okikar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    okikar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    3
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    7

Standart Proxy akademi

isronun ozelligidir akademi kaldir diye bir sey demiyorum ama yazik gunahtir diger insanlara adam gunde 3,4 tane mezun veriyorsa proxyli adam 15 mezun veriyor 3,4 car aciyor server zaten bos adam hemen giriyor yani buna bir cozum bulunabilir istenilirse 1-40 level arasi ex zorlastirilir 1-40 arasi exin cilesini playerlar 40-50 level arasi giderilebilir 40-50 arasi kolay level atlanabilir.
    İkincisi jangan dw ve hotan arasi level sınırı olabilir (tabi guild cekme scrollu kaldirilirsa )
    Yani baska bir sey gelmiyor aklima proxy ile ilgili...

Sadece oneride bulundum yani bu oyunu oynuyorsak adeletli oynayalim oyunun kurali neyse o olsun ip limit 2 ise 2 olsun tek istedigimiz bu .

Freakyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Freakyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    48
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    42

Sunduğun öneri bence proxyi bir adım daha öne geçirir. Seri level atlama yerine yavaş level atlama proxy kullanan adama çok koymaz sokar 5 charı 2 saat sonra mezun eder hepsini. Tek tek kasan adam 2 saatte 1 mezun mu verecek. Hele ki dışarıdan gelenlerin 1 saat sonra kapatıp bir daha girmediğini düşünürsek. Bence tek çözümü bu honoru kasan arkadaşlar karakoramda kasıyor genel olarak her char getirdiğimde etrafı geziyorum proxyden şüphelendiğimi atıyorum Asgard'a özel mesajdan sağolsun proxy konusunda daha bir dikkatliler 15 dakikada dönüş alıyorum zaten. Bence herkes bu yöntemi izlerse büyük ölçüde önlenebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş