Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Değerli arkadaşlar 2dakikanizi alacağım

frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    frkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Lightbulb Değerli arkadaşlar 2dakikanizi alacağım

Şimdi herkes oyundan zevk almak istiyor, set weapon yapmak sonra keyfine bakmak işten,okuldan gelince her neyse işte. Asilkroad da ki 3.000tl lik char , csilkroad da 750tl civarında nerden bakılırsa. Asilkroad para batagi gibi bütçeyi Çok zorluyor, bende charmı satıp csilkroad a geçtim ordaki harcadığım paranın 10/1 i ile artık zevk alarak oynuyorum. Tek farkı 80 cap, yine asgard aynı asgard, yine sirket aynı sirket, yine adalet aynı adalet, size şunu öneriyorum gelin, asilkroad da alacağınız tek weapon parası ile csilkroad da char dizin güzel güzel keyif yapalım, bu arada 80 capı çok özlemişim. Kötü yorum yada elestirilere her zaman açığım tabiki mahalle ağzi ile yorum yapanlari kaile almayacagim. Mutlu geceler dilerim jollygame ailesi. ve inanin artan paranın ve full sun charin keyfi bir başka olacak csilkroad adına. Satın gelin, tecrübeyle sabit yerinizi alın bence, asilkroad ekonomisi uçsuz bucaksız bir çukur gibi hissettim her zaman aylardır. Edit: okuyan arkadaşlar yorum yapmasa bile bi düşünsün, aklınin kenarına yazsın isterim ty
    Konu frkn tarafından (06.Nisan.2017 Saat 02:09 ) değiştirilmiştir.
    CahilAvcisi bunu beğendi.

hobbala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hobbala isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Alıntı frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi herkes oyundan zevk almak istiyor, set weapon yapmak sonra keyfine bakmak işten,okuldan gelince her neyse işte. Asilkroad da ki 3.000tl lik char , csilkroad da 750tl civarında nerden bakılırsa. Asilkroad para batagi gibi bütçeyi Çok zorluyor, bende charmı satıp csilkroad a geçtim ordaki harcadığım paranın 10/1 i ile artık zevk alarak oynuyorum. Tek farkı 80 cap, yine asgard aynı asgard, yine sirket aynı sirket, yine adalet aynı adalet, size şunu öneriyorum gelin, asilkroad da alacağınız tek weapon parası ile csilkroad da char dizin güzel güzel keyif yapalım, bu arada 80 capı çok özlemişim. Kötü yorum yada elestirilere her zaman açığım tabiki mahalle ağzi ile yorum yapanlari kaile almayacagim. Mutlu geceler dilerim jollygame ailesi. ve inanin artan paranın ve full sun charin keyfi bir başka olacak csilkroad adına. Satın gelin, tecrübeyle sabit yerinizi alın bence, asilkroad ekonomisi uçsuz bucaksız bir çukur gibi hissettim her zaman aylardır. Edit: okuyan arkadaşlar yorum yapmasa bile bi düşünsün, aklınin kenarına yazsın isterim ty
    az kaldı abrayı bırakmama

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    65
    Beğenme 
    313
    Beğenilme 
    380

ASilkroadda jollygame c silkroadda jolygame fakat a silkroadin para tuzagi oldugunu soyluyorsun ayni sirkete ait iki serverde bos sw nin piyasasi ile civil civil olan bir sw kiyaslanamaz herkez butcesine gore oynasin bence sen orda oyna
    orka bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Alıntı weewerenoob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ASilkroadda jollygame c silkroadda jolygame fakat a silkroadin para tuzagi oldugunu soyluyorsun ayni sirkete ait iki serverde bos sw nin piyasasi ile civil civil olan bir sw kiyaslanamaz herkez butcesine gore oynasin bence sen orda oyna

Para tuzağı olduğunu mu söylüyorum ? Yoksa sen mi öyle anlamışsın acaba? Yada ikiside farklı bir şirketin mi olduğunu söylüyorum?aga bu ne alakasız bir yorum bence editle, kötü bir niyetin olduğunu sanmıyorum, uykusuz musun?

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    65
    Beğenme 
    313
    Beğenilme 
    380

Para tuzağı olduğunu mu söylüyorum ? Yoksa sen mi öyle anlamışsın acaba? Yada ikiside farklı bir şirketin mi olduğunu söylüyorum?aga bu ne alakasız bir yorum bence editle, kötü bir niyetin olduğunu sanmıyorum, uykusuz musun?
    Asilkroad para batagi gibi butceyi cok zorluyor derken herhalde simdi sana cumlede anlam paragrafta anlam calistirmam gerekmiyor editlik birsey goremiyorum spekulasyon yaratma

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Alıntı weewerenoob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asilkroad para batagi gibi butceyi cok zorluyor derken herhalde simdi sana cumlede anlam paragrafta anlam calistirmam gerekmiyor editlik birsey goremiyorum spekulasyon yaratma
    Heh şimdi oldu kardeşim, evet ben aylarca oynadım fakat bu şekilde yorumladım, seni bu noktada gücendiren nokta nedir? Bu benim kötü niyetle yapmadigim özgün bir yorumum, ve dahi iyi bir Türkçe ci olabilirsin ama para tuzağı ile para batagi arasındaki farkı Gözetmen gerekiyor, sana başka cevap vermeyeceğim, iyi oyunlar bol sunlar

Medicine Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Medicine Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    226
    Beğenme 
    310
    Beğenilme 
    606

Tamamen katılıyorum.. Eğer oyunda iyi itemlere sahip olarak zevk alan biriyseniz cSro aSrodan hem hesaplı hem daha mantıklı. Ben 3 yıl Bsroda oynadım. Daha sonra aSro açıldı ve oraya başlamadım bile. Çünkü bu yönetim ve oyuncuların gayet iyi tanıdığımı düşünüyorum. Herkes aSro da bir şeyler yapıp yok b yok csrodaki itemlerle wtt etti. Ve daha sonra aSro şuan görüldüğü gibi yavaş yavaş boşalmaya başladı. Ama c öyle değil. 3 yıldır forumdan da takip ettiğim kadarı ile csro sabit bir kitleye sahip. Ki bu son 2 hafta içinde de beklediğimden fazla kitle oyunla ilgili. Ayrıca yaş ortalaması da hem b hemde a dan kat kat yüksek. (@mcahmett hariç.) Tercih yine herkesin kendisine aittir. Denemekten zarar gelmez.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

cica1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cica1993 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    48
    Beğenme 
    99
    Beğenilme 
    67

bence asilkroad daha yenı acıldıgı ıcın pıyasası yuksek dıger swler zaten acılalı 3-4 sene olmus hak vermek lazım abrada hep boyle kalacak degıl 1 -2 sene sonra abranında pıyasası c sılkroad ıle aynı olacaktır 80 cap ıyıdır guzeldır bellımı olur belkı ılerde asılkroadın pıyasası dusunce sızde c den a ya gerı donersınız

/==>FLexquiN <==/

Yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yamtar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    17
    Beğenme 
    204
    Beğenilme 
    146

Başlığı görünce trende ve vapurda limon sıkacağı satan dayılar geldi aklıma.
    Stand your ground and fight!

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Uploaddddd

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş