Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 1 Post By Daisuke
  • 1 Post By Asgard

Konu:Kapasite 2500 olacak mı olmayacak mı?

Chief General
    Daisuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    106
    Beğenme 
    164
    Beğenilme 
    255

Standart Kapasite 2500 olacak mı olmayacak mı?

Geçmiş konuları ve açıklamaları bir kenara bırakalım, net bir cevap bekliyoruz. Daha önce yapılamaz denildi Odin tarafından ama sonra çalışıyoruz denildi. Ne olacak bu durum? Olacaksa çok seviniriz, yok yapılamıyorsa o zaman planlarımızı ona göre yapacağız. iSro'da 3500 kişiyle rahatça oynuyorduk. Slot mu sorun olur diye düşünülüyor acaba? Eğer öyleyse biz girip slot sorunu yaşamaya razıyız, yeter ki şu makineler boşa çalışmasın Oyun içindeki sorunlar bir şekilde halledilir.

Tabii bu durum başka sorunları da beraberinde getiriyor. Akademi kasamıyoruz, stack arttırılmadığı için bütün charlar stone ve elixir doldu. Bugün yer açmak için topladığım elixir acc ve shieldleri satmak zorunda kaldım Emek verin denildi ama kullanıcıyı aşırı zorlamak ne kadar doğru bilmiyorum. Zaten alchemy oranı orjinal, yani bol bol deneme yapacağız yüksek stat ve artı tutturmak için. 20 elixir ve stone çok az.

Son olarak bu işin masraflı olduğunu biliyoruz. Belki bu masrafı çıkarmak için "aldığın kadar silk hediye" gibi kampanya yapılabilir.

İyi forumlar.
    Syndicate bunu beğendi.

General Lord
    CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1550
    Beğenilme 
    525

elixir cube gelebilir. c serverinda vardı, hem ucuz hemde bu tür sorunları ortadan kaldırabilir. bence eklenmeli

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    819
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8945

Şuan buna engel olan Masrafı değil , maraf olarak kabul de etmiyoruz zaten . Maddi olmayan sorunların ortadan kalmasını bekliyoruz .
    Daisuke bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Vice General Lord
    vaporx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    114
    Beğenme 
    201
    Beğenilme 
    208

Şu academy işini kaldırsanız çok geçmeden iyi olur proxyciler millete silk ile char kasıyor gibi gözüküyor cok fazla kasmışlar ip limit 2yle olcak iş değil ve zaten çok saçma bir olay bu jobla yapılsaydı keşke hem kervanında önemi artardı.

Fabalinus.

Chief General
    manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    159

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan buna engel olan Masrafı değil , maraf olarak kabul de etmiyoruz zaten . Maddi olmayan sorunların ortadan kalmasını bekliyoruz .
    bu sorunlar ney başkanım arada bir açıklamaya yapsanız.dün akşam 12de işten geldim denemeye başladım 2de oyuna girdim bota saldım biraz önce kalktım bot kafayı yemiş char 55den 57 olmuş.bizde sizin sanal ortamda aileniz sayılırız.şu gün bu yapılacak gibi bir şeyler söyleyin bizde artık sıkıldık.bizim sıkıntımız size de sıkıntı veriyor bunu da biliyorum ancak arada ufakda olsa arkadaşlar şu olacak bu olacak diye bir bilgi verin yada bu iş neden bu kadar uzadı onunla ilgili bilgilendirme yapın.

Üyeliği Durduruldu
    Jadde1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama yeter artık sız kapasıteyı arttıranakadar oyundan cogu kısı bıkıp bırakıcak zaten o vakıtten sonra zaten gerekte kalmıycak arttırmaya, 1 aya gıdıyor acılalı nasıl hala yukselmez bu kapsıte 11 den berı gırmeyı denıyorum bı oyuncu bukadarmı umursamaz olunur burdakı hereks sızın paşa gonlunuze goremı hareket edıcek ve beklıycek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş