Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:Yine Shaitan Yine Ailevi Küfür

SayMyName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SayMyName isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    10
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    6

Standart Yine Shaitan Yine Ailevi Küfür

Ne kadar yasak koysanızda asla uslanmaz. Bu kadar karaktersiz insanların yazılarını görmekten tiksinir olduk. Yanımızda ailemizden insanlar oluyor onların yazdıklarını gördükce bize diyorlar bu insalar kim böyle anneleri babaları yokmu onların diye. Üstüne üstelik birde resmi aracı yapılmış kendisi. Böyle bir kişiye mi layık bu görev sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . Lütfen artık daha caydırıcı küfür cezaları getirmenizi istiyoruz.
    Muslukcu ve Dizzy__ bunu beğendi.

hobbala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hobbala isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Alıntı barmen2169 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ne kadar yasak koysanızda asla uslanmaz. Bu kadar karaktersiz insanların yazılarını görmekten tiksinir olduk. Yanımızda ailemizden insanlar oluyor onların yazdıklarını gördükce bize diyorlar bu insalar kim böyle anneleri babaları yokmu onların diye. Üstüne üstelik birde resmi aracı yapılmış kendisi. Böyle bir kişiye mi layık bu görev sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . Lütfen artık daha caydırıcı küfür cezaları getirmenizi istiyoruz.
    gecen buna götünü keserim dedim ekranda 5 ay chat ban yazıyor şuan shaitan euphony PORSCHE 3 ü ana bacı küfür ediyolar ban yemiyolar şaşıyorum ss lerini aldım ama atmayı bilmediğim için atamıyorum gereken yapıllsın benim yerime atan olmuş

HnD_Shaitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HnD_Shaitan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    29

Burda Ailevi Bir Küfür Yok Kimsenin Anasına Sövmedim Orda Edilmiş Bir Ne Küfür Var Nede Başka Birşey BOşuna Sende Yalan Konuşma Hobbala Boş konuşmayın Boş Muhabbet Yapmayın sizlerin Ettiği Küfürler Hakaretler Bunlar Ucup Gidiyormu ? Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... İlgilenin Burda Ettiğim Bir Küfür Bile Yok Fakat Bana Ve Guildime edilmiş Ağır Hakaretler Argolar Küfürler Hatta Bunu Bile Aşıp Guildimle Alay edildi Artık Bu Konuya Bi Gelseniz Gerekli Uyarıyımı Yaparsınız Yoksa Cezayımı Verirsiniz bir şekilde İlgilenin Terbiyesizliğin Lüzumu yok Guildde 3-5 Kişi yok 40 kişilik guild 40 yaşında adam da var 30 yaşında adam da böyle bir terbiyesizliğe göz yummayın defalarca dile getirdik.
    Shaitan
    [Abra] Resmi Aracı
    HaNeDaN Guild Master

Dizzy__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dizzy__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    10

Alıntı HnD_Shaitan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda Ailevi Bir Küfür Yok Kimsenin Anasına Sövmedim Orda Edilmiş Bir Ne Küfür Var Nede Başka Birşey BOşuna Sende Yalan Konuşma Hobbala Boş konuşmayın Boş Muhabbet Yapmayın sizlerin Ettiği Küfürler Hakaretler Bunlar Ucup Gidiyormu ? Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... İlgilenin Burda Ettiğim Bir Küfür Bile Yok Fakat Bana Ve Guildime edilmiş Ağır Hakaretler Argolar Küfürler Hatta Bunu Bile Aşıp Guildimle Alay edildi Artık Bu Konuya Bi Gelseniz Gerekli Uyarıyımı Yaparsınız Yoksa Cezayımı Verirsiniz bir şekilde İlgilenin Terbiyesizliğin Lüzumu yok Guildde 3-5 Kişi yok 40 kişilik guild 40 yaşında adam da var 30 yaşında adam da böyle bir terbiyesizliğe göz yummayın defalarca dile getirdik.
    40 Yasında 30 yasında adam var dıyosun terbıyeslikden bahsedıyorsun ama adamın ailesine dil uzatabiliyorsun bence show yapmayı bırak biraz nasıl insan olunur onun dersini al .

Muslukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Muslukcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    22

BEBEĞİNİ SATARSIN NE DEMEK? SEN NASIL YÜZSÜZ ADAMSIN? BÖYLE Bİ YÜZSÜZLÜK GÖRMEDİM. OYUNDA Bİ HEDEFİNİZ YOK TEK DERDİNİZ BİZİM GUİLD OLMUŞ. İYİ Kİ UNİON'DAN ATMIŞIZ SİZİ DE GERÇEK YÜZÜNÜZÜ GÖSTERDİNİZ. DÜŞTÜKÇE DÜŞÜYON. HAYSİYETSİZ İKİ YÜZLÜ İNSAN.

SayMyName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SayMyName isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    10
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    6

Beşikteki bebeğine kadar satıyon ne demek ya. Sen ne kadar ahlaksız birisin. Ettiğin sözlerin bile ne olduğundan bi'habersin. Artık küfüre o kadar çok alışmışsın ki, ettiğin küfürler sana normal günlük konuşma gibi geliyor heralde.
    O yüzden bu yüzsüzlüğü kendinde bulup hala da orada küfür yok diyorsun ya pes. Yazıklar olsun ailenin sana vermiş olduğu emeklere. Sorsan ailene seni adam sanar. Ama sende değil adamlık çocuk zekası bile yok. Ağzından çıkanı kulağın duysun önce. Milletin anası babası senin kadar değersiz değil. Kimsenin ne anasına ne bacısına ne çoluğuna ne çocuğuna laf edemezsin burda... Yeter artık ...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    29

Alıntı Muslukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BEBEĞİNİ SATARSIN NE DEMEK? SEN NASIL YÜZSÜZ ADAMSIN? BÖYLE Bİ YÜZSÜZLÜK GÖRMEDİM. OYUNDA Bİ HEDEFİNİZ YOK TEK DERDİNİZ BİZİM GUİLD OLMUŞ. İYİ Kİ UNİON'DAN ATMIŞIZ SİZİ DE GERÇEK YÜZÜNÜZÜ GÖSTERDİNİZ. DÜŞTÜKÇE DÜŞÜYON. HAYSİYETSİZ İKİ YÜZLÜ İNSAN.
    Sen Ne kadar Yüzsüz Bir İnsansın Oyunda Hedefi Yok ? SW DEKİ BÜTÜN İLKLERİ YAPAN BİZİZ Biz Bu Sw ye Heyecan Kattık Rekabet Yarattık Siz Ana AVRAT KÜFÜR ETTİNİZ Aylarca Lionsla Rekabet İçindeydik Ne Onlar bize Küfür Etti Ne biz onlara Siz En UFAK ŞEYDE ANA AVRAT Sövdünüz kanka dediğiniz adamı arkasından vurdunuz sattınız utanmasanız çoluğunuzu çocuğunuzu satarsınız sizde ne karakter var ne başka birşey kalkıp burda bizim üzerimizden prim yapmaya çalışmayın herkes kimin ne olduğunu biliyor 5 kişilik guild diyonuz 16 tane full sun setli adamımız var 20 tane sunlu charımız var sizin 40 kişi de 3 tane sun set çıkmaz botsunuz bot guildi siniz işiniz gücünüz pislik işiniz gücünüz küfür işiniz gücünüz kışkırtma ********lik adilik 40 kişiye birden küfür hele şu son 1 haftadır her gün her dakika ne bekliyorsunuz pislik insanlar bunu yapanlar birde 25*26 yaşında evli barklı coluklu cocuklu insanlar evli adamın a.ı namusudur karısıdır kendine sövdürmez başkasına sövmez çoluğunu cocugunu namusunu düşünür 3 kuruşluk oyunda prim yapmak için bacısına avradına anasına sövdüren insanlardan ne hayır çıkar başkalarının anasına avradına söven insandan yazık size üzülüyorum halinize acıyorum
    amigo bunu beğendi.
    Shaitan
    [Abra] Resmi Aracı
    HaNeDaN Guild Master

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    29

burda prim yapmaya çalışan ahlaksızlar gecenin bir yarısı ts de ana avrat küfürleşiyorlar show yapmayın prim yapmayın karakterisiz insanlar zerre namusunuz varsa susun çekilin kenara ahlaksızlar yazık lan size yazık
    amigo bunu beğendi.
    Shaitan
    [Abra] Resmi Aracı
    HaNeDaN Guild Master

Muslukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Muslukcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    22

Bana 1 tane ana avrat küfür ettiğim SS göster bu oyunu bırakmazsam adam değilim. Boş yapma hadi yol beleşken al git. Yaşının adamı ol. Gerçi senden adamlıkta geçmiş yazık gençliğine. Çık bi çarşıya sosyalleş 2 insan gör.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    29

Tabi Kusura Bakmayın Bot charları Açıp Aana AVRAT SÖVEN Bendim Siz değil Haklsıınz Terbiyesiz Yalancı Şerefsizler
    Shaitan
    [Abra] Resmi Aracı
    HaNeDaN Guild Master

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş