Beğeni Ağacı26Beğeniler

Konu:SERVERDE YAŞANAN BUGLAR

bltokn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bltokn1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    20

Standart SERVERDE YAŞANAN BUGLAR

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Son zamanlarda Abra serverinde yaşanan illagal durumlar herkez tarafından biliniyor, bilenler bilmeyenlere aktarıyor.Tespit edilenler sınırsız banlarla uzaklaştırılırken yanlarında yancı,destekci,dost,düşmanda gg oluyor.Server yaklaşık 6 aydır açık yanılmıyorsam ve ilk günden bugune kadar emeklerimizle oynuyoruz cırpınıp cabalıyoruz.Son 1 aydır ise bu illagal durumlar ortaya çıkmışdır.Peki bundan önceki 5 ay boyunca bu bugların yapılmadığı ne malum? İnsanların akıllarına binlerce soru geliyor.Şimdi bilinmelidir ki ;

-Biz kontrol ediyoruz diyeceksiniz doğrudur elinizden geldiği kadar adaleti sağlamaya çalışıyorsunuz lakin (Herhangi bir şikayet olmasa böyle durumlar üzerinde incelemeler yapılmasa bu yasal olmayan işlemlerin bulunamayacağı kanaatindeyim).

-Abrada setini bitirenler artık itemlerini tekrar yakıp yakmakdan bıktıkları için kendi aralarinda belirli miktarda goldlar ile etkinlikler yapmaya başlamış (Sizlerin herhangi bir girişimde bulunmamanız üzerine ) ve daha öncesinde bu tür stat bugları yapıldıysa bu pwp leri kayıp eden arkadaşların zararları ne olacak ?

-Son olarakda sizden kalıcı çözümler istiyorum ben bu iş şikayetle bannedle yürüyeceğine inanmıyorum insanların aklında her pwp de her savaşda her etkinlikde şüphe yer etmesi oyunu tat almakdan çıkarıp işi dedektifliğe götürür.

önerime geldiğimizde ise eğer tabi mümkünse ( Serverdeki tüm karakterlerin STAT'larının sıfırlanması, stat scrolların F10 dan kaldırılması) sizleri çok etkileyeceğini sanmıyorum 250 silke satılan silk iteminin oyundan kaldırılması ticari amaçlarınızı çok etkilemez diye düşünüyorum eğerki çok etkileyecekse bu bizlerin güven içinde oyun oynamasından önemli değildir bunu belirtmek isterim.Bu önerim ile birlikte yeni charlar kasılmaya başlayacak böylelikle oyunda kervan etkinlik felan olmamasından dolayı TAXi yapan arkadaşlarda char kasanları kasar ve piyasa bi nebzede olsa canlanır stat resetten edeceğiniz zararıda yeni kasılan charlara pre aldıklarında ortadan kalkmış olacaktır.

NOT: Banlanan arkadaşlarla herhangi bir samimiyetim oyun içi yada real hayatta herhangi bir ticaretim mevcut değildir.İşlenilen suç ağırdır benimde hakkıma girilmişdir.Ancak ben genel bir affın gelmesiyle ve önerim dikkate alındığında oyunda başka açıklarda yoksa huzur, güven ve bahsedilen jollygame kalitesine ulaşılabilceğini düşünüyorum.Umarım dikkate alınır uzun bir öneri konusu olduğu için üstün körü okunup msjım unutulup gidilmez destekleyen desteklemeyen herkeze teşekürler. Bu yazımda eleştirilere açık olacağınızı düşünerekden herşeyi açık ve net şekilde yazmaya çalıştım.Eleştiriler üzerine gelen değişimler sizleride bizleride bir üst seviyeye getirir. Natsukao AZRAİL
    Konu bltokn1 tarafından (29.Mart.2017 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.
    amigo, Enfeksiyon, C3LOD4YI ve 3 kişi bunu beğendi.

_Cyka_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Cyka_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    220
    Beğenilme 
    94

+111 Sürrrrrrrrrr @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Alıntı bltokn1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Son zamanlarda Abra serverinde yaşanan illagal durumlar herkez tarafından biliniyor, bilenler bilmeyenlere aktarıyor.Tespit edilenler sınırsız banlarla uzaklaştırılırken yanlarında yancı,destekci,dost,düşmanda gg oluyor.Server yaklaşık 6 aydır açık yanılmıyorsam ve ilk günden bugune kadar emeklerimizle oynuyoruz cırpınıp cabalıyoruz.Son 1 aydır ise bu illagal durumlar ortaya çıkmışdır.Peki bundan önceki 5 ay boyunca bu bugların yapılmadığı ne malum? İnsanların akıllarına binlerce soru geliyor.Şimdi bilinmelidir ki ;

-Biz kontrol ediyoruz diyeceksiniz doğrudur elinizden geldiği kadar adaleti sağlamaya çalışıyorsunuz lakin (Herhangi bir şikayet olmasa böyle durumlar üzerinde incelemeler yapılmasa bu yasal olmayan işlemlerin bulunamayacağı kanaatindeyim).

-Abrada setini bitirenler artık itemlerini tekrar yakıp yakmakdan bıktıkları için kendi aralarinda belirli miktarda goldlar ile etkinlikler yapmaya başlamış (Sizlerin herhangi bir girişimde bulunmamanız üzerine ) ve daha öncesinde bu tür stat bugları yapıldıysa bu pwp leri kayıp eden arkadaşların zararları ne olacak ?

-Son olarakda sizden kalıcı çözümler istiyorum ben bu iş şikayetle bannedle yürüyeceğine inanmıyorum insanların aklında her pwp de her savaşda her etkinlikde şüphe yer etmesi oyunu tat almakdan çıkarıp işi dedektifliğe götürür.

önerime geldiğimizde ise eğer tabi mümkünse ( Serverdeki tüm karakterlerin STAT'larının sıfırlanması, stat scrolların F10 dan kaldırılması) sizleri çok etkileyeceğini sanmıyorum 250 silke satılan silk iteminin oyundan kaldırılması ticari amaçlarınızı çok etkilemez diye düşünüyorum eğerki çok etkileyecekse bu bizlerin güven içinde oyun oynamasından önemli değildir bunu belirtmek isterim.

NOT: Banlanan arkadaşlarla herhangi bir samimiyetim oyun içi yada real hayatta herhangi bir ticaretim mevcut değildir.İşlenilen suç ağırdır benimde hakkıma girilmişdir.Ancak ben genel bir affın gelmesiyle ve önerim dikkate alındığında oyunda başka açıklarda yoksa huzur, güven ve bahsedilen jollygame kalitesine ulaşılabilceğini düşünüyorum.Umarım dikkate alınır uzun bir öneri konusu olduğu için üstün körü okunup msjım unutulup gidilmez destekleyen desteklemeyen herkeze teşekürler AZRAİL.
    erhancakir61 bunu beğendi.

esperanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    esperanza isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    39
    Beğenilme 
    38

bilader sen kimsin bilmiyorum ama ağzına yüreğine sağlık helal olsun mükemmel ifade etmişsin
    erhancakir61 ve bltokn1 bunu beğendi.

Lordzulh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Lordzulh isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    63
    Beğenme 
    64
    Beğenilme 
    196

Kesinlikle katılıyorum +1 +1 +1 +1
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Lordzulh CupRaa

Enfeksiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Enfeksiyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    148
    Beğenilme 
    138

Her kelimesine katılıyor altına imzamı atıyorum. Bu konu hakkında bi çözüm bulmanız gerek @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

LordMasteR41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LordMasteR41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Bu tür illegal işler insanları sogutur oyundan. Arkadas gayet guzel aciklamis durumu el atilmasi lazim.
    bltokn1 bunu beğendi.

Highwarlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Highwarlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    4

Konunun altına yorum yapanlar zaten bug kullanan arkadaşlar kendileri için genel af bekliyolar birde Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... umarım af getirmek gibi bir hata ya düşmezsiniz bu serverda daha çok player kaybına sebeb olacaktır
    Droplox ve Zerads bunu beğendi.
    [img]http: //i.hizliresim.com/ZZVlg3.png[/img]

kozmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    kozmaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    9

Af kısmına kesinlikle katılmamakla birlikte. diğer kısımnları güzel söylenmiş. iyi bir mercekten geçirmeye ihtiyaç var oyunda
    Droplox, bltokn1 and kocaelii41 like this.

bltokn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bltokn1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    20

Alıntı Highwarlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun altına yorum yapanlar zaten bug kullanan arkadaşlar kendileri için genel af bekliyolar birde Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... umarım af getirmek gibi bir hata ya düşmezsiniz bu serverda daha çok player kaybına sebeb olacaktır
    Genel anlamda yorumlar random ismini bildiklerim var sende randomsun önerim genel aftan ziyade stat bugu vs gibi olayların yaşanmaması için kaldırılmasıydı çarpıtmazsak sevinirim

Droplox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Droplox isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    28
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    56

Alıntı bltokn1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

önerime geldiğimizde ise eğer tabi mümkünse ( Serverdeki tüm karakterlerin STAT'larının sıfırlanması, stat scrolların F10 dan kaldırılması) sizleri çok etkileyeceğini sanmıyorum 250 silke satılan silk iteminin oyundan kaldırılması ticari amaçlarınızı çok etkilemez diye düşünüyorum eğerki çok etkileyecekse bu bizlerin güven içinde oyun oynamasından önemli değildir bunu belirtmek isterim.Bu önerim ile birlikte yeni charlar kasılmaya başlayacak böylelikle oyunda kervan etkinlik felan olmamasından dolayı TAXi yapan arkadaşlarda char kasanları kasar ve piyasa bi nebzede olsa canlanır stat resetten edeceğiniz zararıda yeni kasılan charlara pre aldıklarında ortadan kalkmış olacaktır.

NOT: Banlanan arkadaşlarla herhangi bir samimiyetim oyun içi yada real hayatta herhangi bir ticaretim mevcut değildir.İşlenilen suç ağırdır benimde hakkıma girilmişdir.Ancak ben genel bir affın gelmesiyle ve önerim dikkate alındığında oyunda başka açıklarda yoksa huzur, güven ve bahsedilen jollygame kalitesine ulaşılabilceğini düşünüyorum.Umarım dikkate alınır uzun bir öneri konusu olduğu için üstün körü okunup msjım unutulup gidilmez destekleyen desteklemeyen herkeze teşekürler. Bu yazımda eleştirilere açık olacağınızı düşünerekden herşeyi açık ve net şekilde yazmaya çalıştım.Eleştiriler üzerine gelen değişimler sizleride bizleride bir üst seviyeye getirir. Natsukao AZRAİL

Bunu yazan adamın masteri bugtan dolayi suresiz ban yemistir... altina yazan şakşakçılar şasırtmadi hepsi kendi union yada guild playeridir ban yiyen kisinin.... Af gelsin de itin,ugursuzun,emek hirsizinin,illegal herseyi yapip oyun kurallarini hice sayan capulcularin geri dönüp Tüm serverin huzurunu kacirmasina devam etmelerini istiyorsunuz... tebrikler şimdi tüm şakşakcilar toplansin konu altina nasil olsa sizin menfaatiniz ya destekleyin tabi... biz kuralin disina cikmadan adam gibi bu oyunu oynayanlardanız huzurlu oynayin diye bu platformu kuran adam emek hirsizlarina kapı açmamalı iyi forumlar. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zerads ve Nagrath bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş