabletler Apple
Şifremi Unuttum?

Apple

Apple ürünleri ile ilgili haber ve detayları burada bulabilirsiniz .

Beğeni Ağacı3Beğeniler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13.09.2017, 23:50   #21
Genel Moderatör

Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Ragnarok isimli Üye şuanda  online konumundadır
Konular: 568
Favori Oyun: League Of Legends

Alıntı:
Carine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk android maceramı samsung ile yaşadığım için androide çok uzak bakıyorum
Benim ilk akıllı telefonum Motorola Atrix idi. Firmadan iade ala ala bi hâl oldum Telefonun ekranında kronik sorun vardı dokunmatik işlevsizliği oluyordu belli bölgelerde , 2. el garantili telefonları alıp bozuyordum kasti olarak , servise gönderdiğimizde de ilgilenilmiyordu 4 tane para iadesi aldım Kendi kullandıklarımızı 6-8 $ a ekran alıp düzeltiyorduk , ilk brick maceram , ilk root ve rom değişimi maceram , android hayatına giriş cihazım kalbimde yeri ayrıdır

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Buradan bildirebilirsiniz.
Alt 14.09.2017, 09:23   #22
Senior General

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: pierreberde isimli Üye şuanda  online konumundadır
Konular: 99
Favori Oyun: cSilkroad

Alıntı:
Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Menşei Kore olsa da benim gözümde Uzak Doğunun yüz karası olan telefon üreticisi ( bir çok cihazına kefil olurum ama telefonda kısa ömürlü üretim yapıyorlar). Xiaomi , Meizu , LeTV tarzı bir çok marka sayabilirim kaliteli ve çok daha ucuza satılan örnekler olarak. İşletim sistemi farkı için ios tercih ediliyor zannımca. Android işleriyle uğraşıyorum , bundan 6 sene önce aldığım Motorola Atrix cihazım hala kullanılabilir durumda , yazılım güncellemesiyle bir çok telefon performansının çok üstüne çıkabiliyor. Unutmadan yazayım , samsung çöp
Yakın zamanda telefonu yenilemeyi düşünüyorum. 2013den beridir Note2 cihazımı kullanıyorum. Hala hiç bir sorun yok (batarya dışında)
Samsung çöp dediğiniz için soruyorum önerdiğiniz bir telefon var mı? Önemsediğim özellikler kamera ve telefonların kimisi uygulama açıkken ısınıyor. Ben telefona bot kurup oyun oynuyorum. Yani ısınmaması lazım :d
Alt 14.09.2017, 11:08   #23
General Lord

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 169
Favori Oyun: aSro-bSro-cSro

Alıntı:
2013 üretimi telefon . İçimde ayrı bir kin besliyorum Apple'a karşı fahiş fiyata karşı , bir gün hepsini devireceğim
Fahiş fiyat bizim ülkemizde. ÖTV , KDV , ÖTV'nin KDV'si , TRT , vs. vs. vs. Maşallah devletimiz Apple'dan daha fazla kar ediyor burada satılanlardan. Yeni çıkarttıkları telefon bile 999$ (3.500 TL) ama tabi ülkemizdeki satış fiyatı 6.000 - 6.500 TL civarı olacak.

Sonuç olarak , Apple ürünleri candır <üç
Alt 14.09.2017, 11:09   #24
Genel Moderatör

Alıntı:
pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yakın zamanda telefonu yenilemeyi düşünüyorum. 2013den beridir Note2 cihazımı kullanıyorum. Hala hiç bir sorun yok (batarya dışında)
Samsung çöp dediğiniz için soruyorum önerdiğiniz bir telefon var mı? Önemsediğim özellikler kamera ve telefonların kimisi uygulama açıkken ısınıyor. Ben telefona bot kurup oyun oynuyorum. Yani ısınmaması lazım :d
Bot kurup oyun oynuyorum derken tw ile bilgisayari kontrol etmekten mi bahsediyorsunuz? Butce nedir?

Alt 14.09.2017, 11:50   #25
Senior General

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: pierreberde isimli Üye şuanda  online konumundadır
Konular: 99
Favori Oyun: cSilkroad

Alıntı:
Bot kurup oyun oynuyorum derken tw ile bilgisayari kontrol etmekten mi bahsediyorsunuz? Butce nedir?
Yok travian oynuyorum. Bot 24 saat anı ipde kalınca yakalanıyor o nedenle telefona kurup telin interneti ve evin interneti ayrı iplere geçiyor. Bu da hesapta 2 oyuncu varmış şeklinde algılanıyor.

Bütçe max 1000 veririm telefona. Bütçe sorunu değil bir telefona en fazla verilecek paranın o kadar olması gerektiğini düşündüğüm için
Alt 14.09.2017, 12:22   #26
Genel Moderatör

Alıntı:
pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok travian oynuyorum. Bot 24 saat anı ipde kalınca yakalanıyor o nedenle telefona kurup telin interneti ve evin interneti ayrı iplere geçiyor. Bu da hesapta 2 oyuncu varmış şeklinde algılanıyor.

Bütçe max 1000 veririm telefona. Bütçe sorunu değil bir telefona en fazla verilecek paranın o kadar olması gerektiğini düşündüğüm için
Xiaomi Redmi Note 4 ve serisi , Mi5 prime veya Mi5S , LeTV LePro 3 işinizi görür daha bir sürü alternatif sayabilirim , Türkiyede ithalatçı garantili olarak Xiaomi bulabilirsiniz. Telefon kısmında garantiye pek güvenmemenizi öneririm , ücretsiz tamir işlemi hiçbir şekilde yaptıramazsınız ithalat garantisine. Eğer bir sorun olduğunda kollarımı sıvayabilirim diyorsanız size en uygun cihazlar bunlardır. Bunların arasından da Mi5 Prime öneririm şuanda kendi kullandığım cihaz. Telefonun tek kusuru dayanıksız gözüküyor (Kılıf ve cam filmi ile kullanıyorum o yüzden sorun yok) ve biraz sıcaklıyor ( Aşırı ısınma değil sıcaklık yükseliyor bazı durumlarda) .

Alıntı:
SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fahiş fiyat bizim ülkemizde. ÖTV , KDV , ÖTV'nin KDV'si , TRT , vs. vs. vs. Maşallah devletimiz Apple'dan daha fazla kar ediyor burada satılanlardan. Yeni çıkarttıkları telefon bile 999$ (3.500 TL) ama tabi ülkemizdeki satış fiyatı 6.000 - 6.500 TL civarı olacak.

Sonuç olarak , Apple ürünleri candır <üç
999$ bana hiç makul bir fiyat gibi gelmiyor , ederi 400$ olan telefonları 999$ a satmak bana fahiş olarak geliyor , üretiminde bir masraf yok hepsi uzakdoğu üretimi ve geliştirme için bu kadar para istenmesi saçma geliyor.

Alt 14.09.2017, 13:31   #27
General Lord

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: DonnaR isimli Üye şuanda  online konumundadır
Konular: 413
Favori Oyun: bSilkroad

Alıntı:
Misery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O 7 alanların çoğu benim gibi hayatında IPhone kullanmamış kişiler olduğunu düşünüyorum.Neden 6s 6 almadılarda 7 aldılar diyenler olabilir ben kendim 6s almayı düşünüyordum htta foruma konu bile açtım baya araştırdım ettim zaten dış görüntüsü aynı olsada ufak tefek değişiklikler oluyor bana cazip gelen 6s e göre suya daha dayanıklı olmasıydı ve insanların genelinde bende de olduğu gibi algı problemi var.zaten fiyatı 2 3 bin kusur 300 500 daha verip en son modelini almak istedik Geri kalanlar ise sende bilirsin zengin gösterişçi tayfa ve 4 5 kullananlar.
Zengin gösterişli değilde mütevazi olanlar diyelim 😊
Alıntı:
KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bahadir bence en iyisi tuslu telefon 😃
3310 renkli ekran FTW
KolayDegil ve Misery bunu beğendi.

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil