Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:100 Cap İçin Build Yapılandırma oluşturulabilir

learstyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    learstyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    7

Standart 100 Cap İçin Build Yapılandırma oluşturulabilir

Forumda hiç build hakkında öneriler vs göremedim SS nuke oynuyorum spear hakkında hiç birşeye rastgelemedim 100capde spear pure veya 8:2'nin pvpde şansı oluyormu sayın Asgard ve buildler hakkında yardımcı bilgiler oluşturabilirmisiniz Sw baz alınarak.
    SROTAXI bunu beğendi.

JySsY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JySsY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    61

Asilkroad'da tavsiyem ; S/S karakterdir. Build olarak da 100 bicheon / 100 fire / 67 cold / 33 light. Build olarak daha farklıda yapabilirsin senin zevkine bağlı ama S/S candır

learstyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    learstyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    7

Bİc100 Cold100 Light100 olarak gidiyorum suan 74Lvl FF'yim ama aklımda hep bir spear =)

Vefasız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Vefasız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    26
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    144

Alıntı JySsY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asilkroad'da tavsiyem ; S/S karakterdir. Build olarak da 100 bicheon / 100 fire / 67 cold / 33 light. Build olarak daha farklıda yapabilirsin senin zevkine bağlı ama S/S candır
    66 cold/34 light. Çünkü light'ın 34 olması mag damageyi %8'den %10'a çıkarıyor
    Konu Vefasız tarafından (22.Şubat.2017 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar Sadece Kendisi İçin Yaşasaydı Bu Dünyada, Sevdalarda Yalan Olurdu Umutlarda...

JySsY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JySsY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    61

Alıntı Vefasız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur hocam. O şekilde düşünüp farklı yazmışım , gecenin azizliği

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Bu dediğin buildi yaparken , cold phy buff skill'inden ne kadar phy , cold en alttaki pasif phy defansdan ne kadar phy kaybettiğini de hesapladın mı ? ve oyunun genelinin force glavie - blade - bow olduğunu hesaplayıp nuker charın en fazla phy defans'a ihtiyacı olduğunu hiç düşündün mü ? %10 magic atack = 10k vurdugun adama 11k vurucaksın ? 1k dmg için 400-500 arası phy defans'dan vazgeçilmesi çok saçma değilmi

Pvp için s/s nuker light değil fire açmalı. 100 fire 100 cold 100 bichenon. Fire nuke leri mag atack olarak lightdan aşırı fazladır , fire ımbue (el yakma) light ımbue'den haddinden fazladır. s/s Pvp de her zaman bleed yedirdikden sonra nuke veya olmazsa olmaz yatır batır kullanır. Yatır batır için phy atack buffda gereklidir. Onuda fire karşılar. Light cold blade de kullanılabilir ancak 100 fire verilmiş bir nuker'den her zaman düşüktür.
    Konu SweetMuschy tarafından (22.Şubat.2017 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    26
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    144

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dediğin buildi yaparken , cold phy buff skill'inden ne kadar phy , cold en alttaki pasif phy defansdan ne kadar phy kaybettiğini de hesapladın mı ? ve oyunun genelinin force glavie - blade - bow olduğunu hesaplayıp nuker charın en fazla phy defans'a ihtiyacı olduğunu hiç düşündün mü ? %10 magic atack = 10k vurdugun adama 11k vurucaksın ? 1k dmg için 400-500 arası phy defans'dan vazgeçilmesi çok saçma değilmi

Pvp için s/s nuker light değil fire açmalı. 100 fire 100 cold 100 bichenon. Fire nuke leri mag atack olarak lightdan aşırı fazladır , fire ımbue (el yakma) light ımbue'den haddinden fazladır. s/s Pvp de her zaman bleed yedirdikden sonra nuke veya olmazsa olmaz yatır batır kullanır. Yatır batır için phy atack buffda gereklidir. Onuda fire karşılar. Light cold blade de kullanılabilir ancak 100 fire verilmiş bir nuker'den her zaman düşüktür.
    Dostum benle tartışmana gerek yok neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Ben şu iyidir bu iyidir demedim, arkadaşın yazdığını düzelttim sadece bak o da yukarıda yazmış zaten.

Edit:SS nuker yapılandırması zaten dediğin gibi olur ben öyle olmaz demedim sadece arkadaşın yazdığını düzelttim, o da slot çarı için mag'ten de bir miktar arttırmak amaçlı bir yapılandırmadan bahsetmiş sanırım. Ben SS oynarken 100 cold 100 fire 100 bicheon'du ardından pwp ile ilgilenmiyorum diye sonradan 86 cold 14 light yapmıştım.
    Konu Vefasız tarafından (22.Şubat.2017 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar Sadece Kendisi İçin Yaşasaydı Bu Dünyada, Sevdalarda Yalan Olurdu Umutlarda...

SROTAXI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SROTAXI isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    160
    Beğenme 
    534
    Beğenilme 
    243

100 cap server için bir çok eksik var. Örneğin bsilkroad hakkında detaylı bir açıklama mevcut.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Fakat ASilkroad hakkında her şey gizemini koruyor gibi
    Şimdi bir çok oyuncu 100 cap nedir nasıl build hazırlanır belki biliyor olabilir. Ama ilk defa silkroad oynayan oyuncular da var. İlk defa burada oyunu deneyimleyen oyuncular olduğu için ASilkroad hakkında rehberler hazırlanmasını hepimiz istiyoruz.
    Elimi taşın altına koyup bende bir rehber hazırlamak isterdim fakat sevenimiz var sevmeyenimiz var Mutlaka o öyle olmaz bu böyle olur diyen arkadaşlar olacaktır. Belki benimde hatalarım olacaktır ki çok deneyimli değilim ASilkroad hakkında. O yüzden yönetiminden oyun hakkında bazı rehberler hazırlamasını isterdim açıkçası.

Sevgilerimle @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

[B]
    CSILKROAD
    KARAKTER : SROTAXI

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    26
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    144

Alıntı learstyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bİc100 Cold100 Light100 olarak gidiyorum suan 74Lvl FF'yim ama aklımda hep bir spear =)
    Spear çok sağlam olması gerekir hocam bence SS devam edin sw'deki en iyi çarlar genelde SS hem slot için hem pwp. SS 30k atıyorsa Spear 33-34k atıyor ama SS hiç ölmezken Spear gecede 3-4 kez yattığı oluyordu. Tabi moon-sun setli arkadaşlar için geçerli değil bu dediklerim, siz yenisiniz o bakımdan söyledim SS olarak devam etmeniz sizin yararınıza

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Dostum benle tartışmana gerek yok neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Ben şu iyidir bu iyidir demedim, arkadaşın yazdığını düzelttim sadece bak o da yukarıda yazmış zaten.

Edit:SS nuker yapılandırması zaten dediğin gibi olur ben öyle olmaz demedim sadece arkadaşın yazdığını düzelttim, o da slot çarı için mag'ten de bir miktar arttırmak amaçlı bir yapılandırmadan bahsetmiş sanırım. Ben SS oynarken 100 cold 100 fire 100 bicheon'du ardından pwp ile ilgilenmiyorum diye sonradan 86 cold 14 light yapmıştım.
    Vefasız bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş