Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:IP LIMIT 1 OLSUN

Yeni Üye
    fkocapinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    11

Standart IP LIMIT 1 OLSUN

SIRF BU GOLD BOTLARI ICIN IP LIMITI 3 ISTEYENLERE INAT 1 OLSUN.. ONLAR YUZUNDEN OYUNA GIREMIYORUZ. AYIPTIR KARDESIM YA, LAF BAŞI GELDI MI HAK HUKUK HEPINIZIN AGZINDA ama İŞTE PROBLEMDE BURADAN ÇIKIYOR. SADECE AĞZINIZDA OLMASINDAN
    focelord, Lyanna_Stark, Akasya ve 1 kişi bunu beğendi.

Yeni Üye
    fatih2211 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    6

su gold botu olayna gırmese mıllet sorun yok da bi bok oluyo gibi gold botu yapıolar. amk hiç mi ekonomiden anlamıolar anlamıyorum ne kadar fazla gold olursa o kadar degersız olur bosu bosuna kapasıte kasıyolar mallar onlar yuzunden oyuna gıremıyoruz kardesım. saat sabah 7 bucuktan berı denıyorum hala tık yok
    fkocapinar ve focelord bunu beğendi.

Captain
    DaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    5
    Beğenme 
    138
    Beğenilme 
    21

Alıntı fatih2211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su gold botu olayna gırmese mıllet sorun yok da bi bok oluyo gibi gold botu yapıolar. amk hiç mi ekonomiden anlamıolar anlamıyorum ne kadar fazla gold olursa o kadar degersız olur bosu bosuna kapasıte kasıyolar mallar onlar yuzunden oyuna gıremıyoruz kardesım. saat sabah 7 bucuktan berı denıyorum hala tık yok
    ekonomiden anlamıyorlar mı demişsinde, şöyle düşün

adamın gold botu olmasın, sende oyuna rahat girebilmiş ol, bu adamla hemen hemen aynı goldu kasmış olacaksın öyle değil mi? Gold ikiniz içinde eşit olmuş olacak.

adamın gold botu olsun, sen oyuna rahat girmiş olamayacaksın, dolayısıyla adam senin kastığın altından bir hayli fazla altın kasmış olacak. Goldun değeri istediği kadar düşsün, sonuç olarak bu adamın senden fazla goldu olmuş olacak ve bu şekilde piyasada bu şekilde kasanlar açısından bir eşitlik olacak. Dolayısıyla piyasayı onlar belirleyecek, sende EKONOMİNİN içinde serbest piyasada eriyip gideceksin.

Sonuç olarak ''boşu boşuna kapasite kasıyorlar MALLAR'' pek anlatmak istediğine uygun olmamış oluyor.

Captain
    Cnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    1

İp limit mobil veriden de bağlanıp halledilebilir çözüm olarak imkan varsa kapasite arttırılması daha faydalı olcağına inanıyorum.

General Lord
    CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1550
    Beğenilme 
    525

şahsen sadece bot atıyorum. 5-6 ay sadece bot atmayı planlıyorum. itemlerimi setimi yaptığım zaman ana karakterimi oluşturacağım. gold için bot atmıyorum item aramak için atıyorum. ip limit 1 olsa idi yine bot atardım. 1 tane int bow atardım bota yine item arardım. item olmadan nasıl oynayacağım???

Yeni Üye
    fatih2211 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    6

Alıntı DaLToN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekonomiden anlamıyorlar mı demişsinde, şöyle düşün

adamın gold botu olmasın, sende oyuna rahat girebilmiş ol, bu adamla hemen hemen aynı goldu kasmış olacaksın öyle değil mi? Gold ikiniz içinde eşit olmuş olacak.

adamın gold botu olsun, sen oyuna rahat girmiş olamayacaksın, dolayısıyla adam senin kastığın altından bir hayli fazla altın kasmış olacak. Goldun değeri istediği kadar düşsün, sonuç olarak bu adamın senden fazla goldu olmuş olacak ve bu şekilde piyasada bu şekilde kasanlar açısından bir eşitlik olacak. Dolayısıyla piyasayı onlar belirleyecek, sende EKONOMİNİN içinde serbest piyasada eriyip gideceksin.

Sonuç olarak ''boşu boşuna kapasite kasıyorlar MALLAR'' pek anlatmak istediğine uygun olmamış oluyor.
    Öncelikle eleştirin için teşekkür ederim kardeşim. Kendine göre tabiki haklı olabilirsin şu an fakat bu bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor. Kesinlikle beni yanlış anlamanı istemem şahsını rahatsız etmek icin de değil bu söylemlerim. senden ekonomiyi araştırmanı veya ekonomi dersi almanı rica ediyorum. sonra yazdıklarını tekrar oku senınle farklı bır platformda da konusuruz. Teşekkür ederim. Saygılar.

General Lord
    _Hound_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    104
    Beğenme 
    1396
    Beğenilme 
    650

+98465131616519999999999999999999999999
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

__MeLeGiM__

https://www.youtube.com/watch?v=jr7HTpNPzs8&t=3s

Captain
    Vitalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    14
    Beğenme 
    174
    Beğenilme 
    137

İp Limid 1olsada çözüm bu hali ile olmaz proxi olayı ile yine çok çar girecek çözüm için en önemli olay plusu GERÇEK Görevini yerine getirmesi Plusu olanlalar bekliyo girmeyi kolay girmek için çözümler üretiliyor 6-7 tane bot dosyası ile bunlara ne gerek Plusun öncelik hakkı sağlansın

Captain
    DaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    5
    Beğenme 
    138
    Beğenilme 
    21

Alıntı fatih2211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle eleştirin için teşekkür ederim kardeşim. Kendine göre tabiki haklı olabilirsin şu an fakat bu bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor.
    Kendime göre haklılığım bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor. Fakat benim söylediğime karşıt bir görüş belirtmiyorsun ve ekonomi dersini almamı söylüyorsun.

Üniversite okuduğum yıllarda ekonomi dersini detaylı bir şekilde gördüm ve inan onların doğrultusunda sana yorum yaptım.

Umarım dediğin gibi başka bir platformda bu konu ile ilgili denk geliriz.

İyi akşamlar.

Senior General
    karaca1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    42
    Beğenme 
    112
    Beğenilme 
    58

Herkez ip limiti sorun etmeyip deniyorsa sizde deneyeceksiniz gold botu atanlar ne zahmetlerle giriyorlar ne emekler sarfediolar biliyomusun ? sen tek at diye değil benimde 2 tane çarım var kaça çikarsa o kadar açarim hepsinide denerim. tek tek...
    İsim :Tufan KARACA
    Oyun : ASilkroad
    Nick : MyLife

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu sadece bir oyun , SAYGIMIZI SEVGİMİZİ UNUTMAYALIM.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş