Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Yan char - Chat ban hkk.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Standart Yan char - Chat ban hkk.

Şimdi siz bize diyorsunuz '' nereden biliyorlar verilen cezaların ne şekilde olduğunu ? '' işte sıkıntı tam olarak burda. Siz konulara '' cezalandırıldı '' yazıyorsunuz. Biz ne cezası verdiğinizi biliyormuyuz ? küfürse chat ban yedi diyoruz. Server başlangıcından bu yana bot charlarından ailevi küfürler edildi ve benim KESİN DOĞRU olduğuna inandığım düşüncemle siz , charların Lv 100 itemi seti var diyerekden bizler de şu , bu kişinin yan charı demediğimiz için şikayet edilen ID'e chat ban verdiniz , yani bot charına. Ama şu sıralarda yan char olduklarını belirttiğimiz takdirde veya 1 Lv gördüğünüz kişilerin as charına ban veriyorsunuz. İşte bu yüzden server'ın %90ı bilmiyor.

Demek istediğim ; Bizler bugüne kadar sizin net olarak ne ceza verdiğinizi bilmediğimizden şikayet konularını aynı şekilde devam ettik , ayrıca biz nereden bilebiliriz küfür eden bot charının as charı hangisi diye ? euphony aynı cezayı aldı mı diye soruyorum , cevap dahi alamıyorum. Konuda '' cezalandırıldı '' diyor , geçiyorsunuz. Şimdi biz buna sitem edince ceza mı alıyoruz , yaptırım ile mi karşılaşıyoruz ? Bakın şuan burada RAKİBime verdiğiniz cezadan ötürü konu açıyorum. Sebebi ise oyundan aldığım zevk ve şuanki rekabetin bitmemesi için.İyi geceler

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Edıt: Ceza alan kişiler itiraz konusu açmadıkları için bilmiyorsunuz diyorsunuz. Bakın buradan söylüyorum NewOrder guildi 50 kişiyse eğer , + 50 yan char ile her biri tek tek ailevi küfür etmiş , şikayet konusu açılmıştır. Bugüne kadar şahsımca l3laze harici uzaklaştırma cezası yiyen görmedim. Euphony'e IRKÇILIK'dan verilen ceza hariç.
    Konu SweetMuschy tarafından (04.Nisan.2017 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.
    Simurg, 3xTRem3, ThunderStrike ve 4 kişi bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Simurg isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    210
    Beğenilme 
    129

Cevap gelmeyecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Azciel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Azciel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    45

+++++1

SnelSchoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SnelSchoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    67
    Beğenilme 
    84

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi siz bize diyorsunuz '' nereden biliyorlar verilen cezaların ne şekilde olduğunu ? '' işte sıkıntı tam olarak burda. Siz konulara '' cezalandırıldı '' yazıyorsunuz. Biz ne cezası verdiğinizi biliyormuyuz ? küfürse chat ban yedi diyoruz. Server başlangıcından bu yana bot charlarından ailevi küfürler edildi ve benim KESİN DOĞRU olduğuna inandığım düşüncemle siz , charların Lv 100 itemi seti var diyerekden bizler de şu , bu kişinin yan charı demediğimiz için şikayet edilen ID'e chat ban verdiniz , yani bot charına. Ama şu sıralarda yan char olduklarını belirttiğimiz takdirde veya 1 Lv gördüğünüz kişilerin as charına ban veriyorsunuz. İşte bu yüzden server'ın %90ı bilmiyor.

Demek istediğim ; Bizler bugüne kadar sizin net olarak ne ceza verdiğinizi bilmediğimizden şikayet konularını aynı şekilde devam ettik , ayrıca biz nereden bilebiliriz küfür eden bot charının as charı hangisi diye ? euphony aynı cezayı aldı mı diye soruyorum , cevap dahi alamıyorum. Konuda '' cezalandırıldı '' diyor , geçiyorsunuz. Şimdi biz buna sitem edince ceza mı alıyoruz , yaptırım ile mi karşılaşıyoruz ? Bakın şuan burada RAKİBime verdiğiniz cezadan ötürü konu açıyorum. Sebebi ise oyundan aldığım zevk ve şuanki rekabetin bitmemesi için.İyi geceler

Edıt: Ceza alan kişiler itiraz konusu açmadıkları için bilmiyorsunuz diyorsunuz. Bakın buradan söylüyorum NewOrder guildi 50 kişiyse eğer , + 50 yan char ile her biri tek tek ailevi küfür , şikayet konusu açılmıştır. Bugüne kadar şahsımca l3laze harici uzaklaştırma cezası yiyen görmedim. Euphony'e IRKÇILIK'dan verilen ceza hariç.
    +111111111111111111111111111
    Türkiyede Adalet Yalnızca Kadın İsmi Derlerdi İnanmazdım Kardeşim ...
    +111111111111111111111111111

Simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Simurg isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    210
    Beğenilme 
    129

Reklam anlaşmasının bir örneğini bizlere gönderirmisiniz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

3xTRem3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3xTRem3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    51
    Beğenme 
    310
    Beğenilme 
    182

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Edıt: Ceza alan kişiler itiraz konusu açmadıkları için bilmiyorsunuz diyorsunuz. Bakın buradan söylüyorum NewOrder guildi 50 kişiyse eğer , + 50 yan char ile her biri tek tek ailevi küfür , şikayet konusu açılmıştır. Bugüne kadar şahsımca l3laze harici uzaklaştırma cezası yiyen görmedim. Euphony'e IRKÇILIK'dan verilen ceza hariç.
    Her zaman söylerim Sweet seni sevmem ama yiğidi öldür hakkını yeme derler ya dediklerinde sonuna kadar haklısın. şimdi benim charıma 3 gün ban vermişler ben 13lazetowin euphony ve captif in yan charları ile küfür ettiklerinin ss lerini foruma attırdım bunu sende yapmışsın cezalandırıldı demiş ve captif hala oyunda onu bekliyorum eğer ceza almazsa ben 3 gün sonra charım açıldığında charımı satmayı düşünüyorum beni bu fikrimden vazgeçmem için bunlara aynı yaptırımı uygulaması lazım diğer türlü ben bu oyunu bırakmayı düşünüyorum. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konu ilede ilgi bekliyoruz Captif hala oyunda yan chardan küfür etmiş ban yememiş asıl charı chat ban bile yememiş artık ne ceza yemiş bu ?

Durum 
    Konular 
    51
    Beğenme 
    310
    Beğenilme 
    182

Birde şöyle bir durum var ben bu oyunu kaç senedir oynuyorum ben başladığımda asgard bile yoktu csro bsro asro dahil forum Üyelik tarihi
    12.03.2013 arkadaşlarımı ben başlattım buraya jollygame böyle iyi şöyle iyi bana bu konuda net bir cevap ver @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Captif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    289
    Beğenilme 
    153

Alıntı weewerenoob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar hakli sayin yonetici ne allah koydular ne ana koydular ne baci koydular hayattan beklentisi olmayan insanlar bunlar ama halen bir yaptirim yok sirket misali bu ordekler Captif (it ali) blazetowin (gottekin) ayipony(sütcü beygiri)
    Kardeş yeni üyelik açmışsın kim bilir kimisin de farklı biriymiş gibi göstermeye çalışıyosun. Şunu unutma oyunda hakaretin ailevi küfürn bir cezası var ise aynı şekil burdada var. Sen bu toplumun içinde burda herkesin görebileceği şekilde bir veya bir kaç kişyie hakaret edemezsin. Önce sen terbiyeni bozma sonra bizim için yapılmasını gerekeni iste.

Durum 
    Konular 
    51
    Beğenme 
    310
    Beğenilme 
    182

Alıntı Captif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş yeni üyelik açmışsın kim bilir kimisin de farklı biriymiş gibi göstermeye çalışıyosun. Şunu unutma oyunda hakaretin ailevi küfürn bir cezası var ise aynı şekil burdada var. Sen bu toplumun içinde burda herkesin görebileceği şekilde bir veya bir kaç kişyie hakaret edemezsin. Önce sen terbiyeni bozma sonra bizim için yapılmasını gerekeni iste.
    terbiye ne bilirmisiniz olum siz hala ban yemedin mi sen bekliyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... captif yan chardan ailevi küfür etti ve 2 charıda oyunda ne chat ban ne başka bir ceza mevcut??????

Captif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Captif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    289
    Beğenilme 
    153

Alıntı 3xTRem3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    terbiye ne bilirmisiniz olum siz hala ban yemedin mi sen bekliyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... captif yan chardan ailevi küfür etti ve 2 charıda oyunda ne chat ban ne başka bir ceza mevcut??????
    Çünkü ben ettiğim küfürlerin cezasını aldım da ondan. Chat banım kısa bi süre önce bitti de ondan. Burda ağlayarak bana ban attırsanız ne fayda. Banlansam nolur ki ? Ama üç gün ama beş gün sizin gibilerden uzak kalıp bi nebze dahi olsa kafa dinlemiş olurum. Ama buraya gelip adam beni banlatmak için ağladı oyunu bırakırım çarımı satarım diye göz yaşı döktü diyip dalga geçmem anladın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş