Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı63Beğeniler

Konu:OYUNDAKİ BUGLAR

Nervoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Nervoso isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    29

Standart OYUNDAKİ BUGLAR

merhabalar sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Jollygame Abra Serwer'ı yeni oldugu için oyunda belli başlı bir kaç bug bulunmakta ve swye saldırı sonucunda oluşan açıklardan çeşitli bug( sistemsel hata)lar meydana gelmekte sizden ricam bu hatalardan playerları sorumlu tutmayın demiyorum ama verilen cezalar gerçekten çok ağır oluyor inanın kimse haketmiyor bu kadar ağır cezaları çünkü sistemsel hatalar (buglar) kendini akıllı sanan bug yapan arkadaşlar yapmadan ortaya cıkmıyorlar bu vesile ile hem o hatayla ilgilenilir vede cezası verilir ama 100 yıl gibi bir uzaklaştırma saçma ve fazla buluyorum takdir sizin teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum
    HaNeDaN Ailesi olarak herkese iyi oyunlar

apusula79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    apusula79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    9

katılıyorum bunla alakalı kesin bir çözüm bulunması gerekıyor
    Nervoso ve TOM_DUCK bunu beğendi.

dzuzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dzuzman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    9

Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Nervoso Kardesime Katılıyorum. Sistem Hatasını Ugraslar sonucu buluyorlar bunun üzerine dier playerlere karsılık hamle yaptıkları zaman bu durum daha farklı bir durum alıyor . farkındaysan playerlerde önemli bir düsüs var bu hataların önüne hep birlikte gecemezsek verdigimiz tüm emekler bosa gitmis olucak buda bizleri yıpratıcaktır. İyi günler diliyorum

tiwele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    tiwele isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

muhom123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    muhom123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    17

şahsen kim bug bulsa yapmaz ki kendiniz açık edin hataları sonra playerler kullanınca 200 yıl ban yesin bende karsıyım buna bütün suç yönetimin tam hatasız yapın ozaman kardeşim... TheAwangerS <3
    Nervoso, apusula79 and TOM_DUCK like this.

HnD_Shaitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HnD_Shaitan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    29

Buna Katılıyorum Ve Sizlere Şöyle Birşey Söylüyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Her Sw de Olduğu Gibi Bu Sw dede Buglar Var He Burası Bir Private Sw İsro Değil Elbet Buglar Olacak Kimse Bunlardan Sebep Sizleri Suçlamıyor fakat Sizde Bu bugları Kullananlara ORtaya Çıkartanmış gibi bir muamele yapmayın derken kast ettiğim olay 100 yıl ban tamam bug kullanmış gm lere yöneticelere bildirmek yerine kullanmış bunun elbet cezası olacak ben buna bişey demiyorum fakat o kullandı diye diğerleri bug kullanmayanlarında onunla aynı cezayı alması burda bir yanlış anlaşılma doğar herkes açısından toparlamak gerekirse 1 kişi bug kullandı diye 7 kişinin ban yemesi anormal he sessiz mi kaldılar bu duruma bunun cezası daha farklı olur ? olması gerektiği gibi 3 gün ban uyarı babında bir daha sessiz kalmamaları için ama bunun yerine siz o kişilere bug kullanan kişiyle aynı cezayı uygularsanız sırf bir item verdi diye bunu herkes yanlış algılar farklı yollara çekerler benim bu kişilerle bir bağım yok kimse beni yanlış anlamasın ben bu oyunu oynuyorum biz bu oyunu oynuyoruz zevk almak için altı üstü oyun oyun daha güzel bir hal alsın daha çok zevk alalım istiyorsak bazı şeylere mantıklı yaklaşmamız gerekiyor sizden ricam sayın yöneticiler bu cezalar buglar vs vs bunlara gerekeni yaparsınız makul bir şekilde ceza verirseniz cezaları tekrar gözden geçirirseniz seviniriz.

buna ek olarak bu buglar için gerekirse sw 3gün 5 gün kapalı kalsın eğerki çözülecekse bunun bi önemi yok yarın bir gün böyle tatsızlıklar tekrar yaşanmasın diye sizlerden bunu bekliyoruz bir adım bekliyoruz her bug kullananı banlamakla bu buglar çözülmez biri gider biri gelir
    apusula79, Nervoso and fahrican like this.

DarkOfChaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DarkOfChaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    4

Bu durum bugün başıma geldi bilmeden bir luck dress aldık meğer bugluymuş olan bize oldu tabi

RememberMe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RememberMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    58

Olduuuu efendiiimmmm başka???

Orda bug bulmak yasak yazmıyor bulup kullanmak,kötüye kullanmak suistimal etmek yasak ve süresiz ban sebebi yazıyor.Ağlamayın.

NewOrder

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    843
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9150

Stat bug, dress bug bu 2 bug da yeni değil yada Abra'ya özel değildir. Bunlar silkroad oynandığı günlerden itibaren sistemde yer alan sorunlar. Daha önce farklı bir server da denk gelmemiş olabilirsiniz , burada ilk defa görmüş duymuş olabilirsiniz fakat bu yeni olduğu anlamına gelmez. Oyun kurallarımız basittir , bug kullanımı kesinlikle yasaktır. Kullanan kişiler cezalandırılır, cezalandırılmalıdır. Eğer bir bug ile karşılaştıysanız bunu bildirin, bildirmek yerine bunu kullanmak ceza almanıza sebep olacaktır.
    Captif ve Zerads bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Captif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    289
    Beğenilme 
    153

Neden bugları bulan arkadaşlar asgard veya odine söylemek yerine kimseye söylemeden kullanıyor yada niye ifşa edip herkesin kullanmasına izin vermiyo? Hem kimseye söyleme hem ceza alınca gelin burda ağlayın. Yok öyle yağma. 2 günlük global atıp sevindiniz şimdi burda ağlamayın susun delikanlı olun

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş