Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:SAAT BAŞI DC?

aybarskpc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aybarskpc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    14

Standart SAAT BAŞI DC?

Evde iki arkadaş asro oynuyoruz, düne kadar hiçbir sorun yoktu, akşam 7'de bir dc yemeye başladım şu saate kadar 11 kere dc yedim. İnternette mi sıkıntı var dedim ev arkadaşım hiç dc yemiyor aynı neti kullanıyoruz, bilgisayarda mı sıkıntı var acaba şimdi boşu boşuna konu açıp eleştiri yapmayayım dedim gittim arkadaşımın bilgisayarından girdim oyuna iki kere, 40-45 dk sonra yine dc yedim. İlk defa bir private serverda böyle bir olay yaşıyorum, iki saat girmeye çalışıyorum bir saat geçmeden dc yiyorum, var mı bunun bir açıklaması , bir mantığı, bir önerisi olan? O kadar emek verdik oyunu bırakmak koyucak insana gerçekten. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    CahilAvcisi bunu beğendi.

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

sizde bir problem var sanırım. 3 gündür hiç dc yemedim. hatta clientless çarlar restart atmaya korkuyorum tekrar giremez diye 3 lvl atladılar stat veremiyorum servera reset atsalar da girsem

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    14

Alıntı CahilAvcisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizde bir problem var sanırım. 3 gündür hiç dc yemedim. hatta clientless çarlar restart atmaya korkuyorum tekrar giremez diye 3 lvl atladılar stat veremiyorum servera reset atsalar da girsem
    Hocam ben de işte pcde ya da nette sorun var heralde diye düşündüm fakat aynı internetten iki pc ile arkadaşımla oynuyoruz serverı. O hiç dc yemedi iki gündür. Baktım sorun internette değil sabah arkadaşımın bilgisayarından girdim charıma, sabah 7.30 gibi girdim, 9.30'da kalktım bir baktım iki kere dc yemiş char, ilkinde girmiş, şimdi hala oyuna girmeyi deniyor. Bu nasıl bir olay allah aşkına biri bana açıklasın bugdan geçilmeyen oyunda bir dc problememi çıkmadığı kalmıştı o da çıktı lanet olsun artık insanı oyundan soğutuyorlar.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

Alıntı aybarskpc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de işte pcde ya da nette sorun var heralde diye düşündüm fakat aynı internetten iki pc ile arkadaşımla oynuyoruz serverı. O hiç dc yemedi iki gündür. Baktım sorun internette değil sabah arkadaşımın bilgisayarından girdim charıma, sabah 7.30 gibi girdim, 9.30'da kalktım bir baktım iki kere dc yemiş char, ilkinde girmiş, şimdi hala oyuna girmeyi deniyor. Bu nasıl bir olay allah aşkına biri bana açıklasın bugdan geçilmeyen oyunda bir dc problememi çıkmadığı kalmıştı o da çıktı lanet olsun artık insanı oyundan soğutuyorlar.
    iyi de arkadaşın dc yemiyor, sen yiyorsan senin bilgisayarın ile ilgili bir sorundur muhtemelen. kablosuz bağlanıyorsan onunla ilgili bir şey olabilir.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    14

iyi de arkadaşın dc yemiyor, sen yiyorsan senin bilgisayarın ile ilgili bir sorundur muhtemelen. kablosuz bağlanıyorsan onunla ilgili bir şey olabilir.
    hocam lütfen yazdığımı tekrar okuyun arkadaşımın pcden girdim 1,5 saat içerisinde iki kere dc yedi diyorum, pcde bir sıkıntı yok

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

hocam lütfen yazdığımı tekrar okuyun arkadaşımın pcden girdim 1,5 saat içerisinde iki kere dc yedi diyorum, pcde bir sıkıntı yok
    evet yanlış okumuşum ben hem b hemde a serverinda oynuyorum. internet ile alakalı bir problem olduğu zaman ikiside dc yiyor. server ile alakalı olunca biri dc yiyor diğer yemiyor. o şekilde kavrayabiliyorum sorun nette mi yoksa serverdamı diye. umarım çözüm bulursunuz. kolay gelsin

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    14

evet yanlış okumuşum ben hem b hemde a serverinda oynuyorum. internet ile alakalı bir problem olduğu zaman ikiside dc yiyor. server ile alakalı olunca biri dc yiyor diğer yemiyor. o şekilde kavrayabiliyorum sorun nette mi yoksa serverdamı diye. umarım çözüm bulursunuz. kolay gelsin
    Asgarda hem facebooktan hem forumdan mesaj attım, + konu açtım hala cevap bekliyorum bakalım

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

Asgarda hem facebooktan hem forumdan mesaj attım, + konu açtım hala cevap bekliyorum bakalım
    bu aralar çok yoğunlar. geç saatlere kadar çalışıyorlarmış. müsait olunca döner kesin.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    14

bu aralar çok yoğunlar. geç saatlere kadar çalışıyorlarmış. müsait olunca döner kesin.
    servera 11.07'de girdim, 12.07'de dc yedim, bu tesadüf falan değil
    CahilAvcisi bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2456
    Beğenilme 
    3067

Evde iki arkadaş asro oynuyoruz, düne kadar hiçbir sorun yoktu, akşam 7'de bir dc yemeye başladım şu saate kadar 11 kere dc yedim. İnternette mi sıkıntı var dedim ev arkadaşım hiç dc yemiyor aynı neti kullanıyoruz, bilgisayarda mı sıkıntı var acaba şimdi boşu boşuna konu açıp eleştiri yapmayayım dedim gittim arkadaşımın bilgisayarından girdim oyuna iki kere, 40-45 dk sonra yine dc yedim. İlk defa bir private serverda böyle bir olay yaşıyorum, iki saat girmeye çalışıyorum bir saat geçmeden dc yiyorum, var mı bunun bir açıklaması , bir mantığı, bir önerisi olan? O kadar emek verdik oyunu bırakmak koyucak insana gerçekten. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kendinizde diyorsunuz düne kadar sorun olmayıp dün olduğuna göre ve bu konuda şikayet yoğunluğu olmadığına göre oyun açısından bir problem olmasa gerek ancak charınızın hem sizin hem arkadaşın pcsinde dc olması bi nebze enteresan, Asgard gördüğü taktirde inceleme yapacaktır. Konulara cevap verilmiyor diye sanmayın ki umursanmıyor burada size açıklama yapılıyor olmasa da karakteriniz belki konunuz görüldüğü andan beri inceleniyor olabilir bu arada char nickinizi de eklerseniz gerekli olacaktır. Ki ilk defa sorun yaşayıpta oyunu bırakmayı düşünmeniz de en az olay kadar enteresan, daha sakin olmalısınız
    Konu 1X1Y tarafından (17.Kasım.2016 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.
    LittleMiddle bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş