Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı21Beğeniler

Konu:ELİXİR PACKLARI HK.

OnLYWaTCH__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OnLYWaTCH__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Standart ELİXİR PACKLARI HK.

Ne zaman packlar 50 olucak acaba . artık gelmedi mi zamanı böyle eziyet çekiyoruz resmen page 3 açmayan birisi 20 25 pack elixir alıyo ki o da 400 civarı bişey . 2 3 +5 yap tekrar git elixir doldur falan yani 50 lik olmasının sakıncası nedir de biz bu eziyeti çekiyoruz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Ve ek olarak bankalarda da çok gereksiz yer kaplıyorlar.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Alıntı OnLYWaTCH__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman packlar 50 olucak acaba . artık gelmedi mi zamanı böyle eziyet çekiyoruz resmen page 3 açmayan birisi 20 25 pack elixir alıyo ki o da 400 civarı bişey . 2 3 +5 yap tekrar git elixir doldur falan yani 50 lik olmasının sakıncası nedir de biz bu eziyeti çekiyoruz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Ve ek olarak bankalarda da çok gereksiz yer kaplıyorlar.
    20 packlarla stallara +7-+9 koyup satanlar , 50 pack oldugunda stallara +10-+11 last tier itemleri koyucak. Sonucunu düşünmeden çok boş konular açıyosunuz. Bu stacklar en başında söylendi , TİCARET yapanlar defalarca konu açtı yapılmayacak dendi. Hala devam ediliyo 50 pack olsun gece koyarım 5 itemi alchemy bota sabah hepsi +9-+10 olmuş olur. Benim gibi herkesin yaptığını düşün ?
    Realistic ve elmogrem bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Efe21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Efe21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    3

Bota salıp rahat rahat artı basma diye olabilir mi ? gayet mantıklı böyle devam @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... .
    SweetMuschy bunu beğendi.

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

bir sürü konu açıldı bu yönde. c serverinda uzun bir süre elixirler ve stonelar ust uste konulmuyordu. 10 stack cok bile bence. keske yine tek tek olsaydı elixirler, daha uzun omurlu olurdu server

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 packlarla stallara +7-+9 koyup satanlar , 50 pack oldugunda stallara +10-+11 last tier itemleri koyucak. Sonucunu düşünmeden çok boş konular açıyosunuz. Bu stacklar en başında söylendi , TİCARET yapanlar defalarca konu açtı yapılmayacak dendi. Hala devam ediliyo 50 pack olsun gece koyarım 5 itemi alchemy bota sabah hepsi +9-+10 olmuş olur. Benim gibi herkesin yaptığını düşün ?
    +9 +10 yapıyosun yani sen bota koyup ? o zaman 3 page aç 20 liklerle doldur aynı hesap gene bas +9 +10 . ilginç yorumlar . bsroda cubesi de var 50 lik stacklar da. o zaman ordakiler 2 3 item koyup sabah +10 mu alıyo ? madem öyle orda da olmasaydı

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

+9 +10 yapıyosun yani sen bota koyup ? o zaman 3 page aç 20 liklerle doldur aynı hesap gene bas +9 +10 . ilginç yorumlar . bsroda cubesi de var 50 lik stacklar da. o zaman ordakiler 2 3 item koyup sabah +10 mu alıyo ? madem öyle orda da olmasaydı
    600 elx'i bota koyup sabaha kadar 1-2 bazen 3 item'e +8e bastırtıyorum bota. Sabah kendim 9 gidiyorum. 50 stack olursa +9-+10'a ayarlarım sabahda kendim 11-12 giderim ve çok rahat da tutar sonra da satarım. bSro IP limit 10 herkesin 8 li party'i var zaten. ADV de var. Orada +7-+9 itemin bir değeri varmı sanıyosun ? bSroda immortal 70b. Madem bsro örnek veriyosun , burda da satsana 70b'den immortalı ? WTB MANTIK.
    elmogrem bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600 elx'i bota koyup sabaha kadar 1-2 bazen 3 item'e +8e bastırtıyorum bota. Sabah kendim 9 gidiyorum. 50 stack olursa +9-+10'a ayarlarım sabahda kendim 11-12 giderim ve çok rahat da tutar sonra da satarım. bSro IP limit 10 herkesin 8 li party'i var zaten. ADV de var. Orada +7-+9 itemin bir değeri varmı sanıyosun ? bSroda immortal 70b. Madem bsro örnek veriyosun , burda da satsana 70b'den immortalı ? WTB MANTIK.
    Aynen dostum wtb mantık. asro zaten bsro gibi 4 5 senelik sw ya immolar 70 b olucak. Neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum . Birde cahil cahil orda +7 +9 itemin değeri varmı diyorsun ya orda advsiz +9 itemin bir değeri yok dmi ? 50 stack olursa sen asroda 11 12 giderim tutar diyorsun bu advsiz olan sayı dmi bunu bassana hergün bsroda . 50 stack var cube de var hadi git hergün 2 3 tane advsiz +11 bas. Tek derdin karalamak için yazmak hiç bir mantığın yok.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Aynen dostum wtb mantık. asro zaten bsro gibi 4 5 senelik sw ya immolar 70 b olucak. Neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum . Birde cahil cahil orda +7 +9 itemin değeri varmı diyorsun ya orda advsiz +9 itemin bir değeri yok dmi ? 50 stack olursa sen asroda 11 12 giderim tutar diyorsun bu advsiz olan sayı dmi bunu bassana hergün bsroda . 50 stack var cube de var hadi git hergün 2 3 tane advsiz +11 bas. Tek derdin karalamak için yazmak hiç bir mantığın yok.
    akşam aSroya girde stall charımdaki itemleri gör öyle konuş o zaman boş yapma burda. Sen kimsin ki seni karalamak için yazıcam ? Çocukça saçma istekler içindesin senin gibileri de var bi kaçtane tabi. Stoneler 50-100 olsun elx 50-100 olsun. Birde 1m free silk versinler olmaz mı ? + basmayı beceremeyin sonra burda ağlayın get ötede ağla LİNK= Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bu fotoğrafta gördüğün gibi bot +9'e ayarlı kendim +10 yapmışım ( Sun bow.) Sen git +5e item bas geçmeyince stack artsın diye ağla hadi afk
    elmogrem bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    169

Kardeşim sen niye konu açmadan önce araştırma yapmıyorsun.
    Her vakti geldiğinde senin gibi 1-2 herkesden daha zeki olduĞunu zanneden kardeşlerle uğraşmak zorundamıyız

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bide ilginç yorumlar diyorsun aklınca bi gez şu konuları bi araştırda GEREKSİZ konu açmazsan kimsede sana ilginç yorumlar yapmaz sanırım.
    SweetMuschy bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen niye konu açmadan önce araştırma yapmıyorsun.
    Her vakti geldiğinde senin gibi 1-2 herkesden daha zeki olduĞunu zanneden kardeşlerle uğraşmak zorundamıyız

Bide ilginç yorumlar diyorsun aklınca bi gez şu konuları bi araştırda GEREKSİZ konu açmazsan kimsede sana ilginç yorumlar yapmaz sanırım.
    Belki de buna vaktim yoktur ? yada aklı başında bir kaç kişiden cevap beklediğim içindir. Böyle kendini bilmiş çoluk çocuk ile değil.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş