1. #1
  Yeni Üye
  astrolog1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  15 Mayıs 2017
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  8
  Mesajlar 
  8
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  2
  Konum
   

  Standart kova burcu erkeği

  Kova burcu kadınının fiziksel özellikleri arasında en dikkat çekici olanı gözleridir. Her zaman uzaklara dalan gözleri vardır. Heyecanlı oluşu yüz hatlarına yansımıştır. Saçları ince telli ve oldukça bakımlıdır. Açık alın yapısına sahiptir. Göz kapakları genellikle düşüktür ve bakışlarında kimi zaman cansızlık olabilir. Sık sık kaşlarını kaldırır ki bu durumda oldukça çekici görünmesine neden olur. Yüz hatlarına ilginçlik katan, orantılı bir çeneye sahiptir. Dudakları hoş ve biçimlidir. Burun yapıları ise küçüktür ve hoş görünümlüdür. Genel olarak toplu kadınlardır. Ancak yürüyüşleri gerçekten hoştur. Modayı pek takip etmezler, genellikle kendilerine özgün stilleri vardır. Gerçekten ilginç kıyafet seçimleri ile dikkat çekerler. Ancak renk seçiminde gerçekten canlı seçimler yaptığını söylemek gerekir.

  Ellerinde bulunan, sahip oldukları parayı düşünmeden harcamaktan hoşlanırlar. Kova burcu kadını son derece dürüst ve güvenilir bir kadındır. Yalandan nefret ederler. Bu konuda kendisi nasılsa insanlarında aynı şekilde davranmasını ister. Karşındaki insanlara karşı her zaman dürüst davranır ve net konuşmalar yapar. Dolambaçlı işler ona göre değildir. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kadını duygusal olarak hassas bir karaktere sahiptir. Hisleri gerçekten derindir. Fedakarlığı ve değişikliği seven bir karakteri vardır. Kova burcu kadını için ev hayatı oldukça önemlidir. Evine düşkün bir kadındır.

  Kova burcu kadınının en dikkat çekici özelliği özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olmasıdır. Asla kısıtlanmaya gelemez. Uzun süre onunla hala birlikte olmayı başaran arkadaşları ya da sevgilisi bu konuda başarılı olmuş demektir. Aksi halde kendisini kısıtlayan insanlardan uzak durmayı tercih eder. Kova burcu kadını oldukça kararlıdır ve yapmak istediklerini, elde etmek istediklerine mutlaka sahip olur. Değişken olması ve becerikli bir karaktere sahip olması bu konuda her zaman kendisine yardımcı olur. Tüm bu özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken bir kadındır. Kova burcu kadınının neşesi her zaman üst düzeydedir. Hal böyle olunca çevresine pozitif enerji ve neşe saçar.

  Her zaman keyifli ortamlar oluşturur. Kişiliğe tam olarak keyiflidir zaten. Çevresinde herkes tarafından beğenilen ve aranılan bir kişiliktir. Arkadaşları her zaman için onun fikrine önem verir. Kova burcu kadını için dostluk çok önemlidir. Dostlarını da kendisi gibi görüşlere sahip insanlardan seçerler. Kova burcu kadını akılcı davranışları ile karşılaştıkları her türlü soruna pratik çözümler getirebilir. Oldukça cesur bir karaktere sahiptir. Kova burcu kadını her zaman çalışkan davranışlar sergiler. Kova kadınının, başarırız olma gibi bir durumu söz konusu olamaz. Maddi konularda savurgan davranışlar sergileyebilirler.

  Çevresine her zaman için eğlenceli bir izlenim bırakır. Kova burcu kadınının kendisine göre kuralları vardır ve buna göre yaşamayı tercih eder. Gerçekten zor bir kadın olduğunu söylemekte fayda var. Kova burcu kadını pek romantizmden hoşlanmaz. Genelde macera sever bir tiptir. Ayrıca konuşma tarzı gerçekten iyidir ve akıcı konuşarak insanları etkileyebilirler. Kova burcu kadını iş hayatını çok sever. Çalışmaktan şikayet etmezler ve kariyer yapmayı çok isterler. İstedikleri noktaya ulaşmak için içlerindeki öğrenme isteğini son noktasına kadar kullanırlar. Kova burcu kadını, son derece modern bir karaktere ve görünüşe sahiptir. Dış görünüşleri kimi zaman çok tutucu insanları bile çileden çıkartacak cinstendir.


 2. #2
  General Lord
  Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  09 Aralık 2016
  Favori Oyun  
  Silkroad Online
  Konular 
  456
  Mesajlar 
  4,599
  Beğenme 
  171
  Beğenilme 
  992
  Konum
  nowhere  

  Standart

  Kova burcu erkeği başlığı altında tamamen kova burcu kadınından bahsetmene dicek bir şey bulamıyorum. Allah acil şifa versin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş