Öncelikle bu konuyunu asilkroad içerisinde öneri aynı zamanda bir istek olduğu için buraya açıyorum.

Konu:
aNaRSiSt adlı kullanıcının aldığı ban ile alakalıdır.

Öncelikle oyun içinde kullanıcıların kendi aralarında küfürleştiklerini biliyoruz. Ailevi küfür dışında küfür, ileri derecede olmadığı sürecede ban sebebi kabul edilmiyor ki ban atılmasından önce bile yönetim tarafından uyarı maksatlı chat ban veriliyor. Konu başlığında ismi geçen kullanıcı da, her sinirlenen insanın yanlışlıkla yapabileceği gibi (gm) ibaresi ve aynı cümle içersinde (a-m-k) kelimesini kullanmıştır.
Bu tarz kelimeler oyun içinde kullanıcılar tarafından çokça geçmektedir, (globallerde bile bolca görmekteyiz) süreli chat ban dışında herhangi bir süresiz banın atıldığı görülmemiştir. Şimdi buradan yola çıkarak konuda ismi geçen playerin süresiz ban'ının haksız olduğunu ve sadece süreli chat bana çevrilmesi gerektiğini talep etmekteyim.
Bahsi geçen kullanıcı oyuna kendi ile beraber guildimizi 50\50 fulleyememizi sağlayan(oyun dışından oyuna yeni player getirerek) birçok player kazandırmıştır. Burda yapılan haksız ban'ın biz kullanıcılar arasında da oyunla ilgili şüpheye düşmemize sebep olmuştur. Aylarca emek verilerek yapılan karakterlerin haksız yere banlanma endişesi şu sıralar playerler arasında aldı başını yürüyor. Yapılan haksız ban'ın, süreli chat bana çevrilmesi biz kullanıcıları da rahatlatıp oyunu daha aktif kullanmamızı sağlıcaktır.
Yetkililerin(Yönetimin) konuyu gözden geçirmesini ve gerekeni yapmalarını rica ve arz ediyorum.
@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...