Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 1 Post By SweetMuschy
  • 1 Post By SweetMuschy

Konu:ip limiti

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

Standart ip limiti

herkese merhaba. server ilk açıldığında ip limit 3 tü. aşırı rağbetten dolayı geçici olarak 2 ye indirilmişti. asgard ileride tekrar 3 olacağını yazmıştı. şu an server 2300 lerde. acaba 3 e çıkarmayı düşünüyormusunuz? drop rate oldukça düşük, server açıldı açılalı sun silah arıyorum acaba ip limiti ne zaman 3 e çıkacak? yada böyle bir düşünceniz var mı yakın zamanda? ona göre ezik çarlarımı 100 lvl yapacağım

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Alıntı CahilAvcisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba. server ilk açıldığında ip limit 3 tü. aşırı rağbetten dolayı geçici olarak 2 ye indirilmişti. asgard ileride tekrar 3 olacağını yazmıştı. şu an server 2300 lerde. acaba 3 e çıkarmayı düşünüyormusunuz? drop rate oldukça düşük, server açıldı açılalı sun silah arıyorum acaba ip limiti ne zaman 3 e çıkacak? yada böyle bir düşünceniz var mı yakın zamanda? ona göre ezik çarlarımı 100 lvl yapacağım
    Oyun gündüzleri 2300 , akşam (millet işinden okulundan geldiğinde) 2600-2700 buluyor ve bence bu yeterli kardeşim. 2 limit'de 2700 oluyoruz , 1300 IP bağlı. Limit 3 olduğunda , 1300x3=3900

Limit 3 olduğunda oyuna giremeyeceğiz , samarkand stall sayısı %50 daha artıcak ( zaten şuanda bile samarkand kalabalıklığından clientless sorunu herkesde var.)

Sox item düşürme şansını arttırmak isterken , diğer olacakları görmezden geliyorsun

Ve ben hiç yönetimin limit tekrar 3e çıkartılacak dediğini görmedim yoğunlukdan 2 düşürüldü yetmedi kapasite arttırıldı ve unutma ki oyunca Job cave geldiğinde oyun resmen 0 dan başlamış gibi olucak ve herkes server'a dönecek.
    CahilAvcisi bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

doğru kardeşim haklısın. 3 tane çar kasmıştım ilk başta sun çıkmıyor belki 3 e geri çıkarsa ip limit şansım artar diye düşünmüştüm. akşamları 2700 lere çıkması serverin 7-24 bot atmayan 100 lerce kişi olduğu anlamına gelyior sanırım 2000 in altına düşersek 3 e çıkar tekrar inş

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Alıntı CahilAvcisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru kardeşim haklısın. 3 tane çar kasmıştım ilk başta sun çıkmıyor belki 3 e geri çıkarsa ip limit şansım artar diye düşünmüştüm. akşamları 2700 lere çıkması serverin 7-24 bot atmayan 100 lerce kişi olduğu anlamına gelyior sanırım 2000 in altına düşersek 3 e çıkar tekrar inş
    Aynen 2 altına düşerse ki (düşeceğini hiç sanmıyorum gelecek güncellemeden sonra) , o zaman bende 3 olsun isterim tabi
    CahilAvcisi bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

ticari oynayanlar bırakıyor yavaş yavaş oyunu. bence azalacak. yaz tatilinde tekrar full çeker ama 2 bin lere iner diye düşünüyorum. sun çıkmıyor kardeş sun silah lazım silaha göre çar yapacağız daha

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş