Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:Sayın Asgard ve player arkadaslar

frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    frkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Thumbs down Sayın Asgard ve player arkadaslar

Bug konysundaki hassasiyet için teşekkür ederim. Arkadaşlar neden bizde ban yedik diyorlar ortalıkta. Ama Turkumla charini bu kemik kadronun hepsinin de kullandığını bütün sw iyi biliyor. O bugdan hepsinin haberi var. Ayrıca bir kaç çocuk çıkmış jolly game ceza alacak felan diyo. Gülüp geçtim. Kayıt olurken Şartlari okudum kabul ettim butonu boşa durmuyor oyun için. Her şey güzel düşünülmüş. Çok garip bir kafa ile olaya bakan arkadaşlar mevcut. Neyse, Asgarda hassasiyeti ve adaleti için çok teşekkür ederim. Asgard adımlarını güzel radikal ve adaletli atıyor. Şuan 2 dileğim var. Birincisi genel af asla gelmemeli. Böyle bir fiil den bile bahsedilmesi çok ama çok saçma. İkincisi, 2 kez ban yiyip(!) Tekrar ortalıkta gezen TheCyclone? Tekrarında süresiz ban yazıyor kurallarda. Ama bu adam yine aramızda. Proxy den Yemisti bu arada o arkadaş.
    Konu frkn tarafından (30.Mart.2017 Saat 09:57 ) değiştirilmiştir.
    CahilAvcisi bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Bu arkadaş Adına asgarddan açıklama bekliyorum belki yanlış bildiğim bir durum vardır? Bu benim kafamı çok karışıyor. Tekrarında süresiz ban yazıyor. Gözümüzün içine baka baka? Adam online Çoktandır? Bir açıklama bekliyorum Teşekkürler

Spare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spare isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    15
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    25

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sizlere bunları yakıştıramıyorum. Bu adamlar bu bugu yeni yapmış olamaz, çünkü sistem DC veren sistem bunda bug yapılamaz. Return attıran sistemlerde ancak bug yapılabilir. Velevki yaptı siz bunu bulamayacak insanlar değilsiniz? Yada ben mi öyle düşünüyorum sizi profesyonel görüyorum. Onlarca kişinin emeği hakkı yeniyor. Şikayet edilmeden ortaya çıkmıyor.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kodu size ben vereyim bu kodu bir SQL'de taratın kim haksızlık ettiyse cezası verilsin!

select ((CurLevel - 1) * 5 + 40) as OlmasıGereken, (CAST(RemainStatPoint as int) + Strength + Intellect) as ToplamStat,* from _Char where (CAST(RemainStatPoint as int) + Strength + Intellect) <> ((CurLevel - 1) * 5 + 40)
    Dipnot: Olması gerekenden 1 fazla çıkar ise o işte bir iş vardır.
    Konu Spare tarafından (30.Mart.2017 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

Old Nick: Spare
    aSRO Nick: Jizz_
    Guild: TeNGriKuT

vSRO - cSRO - cSRO-R Database coder

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Bu adamlar 1 buçuk ay evvel Enfeksiyon adlı playere pwp teklif ettiklerinde kendilerine sonsuz guveniyorlardı. Birden parlamışlardı o gece.
    Konu frkn tarafından (30.Mart.2017 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

---
    Konu SweetMuschy tarafından (03.Temmuz.2017 Saat 08:27 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Makarov/Aizen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Makarov/Aizen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    20

Alıntı frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bug konysundaki hassasiyet için teşekkür ederim. Arkadaşlar neden bizde ban yedik diyorlar ortalıkta. Ama Turkumla charini bu kemik kadronun hepsinin de kullandığını bütün sw iyi biliyor. O bugdan hepsinin haberi var. Ayrıca bir kaç çocuk çıkmış jolly game ceza alacak felan diyo. Gülüp geçtim. Kayıt olurken Şartlari okudum kabul ettim butonu boşa durmuyor oyun için. Her şey güzel düşünülmüş. Çok garip bir kafa ile olaya bakan arkadaşlar mevcut. Neyse, Asgarda hassasiyeti ve adaleti için çok teşekkür ederim. Asgard adımlarını güzel radikal ve adaletli atıyor. Şuan 2 dileğim var. Birincisi genel af asla gelmemeli. Böyle bir fiil den bile bahsedilmesi çok ama çok saçma. İkincisi, 2 kez ban yiyip(!) Tekrar ortalıkta gezen TheCyclone? Tekrarında süresiz ban yazıyor kurallarda. Ama bu adam yine aramızda. Proxy den Yemisti bu arada o arkadaş.
    Boş konu....

TheCycLone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheCycLone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    519
    Beğenilme 
    559

Alıntı frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekli açıklama zamanında yapıldı burada kalkıp aylar sonra konuyu tekrar açıp yedirememe gibi bir durum söz konusu sanırım sende hala daha geziyorum buda sana batıyorsa hiç umrumda değil devam edebilirsin
    Makarov/Aizen bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Konudaki arkadaşlar ile hiç bir bağım bulunmamaktadır. Neworder Guild playeri değilim insanları karalama kampanyasindan benim konum altında vazgecmelisin, onlara Özür borçlusun. Ben 1 buçuk ay önce 'bağımsız' charimı satmış, bot chari moduna geçmiş halen bağımsız bir playerim, objektif değerlendiriyorum. 1 ay geçmiş olsun, cezalar gecikemez mi? Bir hatanın üstünden belli bir zaman geçtiyse duzeltilemez mi? Demek ki içimde yer etmiş ki her ban da aklıma geliyor bu arkadaş. Ha açıklamayı yaptın, suçsuz bulunmuş. Ona eyvallah. Bu açıklamayı bide asgarddan duymak istiyorum sadece.

Ve bos konu diyen arkadaş. İstek konu altında bir istekte bulunurken, diğer bir taraftan aklıma takılan şeyleri paylaşmak istedim. Sen bence yalakaliktan vazgeçip biraz daha hayata karşı saygılı olmalısın. Bilmiyorum eğitim düzeyin ne seviyede?

mico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mico isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    21
    Beğenme 
    51
    Beğenilme 
    88

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    krdş %100 neworder'lisin sende. nalyon muratda ( @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ) seviyeli gördüğüm rakiplerden , en azından bana karşı. Şöyle söyliyim o adama zamanında verilen '' uzaklaştırma cezası '' doğruydu , fazlası yanlış olur zaten bunu yönetimde biliyor. Adam birine gold vererek kendisine akademi kastırdı ve akademisine char getiren kişi proxy ile girmiş. Bu olayda farklı IP adresleri olduğu için yönetim tarafından murata 5 gün uzaklaştırma + proxy ile gelen charların akademi puanları murattan silindi. Proxy kullanan kişide duyduğuma göre IP' de açtığı bütün charları banlandı. Hayır merak ettiğim konu üzerinden 1 aydan fazla geçmiş neden konusu açılıyor ? turkumla bug kullandı diye onunla birlikte herkesi forumda küçük düşürmeye çalışıyorsunuz ki bu newÖRDEK'lere yakışan bir durum. Sonuç olarak hepinizin canı cehenneme FTW Blackheaven & Union <3
    Başına taş düşşe neworderdan biliceksim ne yaptı sana neworder bi söylermisin
    mico_1903
    ==>ALLSTAR<==

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

---
    Konu SweetMuschy tarafından (03.Temmuz.2017 Saat 08:28 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş