Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:[bSilkroad] Başlangıç Rehberi [ Level - Item - Gold ]

 1. #1
  Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  14 Nisan 2014
  Favori Oyun  
  aSro-bSro-cSro
  Konular 
  898
  Mesajlar 
  23,029
  Beğenme 
  537
  Beğenilme 
  9457
  Konum
   

  Standart [bSilkroad] Başlangıç Rehberi [ Level - Item - Gold ]

  Merhabalar . Bu rehberimiz de bSilkroad serverımız da yeni başlayan kişilere yardımcı bilgiler yer almaktadır .

  Başlangıç [ 1 lvl - 50 lvl arası ]

  Oyuna başlangıçta edinmiş olduğumuz itemleri hatırlayalım ,

  Gizlenmiş İçerik:


  Sunucumuzun Exp rateleri oldukça idealdir , bu yüzden kasılmak çok da zor değildir. Başlangıçta elde ettiğimiz 2 adet 1 günlük Exp Helper , 5m Gold ve 1000'er adet HP/MP potları kasılmamız da son derece yardımcı olmaktadır. İlk olarak keseceğimiz 1 lvl hernagi bir Monster 8 lvl olmamıza neden olacaktır. ( Genelde oyuncuların gözünde rate bu şekilde değerlendirilir )


  Lvl atlamaya devam ettiğimiz sürece , 60 lvl olana kadar sürekli ödüller elde ederiz. 8 - 16 - 24 - 32 - 42 lvllere ulaştığımız da Jangan - Donwhang - İstanbul - Semerkand da Potçulardan Silah elde edebilirsiniz . Bunu dışında NPC item fiyatları %50 oranda düşürülmüştür . Her lvl de üzerinize yeni itemler NPC den alabilirsiniz .

  Gizlenmiş İçerik:
  Ayrıca NPC lerimiz de 1-8 dg arası Sox Weaponlar bulunmaktadır. Bunları da kullanabilirsiniz . Acc ve Protector ( Zırh ) itemler ise normal olarak yer almakta. Hızlı bir şekilde lvl atlayarak 50 lvl'e ulaşıyoruz.

  [ 50 lvl - 70 lvl arası ]

  50 lvle ulaştıktan sonra Hotan da Taklamakan , Karakoram ve Grassland gibi bölgelerde levelimize uygun alanlarda kasılabilir siniz yada giriş sınırı 50 lvl olan Donwhang caveye giderek kasılmaya devam edebiliriz. Fakat Donwhang cave mobları 61 Lvl den başladığı için 52-64 lvl arasında zorluk yaşayabilirsiniz . Bu yüzden bir süre Hotan da yer alan Bunwang ve Golden - White Spider gibi 44++ monsterları kullanabilirsiniz . Bu şekilde 70 lvl olana kadar devam edebilirsiniz .

  Gizlenmiş İçerik:

  [ 70 lvl - 95 lvl arası ]

  70 lvl'e ulaştıktan sonra isteğinize bağlı olarak Taklamakan ve Hotan Roc Mountain'ı kullanarak kasılmaya devam edebilirsiniz . Hızlı bir şekilde level atlamak için 70 lvl de giriş yapabildiğimiz Jangan Cave'yi kullanabilirsiniz .

  Jangan Cave de B1 - B2 - B3 - B4 de özel Uniqueler bulunmakta .

  B1 de , B2'ye ışınlanma noktasında 85 lvl Unique ile hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz .


  Ayrıca B2 de bulunan 4 büyük odada yer alan Uniqueleri de keserek hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz .

  B3 de ise sağ ve sol Alt / üst taraflarda 1'er tane olmak üzere 4 tane daha Unique spawn olmaktadır . Tercihinize göre bu Uniqueleri de kullanabilirsiniz .

  B4 de ise Her gün sabah 10 ve akşam 10 da Spawn olmakta olan SoSo'lar ile hızlı bir şekilde 110 lvl'e kadar kasılabilir siniz . Not : Soso'lar 100 lvl Uniquedir .

  Jangan cave de bu katlara hızlıca ulaşmak için Jangan da yer alan Teleport'u kullanabilirsiniz . Not : Yalnızca B1 - B2 - B3'e ışınlanma vardır.


  Çabanız sonucu minimun 95 levele ulaştıktan sonra Alexandria'ya giriş yapabilirsiniz .

  Gizlenmiş İçerik:
  [ 95-110 lvl arası ]

  95 levele ulaştıktan sonra artık Alexandria'ya giriş yapabiliriz .

  Alexandria da 3 farklı bölge vardır.

  1. Bunlardan ilki Şehrin etrafını kapsayan bölgedir. ( Delta Field )

  Burada 100 lvl - 102 lvl arası monsterlar bulunur .


  2. Diğer bölge ise King's Valley dir . 101 lvl - 106 lvl arası monsterlar bulunur. Bu bölgeye giriş level sınır 95 dir .


  3. Bölge ise Storm and Cloud Desert . 106 lvl - 110 şvş arası monsterlar bulunur. Bu bölgeye giriş level sınır 95 dir .


  Bu bölgelerde dilediğiniz gibi Exp , Gold , Sp , Nova kasabilirsiniz .


  [ İtem / Gold Kasmak ]


  Pek çok yeni başlayan kişilerin sormak istedikleri ilk sorulardan biridir. " Biz nasıl gold kasacağız ? Nasıl item yapacağız ? "

  1. 8 - 8 Parti Sistemi

  Genelde oyuncularımızın büyük bir çoğunluğu belirli noktalara Parti kurarak Nova , gold , elixir , stone , LMP ( konu devamında anlatılacak ) elde ederek bunları pazar alanında Stall ile satarlar .

  Bu partilerde sistemi oluşturmak sizin tercihinize kalmış . Genelde 4 Wizard , 2 Bard , 1 Cleric , 1 Warrior ( lure yapacak şekilde ) olarak oluşturuluyor .


  Aynı zamanda Parti karakterlerine sahip olmanızın avantajı 2*3*4* FGW lerde tek başınıza girip çıkabilmenize ve Kidemonas , DeathBone , HollyWaterTemple ( anlatılacak ) giriş çıkışlarınızda kolaylık sağlar.  2. LTP ( Long Time Party )

  Bu sistem daha çok parti kurmak istemeyen ve 2-3-4 karakter ile nova , gold , elixir , stone elde etmek isteyen kişiler için idealdir. Bu tercihte bulunan kişiler genelde CHN Nuker karakterler kullanır.


  Bir karakter yapılandırırsınız . Uygun bir slota karakteri bota bırakırsınız . Karakter nova , gold , elixir , stone toplamanın dışında isteğe bağlı olarak moblardan düşen normal itemleri toplayabilir. Topladığını normal itemleri Şehirde NPC ye sattırarak gold elde edebilir . Bu yöntem ile de kısa sürede tatmin edici bir gold elde edebilirsiniz

  Bu yöntemi farklı bir şekilde Party slotlarında kullanan kişileri de görebiliyoruz. Party karakterler genelde normal itemleri toplamazlar. Bu partilerin etrafına partynin dışında bir karakter bırakarak düşen itemleri toplatabilir ve bunları sattırabilirsiniz .
  Not : Bu karakterler sadece düşen itemleri toplamalı . Moblara attack yapmamalı .

  Peki bu 2 sistem ile elde ettiğiniz itemleri ( Nova, Elixir , Stone vb ) nasıl satabiliriz ?

  Oyunumuzun merkezi Donwhang'dır . Burada Stall yolu ile elde ettiğiniz itemleri satabilir ve karşılığında gold elde edebilirsiniz .  Aynı zamanda daha hızlı gold kasabilmenin diğer yolu , Silk alarak silk item satmaktır .

  Oyuncularımızın bir çoğu bu yöntem ile Stall aracılığı ile Gold kasabilmekte. Silk ile alınan Global , Reverse Scroll , Premium , Damage Absorb-Increase Scrollar gibi çeşitli itemleri piyasa değerinde satarak Gold elde edebilirsiniz .

  Ayrıca doğrudan Silk item karşılığında WTT yolu ile İtem elde etme şansınız da vardır. Bu tamamen satıcı ile ne yönde anlaştığınıza bağlıdır. Burada önemli olan tek nokta TL ile Gold - İtem satışı yada alışı yapmamanız . Bu oyun kurallarımıza aykırıdır.


  [ LMP - Lucky Magic Powder ]


  Lucky Magic Powder , herhangi bir iteminize artı basarken kullandığınız Luck Powder yerine kullanılır. Normal Lucky Powder dan daha çok şans verir. Yani kısacası artı basarken kullandığınız bu item , olumlu sonuç alma şansınızı arttırır.

  Peki bu itemi nereden elde edebiliriz ?

  Lucky Magic Powder yani kısaca LMP ler , oyuna eklenmiş olan Özel Titan moblardan düşmekte. Bu titanlar Unique değil , sıradan 101 + moblardan oluşmakta . Alexandria da belirli bölgelerde ki mobların görüntüsünde spawn olurlar . Giant dan daha büyük ve daha güçlü , daha çok HP ye sahiptirler . Titanlar kesildikten sonra 3-6 saat arasında tekrar spawn olurlar . Spawn olduklarında herhangi bir duyuru yapılmaz.

  Titan Mobların spawn olduğu alanlar yaklaşık olarak bu konuda yer almaktadır . Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...  [ Holly Water Temple ]

  Bildiğimiz üzere Holly Water Temple temel olarak Baron ve Count görevleri için kullanılır . Temple içerisinde 5 adet Unique bulunur. Sphinx , Sekhmet , Nephthys , Horus ve Osiris .

  Bahamut sunucumuz da Holy Water Temple Uniquelerinden aynı zaman Power item düşme ihtimali vardır.

  Power item elde etmek için şansınızı denemek istiyorsanız , Holy Water Temple Uniquelerini kesmeniz yeterli .

  Bu Uniquelerden aynı zamanda belirli oranda Iron ve Cooper Coin düşmektedir. Düşen bu Coinler ile Destruction Set itemlerini alabilirsiniz .

  Holy Water Temple toplamda 3 kattan oluşmaktadır . Katlardan Power item elde etme şansınız 1. kat < 2. kat < 3. kat olarak artmaktadır . Aynı zamanda içeri girebilmek için Parti kurmanız gerekmektedir.


  1. Kat 100 lvl üstü her Karakter için açıktır.
  2. Kata erişebilmek için rehberde yer alan görevi yapmanız gerekmekte > Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  3. Kata erişebilmek için de Baron - Senior General olmanız yeterlidir. Görev anlatımı için > Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


  [ Forgotten World ( FGW ) ]

  Bildiğimiz gibi FGW Power item elde edebileceğimiz en temel yöntemdir . Elde ettiğimiz 8 adet Talismanlar ile Power item elde edebiliriz. Buda oyuna başlangıç için en karlı yöntemlerden biridir. Tabi bu işte şansınızın da önemli olduğunu unutmayın .

  1 Adet Power item elde edebilmek için toplamda 8 adet Talisman toplamanız gerekmektedir . Bunun ile ilgili detaylı rehberimizi burada bulabilirsiniz > Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  Not :FGW girdiğinizde karşınıza çıkan son Unique ( Serenes ) 'den Fight item düşme yada Power Kalkan düşme ihtimali olduğunu hatırlatalım.
  Konu Asgard tarafından (22.Temmuz.2016 Saat 16:43 ) değiştirilmiştir.
  MuRo, batuhan322, yokedicy ve 4 kişi bunu beğendi.
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


 2. #2
  MuRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  MuRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  07 Aralık 2012
  Favori Oyun  
  Silkroad Online
  Konular 
  97
  Mesajlar 
  1,000
  Beğenme 
  1436
  Beğenilme 
  622
  Konum
  KDZ. EREĞLi  

  Standart

  Üşenmeyip bu kadar şey için uğraşan GM gibi GM @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... unutulmıcaksın
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

 3. #3
  FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  18 Ağustos 2014
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  64
  Mesajlar 
  1,089
  Beğenme 
  380
  Beğenilme 
  419
  Konum
   

  Standart

  Rehber güzel olmuş elinize sağlık bu arada geçen gün dw ortasında npc +13 üstü itemlerle duran theıf siz miydiniz
  Lawyer Of Future

 4. #4
  Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  14 Nisan 2014
  Favori Oyun  
  aSro-bSro-cSro
  Konular 
  898
  Mesajlar 
  23,029
  Beğenme 
  537
  Beğenilme 
  9457
  Konum
   

  Standart

  #FGW ve Holy Water Temple Eklenmiştir.
  LittleMiddle bunu beğendi.
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

 5. #5
  _DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  11 Aralık 2013
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  231
  Mesajlar 
  1,932
  Beğenme 
  841
  Beğenilme 
  824
  Konum
  İstanbul  

  Standart

  Rehberde İsmi Geçenler Meşhur Oldu WTB REhberde İsmi Geçen Char Stall Charı Olarak Kullanacam.
  Medicine Doctor bunu beğendi.


  _AantiqaA_
  INeedYoul

 6. #6
  ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  09 Ekim 2014
  Favori Oyun  
  aSro-bSro-cSro
  Konular 
  1161
  Mesajlar 
  7,913
  Beğenme 
  970
  Beğenilme 
  2015
  Konum
  TÜRKİYE İstanbul Sarıyer  

  Standart

  @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hadi milli oldun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... reis sende milli oldun hadi gene iyisiniz
  Konu ULEMAA tarafından (22.Temmuz.2016 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

 7. #7
  AcemiBeyfndi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  AcemiBeyfndi isimli Üye şuanda online konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  28 Ocak 2014
  Konular 
  86
  Mesajlar 
  372
  Beğenme 
  419
  Beğenilme 
  248
  Konum
   

  Standart

  Öncelikle Sayın Asgard a Teşekkürler Benim charlarımı Seçtiği İçin.... (tabi bu işin gırgırı)

  Öncelik Rehber

 8. #8
  yokedicy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  yokedicy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  01 Ağustos 2016
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  123
  Mesajlar 
  721
  Beğenme 
  497
  Beğenilme 
  158
  Konum
   

  Standart

  Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhabalar . Bu rehberimiz de bSilkroad serverımız da yeni başlayan kişilere yardımcı bilgiler yer almaktadır .

  Başlangıç [ 1 lvl - 50 lvl arası ]

  Oyuna başlangıçta edinmiş olduğumuz itemleri hatırlayalım ,

  Gizlenmiş İçerik:


  Sunucumuzun Exp rateleri oldukça idealdir , bu yüzden kasılmak çok da zor değildir. Başlangıçta elde ettiğimiz 2 adet 1 günlük Exp Helper , 5m Gold ve 1000'er adet HP/MP potları kasılmamız da son derece yardımcı olmaktadır. İlk olarak keseceğimiz 1 lvl hernagi bir Monster 8 lvl olmamıza neden olacaktır. ( Genelde oyuncuların gözünde rate bu şekilde değerlendirilir )


  Lvl atlamaya devam ettiğimiz sürece , 60 lvl olana kadar sürekli ödüller elde ederiz. 8 - 16 - 24 - 32 - 42 lvllere ulaştığımız da Jangan - Donwhang - İstanbul - Semerkand da Potçulardan Silah elde edebilirsiniz . Bunu dışında NPC item fiyatları %50 oranda düşürülmüştür . Her lvl de üzerinize yeni itemler NPC den alabilirsiniz .

  Gizlenmiş İçerik:
  Ayrıca NPC lerimiz de 1-8 dg arası Sox Weaponlar bulunmaktadır. Bunları da kullanabilirsiniz . Acc ve Protector ( Zırh ) itemler ise normal olarak yer almakta. Hızlı bir şekilde lvl atlayarak 50 lvl'e ulaşıyoruz.

  [ 50 lvl - 70 lvl arası ]

  50 lvle ulaştıktan sonra Hotan da Taklamakan , Karakoram ve Grassland gibi bölgelerde levelimize uygun alanlarda kasılabilir siniz yada giriş sınırı 50 lvl olan Donwhang caveye giderek kasılmaya devam edebiliriz. Fakat Donwhang cave mobları 61 Lvl den başladığı için 52-64 lvl arasında zorluk yaşayabilirsiniz . Bu yüzden bir süre Hotan da yer alan Bunwang ve Golden - White Spider gibi 44++ monsterları kullanabilirsiniz . Bu şekilde 70 lvl olana kadar devam edebilirsiniz .

  Gizlenmiş İçerik:

  [ 70 lvl - 95 lvl arası ]

  70 lvl'e ulaştıktan sonra isteğinize bağlı olarak Taklamakan ve Hotan Roc Mountain'ı kullanarak kasılmaya devam edebilirsiniz . Hızlı bir şekilde level atlamak için 70 lvl de giriş yapabildiğimiz Jangan Cave'yi kullanabilirsiniz .

  Jangan Cave de B1 - B2 - B3 - B4 de özel Uniqueler bulunmakta .

  B1 de , B2'ye ışınlanma noktasında 85 lvl Unique ile hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz .


  Ayrıca B2 de bulunan 4 büyük odada yer alan Uniqueleri de keserek hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz .

  B3 de ise sağ ve sol Alt / üst taraflarda 1'er tane olmak üzere 4 tane daha Unique spawn olmaktadır . Tercihinize göre bu Uniqueleri de kullanabilirsiniz .

  B4 de ise Her gün sabah 10 ve akşam 10 da Spawn olmakta olan SoSo'lar ile hızlı bir şekilde 110 lvl'e kadar kasılabilir siniz . Not : Soso'lar 100 lvl Uniquedir .

  Jangan cave de bu katlara hızlıca ulaşmak için Jangan da yer alan Teleport'u kullanabilirsiniz . Not : Yalnızca B1 - B2 - B3'e ışınlanma vardır.


  Çabanız sonucu minimun 95 levele ulaştıktan sonra Alexandria'ya giriş yapabilirsiniz .

  Gizlenmiş İçerik:
  [ 95-110 lvl arası ]

  95 levele ulaştıktan sonra artık Alexandria'ya giriş yapabiliriz .

  Alexandria da 3 farklı bölge vardır.

  1. Bunlardan ilki Şehrin etrafını kapsayan bölgedir. ( Delta Field )

  Burada 100 lvl - 102 lvl arası monsterlar bulunur .


  2. Diğer bölge ise King's Valley dir . 101 lvl - 106 lvl arası monsterlar bulunur. Bu bölgeye giriş level sınır 95 dir .


  3. Bölge ise Storm and Cloud Desert . 106 lvl - 110 şvş arası monsterlar bulunur. Bu bölgeye giriş level sınır 95 dir .


  Bu bölgelerde dilediğiniz gibi Exp , Gold , Sp , Nova kasabilirsiniz .


  [ İtem / Gold Kasmak ]


  Pek çok yeni başlayan kişilerin sormak istedikleri ilk sorulardan biridir. " Biz nasıl gold kasacağız ? Nasıl item yapacağız ? "

  1. 8 - 8 Parti Sistemi

  Genelde oyuncularımızın büyük bir çoğunluğu belirli noktalara Parti kurarak Nova , gold , elixir , stone , LMP ( konu devamında anlatılacak ) elde ederek bunları pazar alanında Stall ile satarlar .

  Bu partilerde sistemi oluşturmak sizin tercihinize kalmış . Genelde 4 Wizard , 2 Bard , 1 Cleric , 1 Warrior ( lure yapacak şekilde ) olarak oluşturuluyor .


  Aynı zamanda Parti karakterlerine sahip olmanızın avantajı 2*3*4* FGW lerde tek başınıza girip çıkabilmenize ve Kidemonas , DeathBone , HollyWaterTemple ( anlatılacak ) giriş çıkışlarınızda kolaylık sağlar.  2. LTP ( Long Time Party )

  Bu sistem daha çok parti kurmak istemeyen ve 2-3-4 karakter ile nova , gold , elixir , stone elde etmek isteyen kişiler için idealdir. Bu tercihte bulunan kişiler genelde CHN Nuker karakterler kullanır.


  Bir karakter yapılandırırsınız . Uygun bir slota karakteri bota bırakırsınız . Karakter nova , gold , elixir , stone toplamanın dışında isteğe bağlı olarak moblardan düşen normal itemleri toplayabilir. Topladığını normal itemleri Şehirde NPC ye sattırarak gold elde edebilir . Bu yöntem ile de kısa sürede tatmin edici bir gold elde edebilirsiniz

  Bu yöntemi farklı bir şekilde Party slotlarında kullanan kişileri de görebiliyoruz. Party karakterler genelde normal itemleri toplamazlar. Bu partilerin etrafına partynin dışında bir karakter bırakarak düşen itemleri toplatabilir ve bunları sattırabilirsiniz .
  Not : Bu karakterler sadece düşen itemleri toplamalı . Moblara attack yapmamalı .

  Peki bu 2 sistem ile elde ettiğiniz itemleri ( Nova, Elixir , Stone vb ) nasıl satabiliriz ?

  Oyunumuzun merkezi Donwhang'dır . Burada Stall yolu ile elde ettiğiniz itemleri satabilir ve karşılığında gold elde edebilirsiniz .  Aynı zamanda daha hızlı gold kasabilmenin diğer yolu , Silk alarak silk item satmaktır .

  Oyuncularımızın bir çoğu bu yöntem ile Stall aracılığı ile Gold kasabilmekte. Silk ile alınan Global , Reverse Scroll , Premium , Damage Absorb-Increase Scrollar gibi çeşitli itemleri piyasa değerinde satarak Gold elde edebilirsiniz .

  Ayrıca doğrudan Silk item karşılığında WTT yolu ile İtem elde etme şansınız da vardır. Bu tamamen satıcı ile ne yönde anlaştığınıza bağlıdır. Burada önemli olan tek nokta TL ile Gold - İtem satışı yada alışı yapmamanız . Bu oyun kurallarımıza aykırıdır.


  [ LMP - Lucky Magic Powder ]


  Lucky Magic Powder , herhangi bir iteminize artı basarken kullandığınız Luck Powder yerine kullanılır. Normal Lucky Powder dan daha çok şans verir. Yani kısacası artı basarken kullandığınız bu item , olumlu sonuç alma şansınızı arttırır.

  Peki bu itemi nereden elde edebiliriz ?

  Lucky Magic Powder yani kısaca LMP ler , oyuna eklenmiş olan Özel Titan moblardan düşmekte. Bu titanlar Unique değil , sıradan 101 + moblardan oluşmakta . Alexandria da belirli bölgelerde ki mobların görüntüsünde spawn olurlar . Giant dan daha büyük ve daha güçlü , daha çok HP ye sahiptirler . Titanlar kesildikten sonra 3-6 saat arasında tekrar spawn olurlar . Spawn olduklarında herhangi bir duyuru yapılmaz.

  Titan Mobların spawn olduğu alanlar yaklaşık olarak bu konuda yer almaktadır . Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...  [ Holly Water Temple ]

  Bildiğimiz üzere Holly Water Temple temel olarak Baron ve Count görevleri için kullanılır . Temple içerisinde 5 adet Unique bulunur. Sphinx , Sekhmet , Nephthys , Horus ve Osiris .

  Bahamut sunucumuz da Holy Water Temple Uniquelerinden aynı zaman Power item düşme ihtimali vardır.

  Power item elde etmek için şansınızı denemek istiyorsanız , Holy Water Temple Uniquelerini kesmeniz yeterli .

  Bu Uniquelerden aynı zamanda belirli oranda Iron ve Cooper Coin düşmektedir. Düşen bu Coinler ile Destruction Set itemlerini alabilirsiniz .

  Holy Water Temple toplamda 3 kattan oluşmaktadır . Katlardan Power item elde etme şansınız 1. kat < 2. kat < 3. kat olarak artmaktadır . Aynı zamanda içeri girebilmek için Parti kurmanız gerekmektedir.


  1. Kat 100 lvl üstü her Karakter için açıktır.
  2. Kata erişebilmek için rehberde yer alan görevi yapmanız gerekmekte > Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  3. Kata erişebilmek için de Baron - Senior General olmanız yeterlidir. Görev anlatımı için > Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


  [ Forgotten World ( FGW ) ]

  Bildiğimiz gibi FGW Power item elde edebileceğimiz en temel yöntemdir . Elde ettiğimiz 8 adet Talismanlar ile Power item elde edebiliriz. Buda oyuna başlangıç için en karlı yöntemlerden biridir. Tabi bu işte şansınızın da önemli olduğunu unutmayın .

  1 Adet Power item elde edebilmek için toplamda 8 adet Talisman toplamanız gerekmektedir . Bunun ile ilgili detaylı rehberimizi burada bulabilirsiniz > Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  Not :FGW girdiğinizde karşınıza çıkan son Unique ( Serenes ) 'den Fight item düşme yada Power Kalkan düşme ihtimali olduğunu hatırlatalım.
  holly water temple de 1. kattan power item ve gold coin çıkma olasılığı varmıdır?

 9. #9
  Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  14 Nisan 2014
  Favori Oyun  
  aSro-bSro-cSro
  Konular 
  898
  Mesajlar 
  23,029
  Beğenme 
  537
  Beğenilme 
  9457
  Konum
   

  Standart

  Alıntı yokedicy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  holly water temple de 1. kattan power item ve gold coin çıkma olasılığı varmıdır?
  Gold Coin Holly Water da hiç bir kattan düşmez. Power ise her kattan düşebilir.
  yokedicy bunu beğendi.
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

 10. #10
  yokedicy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  yokedicy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  01 Ağustos 2016
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  123
  Mesajlar 
  721
  Beğenme 
  497
  Beğenilme 
  158
  Konum
   

  Standart

  Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Gold Coin Holly Water da hiç bir kattan düşmez. Power ise her kattan düşebilir.
  teşekkürler. son bir sorum fight silah çıkma ihtimalide varmıdır? yoksa sadece power mi çıkabilir? 2 yıldız fgw de serenesi kesmem set silah durumu çok iyi olmadığı için 1 saati geçebiliyorda templeden çıkıyorsa boşa uğraşmayalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş