Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Oyun İçerisi Önemli Sorun

Ordnance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ordnance isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    52
    Beğenilme 
    95

Standart Oyun İçerisi Önemli Sorun

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu Ordnance tarafından (16.Kasım.2016 Saat 09:44 ) değiştirilmiştir.
    EL SALLA

EL SALLA

BooM_CNG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BooM_CNG isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    2

3 char kullanmaktaydım. 15 kasım salı gününe gelene kadar ip limitten dolayı tek charımı eledim ve 2 char kullanmaktaydım.
    15 Kasım günü bir sorunla karşılaştım.
    Sorun şu, tek char hiçbir şekilde sıkıntı olmaz iken ne zaman 2. charımı denettirirsem ve oyuna girerse direkt olarak dc atıyor.
    24 saat oldu bu olayı ilk yaşayalı hemen analiz ettim sonuç olarak tek char ile hiçbir problem yaşanmıyor.
    Şimdi biz 3 char açıp maddi manevi emek vermişken neden tek chara talim etmek zorunda kalacağım ?.

Sorun hakkında detaylı açıklama;
    tek char mevcut iken hiçbir şey olmayıp 2. charı oyuna girdirdikten 5 dakika sonra dc yiyorum. 2 char "dc" oluyor.
    Ve tekrardan Launcheri açtığımda "START" gelmesi gereken durumda.
    "Server bakım altına alınmıştır güncellemeler deva etmektedir." Ve oyun bakımda gibi görünüyor fakat modem resetlediğimde start geliyor sorunsuz bir şekilde.
    Bu sorunu herkese taşıdım yaşayan olmadığını duydum ama guildde 3 kişi aynı sorundan dolayı bana şikayette bulundular. yakın zamanda patlak verecektir diye düşünüyorum.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    2

Bu olayı daha önce yaşayan çözmüş olan yada bilgi sahibi olup yardımcı olmak isteyen arkadaşlar yorumda bilgilerini paylaşabilirler.
    "jollygame ekibi bu konu hakkında yardımınızı bekliyoruz"

Oyunkurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Oyunkurdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Çözüldü mü sorun?

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    2

Alıntı Oyunkurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözüldü mü sorun?
    Hayır henüz düzelmedi beklemedeyim dönüş yok kimseden.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    874
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9362

Alıntı BooM_CNG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 char kullanmaktaydım. 15 kasım salı gününe gelene kadar ip limitten dolayı tek charımı eledim ve 2 char kullanmaktaydım.
    15 Kasım günü bir sorunla karşılaştım.
    Sorun şu, tek char hiçbir şekilde sıkıntı olmaz iken ne zaman 2. charımı denettirirsem ve oyuna girerse direkt olarak dc atıyor.
    24 saat oldu bu olayı ilk yaşayalı hemen analiz ettim sonuç olarak tek char ile hiçbir problem yaşanmıyor.
    Şimdi biz 3 char açıp maddi manevi emek vermişken neden tek chara talim etmek zorunda kalacağım ?.

Sorun hakkında detaylı açıklama;
    tek char mevcut iken hiçbir şey olmayıp 2. charı oyuna girdirdikten 5 dakika sonra dc yiyorum. 2 char "dc" oluyor.
    Ve tekrardan Launcheri açtığımda "START" gelmesi gereken durumda.
    "Server bakım altına alınmıştır güncellemeler deva etmektedir." Ve oyun bakımda gibi görünüyor fakat modem resetlediğimde start geliyor sorunsuz bir şekilde.
    Bu sorunu herkese taşıdım yaşayan olmadığını duydum ama guildde 3 kişi aynı sorundan dolayı bana şikayette bulundular. yakın zamanda patlak verecektir diye düşünüyorum.

Bu sizin oyuna girişiniz ile ilgili bir durum . Ardı ardına çok sefer deneme yaptığınız zaman Fire Wall blockluyor . Bu gibi durumlarda sürekli denemek yerine mevcut sorun geçene kadar bekleyin . Oyuna nasıl girmeye çalışıyorsunuz ? Hangi bot ile ve kaç tane bot ile deniyorsunuz aynı anda ?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    2

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sizin oyuna girişiniz ile ilgili bir durum . Ardı ardına çok sefer deneme yaptığınız zaman Fire Wall blockluyor . Bu gibi durumlarda sürekli denemek yerine mevcut sorun geçene kadar bekleyin . Oyuna nasıl girmeye çalışıyorsunuz ? Hangi bot ile ve kaç tane bot ile deniyorsunuz aynı anda ?
    JollyMBOT ile giriş yapmaya çalıştım ve sabah 2 charımı'da tekte aldı oyun boştu 6-7 civarı.
    2 bot 2side başlattığım an tekte girdi 2.yi denemeden ve giriş yaptım botu başlattım kasılmaya geçti charlar slota gidene kadar 5 dk içinde dc yediler. Şuan tek chardayım 3-4 saattir oyunda char ama 2. bir karakter tektede girse oyuna dc yiyorum hemde tamamen ip olarak.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    874
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9362

JollyMBOT ile giriş yapmaya çalıştım ve sabah 2 charımı'da tekte aldı oyun boştu 6-7 civarı.
    2 bot 2side başlattığım an tekte girdi 2.yi denemeden ve giriş yaptım botu başlattım kasılmaya geçti charlar slota gidene kadar 5 dk içinde dc yediler. Şuan tek chardayım 3-4 saattir oyunda char ama 2. bir karakter tektede girse oyuna dc yiyorum hemde tamamen ip olarak.
    Şuan şöyle bir durum mevcut . Fire Wall ayarlarını sıkı tutuyoruz . Geçtiğimiz günlerde yaşanan Checkleri biliyorsunuz . Saldırı kaynaklı. Halen daha saldırılar aralıklı olarak devam ediyor. Bugün 4-5 sularında bile saldırı geldi . Fire Wall tarafından engelleniyor bu saldırılar fakat bazı oyuncular da oyun ile anlık iletişimde yoğunluk yaşadıklarında IP leri blocklanabiliyor. Bu kalıcı değil geçicidir, bir süre sonra tekrar giriş yapmanıza olanak sağlar. Buna örnek aynı anda 3-4 bot ile oyuna girmeyi deneyenler. Bu sorun ile daha çok karşılaşabilirler.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    2

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan şöyle bir durum mevcut . Fire Wall ayarlarını sıkı tutuyoruz . Geçtiğimiz günlerde yaşanan Checkleri biliyorsunuz . Saldırı kaynaklı. Halen daha saldırılar aralıklı olarak devam ediyor. Bugün 4-5 sularında bile saldırı geldi . Fire Wall tarafından engelleniyor bu saldırılar fakat bazı oyuncular da oyun ile anlık iletişimde yoğunluk yaşadıklarında IP leri blocklanabiliyor. Bu kalıcı değil geçicidir, bir süre sonra tekrar giriş yapmanıza olanak sağlar. Buna örnek aynı anda 3-4 bot ile oyuna girmeyi deneyenler. Bu sorun ile daha çok karşılaşabilirler.
    Niyetiniz iyi anlıyorum saldırı geliyor önlemde alınıyor çok güzel checkler ortadan kaldırıldı.
    Fakat bunu bizim arkadaşlarımızın giriş sorunu yaşamadan saldırıyı engelleme şansınız yok mu ? Günah keçisi olduk resmen ben ve birkaç arkadaşta oluyor Ve soruyorum o hatayı almayanlarda sbot seri denemesine rağmen 4-5 sbotla deniyorlar ama sorun almıyorlar.
    Bu arada 10+ client açıp oyuna giriş sağlayıp hiç o hatayı almayan bir sürüde arkadaş var.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    874
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9362

Niyetiniz iyi anlıyorum saldırı geliyor önlemde alınıyor çok güzel checkler ortadan kaldırıldı.
    Fakat bunu bizim arkadaşlarımızın giriş sorunu yaşamadan saldırıyı engelleme şansınız yok mu ? Günah keçisi olduk resmen ben ve birkaç arkadaşta oluyor Ve soruyorum o hatayı almayanlarda sbot seri denemesine rağmen 4-5 sbotla deniyorlar ama sorun almıyorlar.
    Bu arada 10+ client açıp oyuna giriş sağlayıp hiç o hatayı almayan bir sürüde arkadaş var.
    Her seferinde engellemiyor zaten nadir yaşanıyor bu durum , sorun şu ki Fire Wall'ı da biz kontrol etmiyoruz . DataCenter da kontrol ediliyor .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş