Yeni Üye
    AssaulTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

Thumbs down OYUNA GİRİŞ

Sayın yöneticiler,
    Oyuna girmek için saatlerce bekleyenlerden sadece bir tanesiyim. Sitenin açılış sayfasında şöyle bir yazı var: "...gerçek 100 cap tadını alabilmeniz için dizayn edilmiştir..." Bu mu gerçek 100 cap şimdi. Yanıbaşımızda "premium" olmadan bot charları ile takılan adamlar ve biz oyuna bile giremiyoruz. 2000/2000 ve kimse oyuna giremiyorsa içerdeki herkeste pre var demektir. Bilmeyenler için hatırlatayım; Premium sp-exp oranını yükseltmenin dışında server full olduğunda oyuna giriş yapmanızı da sağlar. bsro yu uzunca bir süre oynadım ona güvenip de ben ve benim gibi nice oyuncu buraya geçiş yapmıştır eminim.
    Böylesine profesyonel bir iş yapan sizlere yakışmıyor. Kaldı ki oyun sağlayıcı adınızı şirket haline bile getirdiğinizi de göz önüne alırsak, kısa ve net, çözün şu sorunu artık. Para kazanmak elbette önemli, sonuçta ortada bir emek var ancak bu yaparken de kalp kırmayın kimseyi küstürmeyin.
    Saygılar.

Captain
    bjkmlt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

kesinlikle katılıyorum açıkçası şuan + basmadığım sadece lw kastıgım için o zaman aylık ticket alsaydım keşke pre yerine üç beş str int özelliği vereck diye fazladan silk yatırımının anlamı olmazdı.bence bu konuya artık el atmalısınız

Vice General Lord
    vaporx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    114
    Beğenme 
    201
    Beğenilme 
    208

''şundan şundan dolayı getirmiyoruz'' gibi bir açıklama yapsa gmler tamam da sadece getirmeyeceğiz diyor hiç bir sebeb yok anlamadım gitti bende.

Fabalinus.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş