Beğeni Ağacı8Beğeniler
  • 5 Post By TheCycLone
  • 1 Post By freedom
  • 1 Post By ULEMAA
  • 1 Post By Asgard

Konu:İlgilenmeniz gereken konular.

TheCycLone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheCycLone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    519
    Beğenilme 
    559

Thumbs down İlgilenmeniz gereken konular.

RevoLutioN Masterı olarak sizinle birkaç şey görüşmek istiyorum.
    1. olarak dün FW öncesi StormOfDeath nick playerım proxy kullanım nedeniyle banlandı size video çekildi resimlerle herşey kanıtlandıp proxy kullanılmadığı gösterildiği halde hala neden ban devam ediyor ve bu konuyla neden ilgilenmiyorsunuz.
    2. olarak sürekli açtığım konular ya da size yazdığım mesajlarda herhangibir geri bildirim alamıyorum bu şahsi ya da bize karşı olan birşey mi ?
    3. olarak ettiğim küfürden dolayı neden ettiğim ortada guildime karşı sürekli olarak bir laf söz dalaşı olduğu için.Küfür etmedim demiyorum fakat burada edilen amk bebesi sözü bir ankara şivesi olarak kullanılmış söz diğer anlamda hiçbir şekilde anlam belirtilmemiştir.
    4. olarak sizden ricam lütfen konuları biraz daha farklı açıyla inceleyin hem proxy kullanımını / hem cafeci olan Romantizma kardeşimizin konusu / hem Beyaz arkadaşımızın aldığı arkalığın daha önceden 200 silkdi sanırım iade edilmeyişi / hemde benim chat ban yemem hiçbir RevoLutioN playerının konusuyla ilgilenmediniz server açılalı 1 ay oldu 1 aydır bu konular hala beklemekte ?

Geçelim diğer hususlara serverda job'un 0 olduğu / hotanın bugda olduğu / server limitinin yükseltilmediği / premiumlu charların hiçbir avatanjanın olmadığı sözde isro olan serverınızda job ratenizin hala bu halde olacağı veya servera hiçbir aktivite getirilip getirilmeyeceği konusunda bilgi almak istiyoruz ? Daha aklıma gelmeyen birçok sorun ve neden olduğu ve sizlerinde bunu bildiği halde 1 ay geçmesine rağmen herhangibir düzenleme / bildiri veya bu konu hakkında çalışmanız var mı sevgili @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ?

Yediğim 7 günlük chat banda ettiğim küfür de hiçbir ailevi küfür ortada olmamasına rağmen bu chat banı neden aldım bunu bana açıklar mısınız ?

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu TheCycLone tarafından (21.Kasım.2016 Saat 17:07 ) değiştirilmiştir.
    StormOfDeath, sporx41, sirtouch ve 2 kişi bunu beğendi.

StormOfDeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    StormOfDeath isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    24

Beyfendilerin Keyfi Ne İsterse Onu Yapıyorlar Acıklama Bu Kardeşim

Jadde1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Jadde1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

arkadaşım burda doğruları konusucam yıne sana atıldıgı gıbı GM ler bızı banlıycak,, hangı oyunda sılkroadda GM lerın korumadıgı kısılerı gordun? yok oyle bır oyun dımı arkadasım, GM ler nekadar ınkar etselerde agızlarında kuşta tutsalar türk milletını salak sanıyorlar, onlarında peşkeş cektıklerı var malesef bunu nekadar dıle getırsekte ınkar edıceklerdır,, kanıtsız hıtamlarda bulunmayın dıye ama dedım gıbı karsılarında cocuk var sanıyorlar,, babalarının sırketıde olsa baskasınında ıllakı arkadas arkadasa bı kıyak yapar bıttı,, Konularınızı GM takıp etmemıs demıssın dostum etmıyor acıkcası kafasına gore davranıyorlar paraya gelınce,, bana bana bana hep bana bana bana
    sarkısını soylemektende cekınmezler,, utanılıcak türk malesef bu GM ler nedıyım,, bu arada malesef zıppo sayısız kufur ettıgını ben cok rastladım o arkadas ban yedımı yk GM baba saolsun ınkar ederler gene ********ler,,, sonra adamlar 12 basıyo hayırdır ne ayaklar, +7 basamıyorken bız? Gm KIYAGI ve yıne ınkar ederler,, onların bıldıgı taktıklerı bız bılıp denemıyoz sanıyor zekasızlar,, bu her oyunda boledır malesef katlanıcaz dostum yapcak bıse yok COCUK aklı GM ıle cocuk olmaya gerek yok bunlar yolda karsımıza cıkmıyo ıste tek kotu yanıda burası,, hadı GM gene banla benı tek elınden gelen bu zaten bby

sporx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sporx41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    5

Herkeze eşit davranilmasini istiyoruz adil oldugunuz soylentileri vardi nerde bu adillik ? Revo dusmanligini bu serverdede goruyoruz.hersey ortada

SeaSide...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

freedom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    freedom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    21
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    50

4 5 yıldır jollygame bunyesinde oynuyoz adilliginden supheniz olmasın oyle dandik serverlar gibi +7 basamıyomus 12ler varmıs kardeşim kac kişi oynuyo su oyunu illaki olacak daha ne + lar gorecen her gordugunde aglıcanmı oyun adil degilmi diyecen gm neden sizin guilde düşman olsun mantıken konusun lütfen ortalıgı karıstırmaya calısmayın.
    Asgard bunu beğendi.

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1161
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1997

Cahille etme sohbet ADABINA yazık olur .
    alpi1961 bunu beğendi.

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    169

Alıntı TheCycLone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. olarak dün FW öncesi StormOfDeath nick playerım proxy kullanım nedeniyle banlandı size video çekildi resimlerle herşey kanıtlandıp proxy kullanılmadığı gösterildiği halde hala neden ban devam ediyor ve bu konuyla neden ilgilenmiyorsunuz.
    2. olarak sürekli açtığım konular ya da size yazdığım mesajlarda herhangibir geri bildirim alamıyorum bu şahsi ya da bize karşı olan birşey mi ?
    3. olarak ettiğim küfürden dolayı neden ettiğim ortada guildime karşı sürekli olarak bir laf söz dalaşı olduğu için.Küfür etmedim demiyorum fakat burada edilen amk bebesi sözü bir ankara şivesi olarak kullanılmış söz diğer anlamda hiçbir şekilde anlam belirtilmemiştir.
    4. olarak sizden ricam lütfen konuları biraz daha farklı açıyla inceleyin hem proxy kullanımını / hem cafeci olan Romantizma kardeşimizin konusu / hem Beyaz arkadaşımızın aldığı arkalığın daha önceden 200 silkdi sanırım iade edilmeyişi / hemde benim chat ban yemem hiçbir RevoLutioN playerının konusuyla ilgilenmediniz server açılalı 1 ay oldu 1 aydır bu konular hala beklemekte ?

Geçelim diğer hususlara serverda job'un 0 olduğu / hotanın bugda olduğu / server limitinin yükseltilmediği / premiumlu charların hiçbir avatanjanın olmadığı sözde isro olan serverınızda job ratenizin hala bu halde olacağı veya servera hiçbir aktivite getirilip getirilmeyeceği konusunda bilgi almak istiyoruz ? Daha aklıma gelmeyen birçok sorun ve neden olduğu ve sizlerinde bunu bildiği halde 1 ay geçmesine rağmen herhangibir düzenleme / bildiri veya bu konu hakkında çalışmanız var mı sevgili @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ?

Yediğim 7 günlük chat banda ettiğim küfür de hiçbir ailevi küfür ortada olmamasına rağmen bu chat banı neden aldım bunu bana açıklar mısınız ?

Bu Platforma yabancılık çekmenizi yagırdamıyorum daha öğrenecek çok şey var. Sen ordaki yazıyla alakalı ban yediğini nerden biliyorsun belkı özel msjdan küfür ettiğin biri ÖZEL MESAJ yoluyla şikayet etmiştir seni. Neden ban yediğini özel msjla sorarsa Asgard gösterir sebebini. Şuan bende Chat ban cezalısıyım 12-13 yaşlarında bir çocuk beni zorladı zorladı ve sonunda küfür edince seni gm ye banlatıcam deyip chat ban geldi. Çok saçma olsada yapacak bişey yok. Ama adamın şahsına istediğin küfürü edebiliyorsun aileye girince ceza gelir.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    869
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9337

Alıntı TheCycLone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1. FW öncesini vurgulamak ile zaten ilk başta siz düşüncenizi ön plana koyuyorsunuz . Bunu başta belirteyim . Biz araştırma yaparken hangi guildden , kimdir kim değildi , kaç silk çekmiş çekmemiş bakmıyoruz. Bir kural dışı eylem mevcuttu ve cezalandırıldı. Kim olduğu bizim için önemli değil . Kural herkes için geçerli .

2. Size oyundan dahi anlık cevaplar verdim . Forumda da aşırı yoğunluk mevcut , aynı tür açılan konulara cevap vermiyorum , forumu araştırmak yerine konu açıp cevap bekliyorsunuz . Forum araştırarak cevap arayabilirsiniz . Yada forumda ki diğer arkadaşlarımız zaten konulara yazıyorlar. Hususi olarak siz kimsiniz de size tavır alalım ? Düşmanımız değilsiniz , olamazsınız da . Sizi tanımayız etmeyiz, platformumuza geleli 1 ay olmamışken neden size karşı duralım ? Bunu düşünmek son derece mantıksız . Biz 5 yıllık yönetimimiz de olan bSilkroad da dahi 5 yıldır tanıdğımız oyuncuları birbirinden ayırmıyoruz . Siz 3. haftanın sonunda ayrım yapıyor diyorsunuz .

3. Bunun cevabını şikayet bölümünde ki konunuz da verdim .

4. 198 Silk olarak satılan ACC lerin dönüşünü 3 gün boyunca kesintisiz yaptık . O sırada gelen bildirimler yüzlerce oldu . O kadar kişi arasından " bak bu Revo... guildinden buna vermeyelim " şeklinde bir düşüncemiz mi olacak ? İncelemesi zamanında yapılmıştır tabi eğer başvurdu ise . 1 ay önce olan olay şuanda incelenemez . Israrla ilgilenmediğiniz konular diye dile getiriyorsunuz . Hangi konulardan bahsediyorsunuz ? Forumda pek çok cevapsız kalabilen konular var .Neden kendinizi hedefmiş gibi gösteriyorsunuz ? Sizin diğer guld oyuncularından hiç bir farkınız yok . Herkes birbiri ile eşit bizim gözümüzde. Kimseye ismine yada guildine göre hitap etmiyoruz . Bunu çıkartın kafanızdan .

Yenilikler konusunda da önümüzde ki günlerde sırası ile bildirimler yapılacak. Bunları da defalarca dile getirdik , getiriyoruz . Sonuçta bu serverı yöneten kişiler biziz, siz merak için sorabilirsiniz . Fakat yönetim adına düşünür gibi de ısrar etmenin anlamı yok . Bu bizim işimiz .

Alıntı StormOfDeath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyfendilerin Keyfi Ne İsterse Onu Yapıyorlar Acıklama Bu Kardeşim
    Keyfi yönetilen server görmek istiyorsanız JollyGame'i size tavsiye etmiyorum ...

Alıntı Jadde1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım burada doğruları konusucam yıne sana atıldıgı gıbı GM ler bızı banlıycak,, hangı oyunda sılkroadda GM lerın korumadıgı kısılerı gordun? yok oyle bır oyun dımı arkadasım, GM ler nekadar ınkar etselerde agızlarında kuşta tutsalar türk milletını salak sanıyorlar, onlarında peşkeş cektıklerı var malesef bunu nekadar dıle getırsekte ınkar edıceklerdır,, kanıtsız hıtamlarda bulunmayın dıye ama dedım gıbı karsılarında cocuk var sanıyorlar,, babalarının sırketıde olsa baskasınında ıllakı arkadas arkadasa bı kıyak yapar bıttı,, Konularınızı GM takıp etmemıs demıssın dostum etmıyor acıkcası kafasına gore davranıyorlar paraya gelınce,, bana bana bana hep bana bana bana
    sarkısını soylemektende cekınmezler,, utanılıcak türk malesef bu GM ler nedıyım,, bu arada malesef zıppo sayısız kufur ettıgını ben cok rastladım o arkadas ban yedımı yk GM baba saolsun ınkar ederler gene ********ler,,, sonra adamlar 12 basıyo hayırdır ne ayaklar, +7 basamıyorken bız? Gm KIYAGI ve yıne ınkar ederler,, onların bıldıgı taktıklerı bız bılıp denemıyoz sanıyor zekasızlar,, bu her oyunda boledır malesef katlanıcaz dostum yapcak bıse yok COCUK aklı GM ıle cocuk olmaya gerek yok bunlar yolda karsımıza cıkmıyo ıste tek kotu yanıda burası,, hadı GM gene banla benı tek elınden gelen bu zaten bby
    Bunu iddia ediyorsanız bu platformda bulunmayın , cevabı basit. Biz bugüne kadar hiç bir oyuncuya oyun içinde Yardım sunmadık , sunmayacağız. Buna inanmak zorunda değilsiniz . Kimse gelin burada oynayın diye sizi silah zoru ile getirmedi. Biz hizmet veriyoruz , beğenirseniz buyurun , beğenmezseniz piyasada çok alternatif var.

Alıntı sporx41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze eşit davranilmasini istiyoruz adil oldugunuz soylentileri vardi nerde bu adillik ? Revo dusmanligini bu serverdede goruyoruz.hersey ortada

SeaSide...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İlk mesajımda belirttiğim gibi sizin ne guildinizi nede oyuncularınızı tanımıyoruz . Aramıza katılan 10 larca guildden birisiniz . Ne gibi bir eylem olmalı da siz karşı tutum sergileyelim ? Bu çok saçma bir mantık. Başka serverlar da gördüğünüz olayları bizim serverlarımız da yaşayamazsınız .

Server açılacağı duyurulduğu günden beri Facebook üzerinden sayısız İTEM SATIŞ teklifi geldi . Biz bunların hepsini geri çevirdik . Hiç bir zaman bir Guild ismen yada cismen bizim gözümüzde ekstra bir yer edinmemiştir. Bizim için her oyuncumuz aynıdır .
    Kyria bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş