Hocam kapasite arttirimi ile ilgili ilk gunlerde bir aciklama yaptiniz calismalar devam ediyor diye fakat sonrasinda herhangi bir aciklama gelmedi son durum nedir ?
Biliyorum bir cok konu acildi bu durumla ilgili bizde surekli konu acmakdan keyif haz almiyoruz lakin artik kabak tadi vermeye basladi aksam isten geliyoruz saatlerce oyuna girmeye calisiyoruz pre ayricalik tanimiyor bunada tamam dedik lakin artik caresiz kaldik yani bildigin isyan edecek durumdayiz bu kadar olmamali insanlar sizlere belirli bir bagisda bulunuyor ve karsiligi bu olmamali pc limit bir cok sw de sorun yaratiyor fakat sizlerin professionelliginde burada yasanacagini dusunmuyorum proxy icin gunluk 20 ile 30 char arasi banlaniyor diorsnz yaklasik fakat bu durum bizler acisindan bir sey degistirmiyor ve degistirmeyecektir.kalici cozum bunlar degil hocam bunu sizlerde cok iyi biliorsunuz bu sekilde bu durum cozulmuyor ve proxy son bulmuyor.17 arkadas olarak kucuk bir ekibiz isro tadinda bu oyun icin geldik lakin karsilastigimiz tek sorun bu @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... lutfen ama lutfen artik bu ise bir son verin
eminim simdi konu altinda ben 15.20 dakikada oyna giriyorum sizde sorun felan var diyecekler olacaktir arkadaslar sans isi ise bu is bu sans bizde yok ve benimle beraber yuzlerce player bu durumdan dert yanmakta isi sansa kadere kedere birakmak istemiyoruz stress atmak icin oynadigimiz oyun gerilime dönusmemeli simdiden ilginiz icin tesekkurler gerekli aciklamalari bekliyor olacagiz iyi aksamlar iyi calismalara