alaattin0694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alaattin0694 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    21

Standart Vsro dosyaları hakkında

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Merak ettiğim bir konu var. Şimdi biz bildiğim kadarıyla vsro yani vietnam silkroad dosyalarını kullanarak oyun oynuyoruz. Peki neden ? Yani şuanki isro dosyalarını alıp editlesek.Yani mesela abra için sadece avrupa girişini kapatıp semer moblarını düzenlesek. vs.vs. yani ne bileyim şuanki isro da neler var bilmiyorum gerçi. Ama daha güvenli daha az dc veren daha stabil olması gerekiyor. Yani biraz önce bir alıntı bildirmini es geçmişim. Bölüm modaratörü bir arkadaşımız vsro dosyalarında bu tür bot hatarlının özellikle clientless olayının çok olduğunu bu konuda yapılabilecek bişeylerinin olmadığını belirtti. Mantıken konuşmak gerekirse çok haklı. vsro yazınca direk indirme linkleri çıkıyor insaların karşısına. Bu dosylar vietnam sro oyun dosyaları. Yani sunucu kurmak için gerekli dosyalar. Bu dosyalar güncellenmiyor tabiki
    Ama merak ediyorum. Şuan 130 filan oldu mu bilmiyorum isro da aceba ordaki sistemi sadece istemediğimiz şeyler olmadan yani sunucuyu editleyerek bir server kurabilme şansımız var mı ?

CodeXpeRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CodeXpeRT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    68
    Beğenilme 
    179

Alıntı alaattin0694 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Merak ettiğim bir konu var. Şimdi biz bildiğim kadarıyla vsro yani vietnam silkroad dosyalarını kullanarak oyun oynuyoruz. Peki neden ? Yani şuanki isro dosyalarını alıp editlesek.Yani mesela abra için sadece avrupa girişini kapatıp semer moblarını düzenlesek. vs.vs. yani ne bileyim şuanki isro da neler var bilmiyorum gerçi. Ama daha güvenli daha az dc veren daha stabil olması gerekiyor. Yani biraz önce bir alıntı bildirmini es geçmişim. Bölüm modaratörü bir arkadaşımız vsro dosyalarında bu tür bot hatarlının özellikle clientless olayının çok olduğunu bu konuda yapılabilecek bişeylerinin olmadığını belirtti. Mantıken konuşmak gerekirse çok haklı. vsro yazınca direk indirme linkleri çıkıyor insaların karşısına. Bu dosylar vietnam sro oyun dosyaları. Yani sunucu kurmak için gerekli dosyalar. Bu dosyalar güncellenmiyor tabiki
    Ama merak ediyorum. Şuan 130 filan oldu mu bilmiyorum isro da aceba ordaki sistemi sadece istemediğimiz şeyler olmadan yani sunucuyu editleyerek bir server kurabilme şansımız var mı ?
    Sızdırılan server files sadece vSRO , iSRO dosyaları sızdırılmadığı için bu mümkün değil;İsroya yakın filesler var tabii ki , fakat vsro kadar stabil değil. Şu anda en stabili vSRO.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ]

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    874
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9362

iSroya en yakın , tüm sistemlerin kullanılabildiği bir sürüm paylaşılmıştı geçtiğimiz aylarda . Hatta bunu Private server olarak açan oldu . 30-35 player topladıktan sonra kapandı . Hemen hemen tüm özellikler kullanılabiliyordu . Felow petlerin geliştirmelerinden skillerinden , item uprage sistemine kadar. Eventler vs . Sonuç olarak 1.88 yada 1.93 den çok farklıydı. Fakat iSro dan sızıntı olduğu söyleniyordu. iSronun gelmiş olduğu noktada bir Private server kurmak mantıklı gelmiyor bana , her ne kadar paylaşılması imkansız olsada. Oyun tamamı ile farklılaşmış durumda.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

alaattin0694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alaattin0694 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    21

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iSroya en yakın , tüm sistemlerin kullanılabildiği bir sürüm paylaşılmıştı geçtiğimiz aylarda . Hatta bunu Private server olarak açan oldu . 30-35 player topladıktan sonra kapandı . Hemen hemen tüm özellikler kullanılabiliyordu . Felow petlerin geliştirmelerinden skillerinden , item uprage sistemine kadar. Eventler vs . Sonuç olarak 1.88 yada 1.93 den çok farklıydı. Fakat iSro dan sızıntı olduğu söyleniyordu.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    İsro dan sızıntı olabilir. Belki ülkemizde henüz duyulmamış yada bilinmiyor olabilir. Çünkü silkroad adlı oyun eskisi kadar popüler bir oyun halinde değil. Ama benim demek istediğim yeni bir sunucu açacak olsak. Yada beta bir sunucu açıp aynı bu sızıntı gibi olan dosyaları kullanıp sadece isteidiğimiz özelliği kapatıp açıp mesela sadece ch 130 gibi yapıp. Öyle deneme şansımız var mı?

Yani ben bu işlerden anlamam yapma ihtimali olan birileri varsa burda onlarda sizlersiniz tabi ancak bu bir fikir olarak ortaya attım. Malüm bu eski dosyalar sıkınıtılı. Sonuçta eski eskidir.

Ve eğer bu yöntem olursa hem daha stabil bir sunucu ve daha az bir saldırı yemiş olacağından lag dc kopma sorunları ortadan kalkar. Hemde güncel bir oyun deneyimi yaşamış oluruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş