Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Loss

Konu:ıtem alım ve satım

hasan716 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hasan716 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart ıtem alım ve satım

Admın ıtem alım satıslarda tl ıle satıs yk dıyorsunuzda adam 10d sun spear 3 k sılk sattı dıyelım 1 tane sun spear cıkdı adam 6k sılk ne yapıcak okadar bu yanlıs bı anlayıs bunun degısmesı lazım bence bellı bı komus yonla tl satılması yada sılk tl cevırme olması lazım

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    409
    Beğenme 
    638
    Beğenilme 
    612

Şimdi item satışının arka planında anlatmak istenen mesela yarın öbürgün diyelim ki +12 ler +13 ler basıldı bunu nakit parayla satmaya başladılar adam haftada 12 basıp satıyor gelir kapısı yapmış bunun sonucu ne olur herkes item satmaya başlar işte bu yasak. Ama silk ile alınan item farklı. Silkle satıldığı için o silk oyun içerisinde kalacak ve silk itemler ticarete karışacak yani oyun içi ticaret olacak. Fark bu umarım anlaşılmıştır.
    Asgard bunu beğendi.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

SOYLE BISEY VAR AMA O KADAR SILK NE YAPICAK ADAM DEDIGIN SEY OLDUGU ZAMAN COGU SUN SETLI OLMUS OLUCAKDIR BI ADAM 10 K SILK NE YAPICAK ADAM ZATEN FUL SUN SET

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    840
    Beğenilme 
    822

Alıntı hasan716 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SOYLE BISEY VAR AMA O KADAR SILK NE YAPICAK ADAM DEDIGIN SEY OLDUGU ZAMAN COGU SUN SETLI OLMUS OLUCAKDIR BI ADAM 10 K SILK NE YAPICAK ADAM ZATEN FUL SUN SET
    Setine + Basacak Bir Ara Bsroya Gel 4. Senesinde İmmo +12 +13 Setleri Gör +15 +16 Silahları Gör Ha Birde Private Server Deyip Geçme Char Fiyatlarınada Bak Araba Parası Maşallah

_AantiqaA_
    INeedYoul

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

nereye kadar basıcak hocam + adam +12 basmıs +7 +9 setı vardır zaten uzerınede cıkmaz bu tl ıtem satısı sacmalık okadar sro oynadım sadece bu sroda duydum oyle bısey ya sıtede ıtem satıs yarı olur komısyon kesılır yada sılk tl cevırme vardır

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    840
    Beğenilme 
    822

nereye kadar basıcak hocam + adam +12 basmıs +7 +9 setı vardır zaten uzerınede cıkmaz bu tl ıtem satısı sacmalık okadar sro oynadım sadece bu sroda duydum oyle bısey ya sıtede ıtem satıs yarı olur komısyon kesılır yada sılk tl cevırme vardır
    4 Yıldır Sapa Sağlam Duruyorsa Bir Server Bu Yönetimin İzlediği Yoldur.
    Seviyor muyum? Yönetimi Afedersin Vücudumdan Attığım Kıl Kadar Gözümde Yoklar.
    Ama İtem Satışı Gündeme Gelirse Yönetim İtem Satıyor Char Satıyor Olarak Dillendirilir. Buda JOLLY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ. Adına Sürülmüş Bir Leke Olarak Bsro Csro Gibi Eski Köklü Sabit Müşterilerinin Olduğu Serverlara da Yansır. Yeni Başlayan Playerlar Bu Sistemi Sevmiyor Oyun İçerisinden ve Global V.s Görüyoruz. Ama Şunu Bilmelisiniz ki Yönetim Karakter Satışına ve İtem Satışına Karşı Olması Gerekeni Yapıyorlar

_AantiqaA_
    INeedYoul

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

hocam anlatmak ıstedıgım sey su bır adam 20-30 k sılk ne yapıcak ayıptır soylemısı bı tarafına mı sokucak adam sıteye kor ıtemını bellı bı komusyonkarsılıgı satılır yada sılk ıle satar sılk tl cevrılır olay budur bır adam 2 yıl oynadı dıyelım tum ıtemlerı tamam yapıcak baska hıc bıseyı yk ee na yapıcak okadar sılk

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    840
    Beğenilme 
    822

hocam anlatmak ıstedıgım sey su bır adam 20-30 k sılk ne yapıcak ayıptır soylemısı bı tarafına mı sokucak adam sıteye kor ıtemını bellı bı komusyonkarsılıgı satılır yada sılk ıle satar sılk tl cevrılır olay budur bır adam 2 yıl oynadı dıyelım tum ıtemlerı tamam yapıcak baska hıc bıseyı yk ee na yapıcak okadar sılk
    Siz Tatlı Rekabeti Görmemişiniz Hocam. Bir Ara Bsroya Gelmenizi Şiddetle Tavsiye Ederim. Adam Sırf Birini Sevmediği ve Onu Kesemediği İçin Silahına 14 15 16 denemelerini, Sırf Karşısındaki Rakibe Ölüyor Diye setine 12 13 Deneyenleri, Sırf Bir Charda Acc Seti Yüksek Diye 2000 3000Tl Gibi Bir Tutar Ödeyip Char Alanları Gördük. O Zamanda Bu 20 - 30 Silkler Devreye Giriyor Merak Etme Bir Şekilde O İtem Ondan Çıkıyor. Forumda Yanlış Görmediysem Emin Değilim Eskiden Adamın Birinin Charı Boş Sadece Silk Vardı. Normalde 1.5k Silk 100tl'yse Adam 80Tlden satmıştı Buna Yönetim Karşı Çıkmamıştı.(Tekrar Söylüyorum Emin Değilim.)

_AantiqaA_
    INeedYoul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş