Youtube -VeCToR_UguR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Youtube -VeCToR_UguR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Exclamation Jolly Game İlgiligi Mecralara Şikayet Edicem Bilginize !!!

Bu Konu silinirse sevinirim kimse ilgilenmiyor çünkü serverlerle GM ler birşey yapptığı yok
    Konu Youtube -VeCToR_UguR tarafından (20.Nisan.2017 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

NESCAFEEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NESCAFEEE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    77
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    275

Alıntı Youtube -VeCToR_UguR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuna yeni başladım ve 1 haftadır oyun içerisinde bazı arkadaşlar siyasi konulardan sürekli global üzerinden liderlere hakaret ediyorlar ve bu hakaretler oyunla alakası olmayan çok ağır ithamlar. Bunların hepsini belgeledim ve video kaydına aldım eğer jolly game oyun içine dsiplini getirmezse GM ler görevini yapmaz ve oyuncular siyaset ırkıçılık ve biribirine sövmek hakaret etmek konusunda bilgilendirilmezsler gereğini bir sorumlu vatandaş olarak yapıcam

İlgili Mecralara Şikayette Buluncam Jolly Game Yönetimini Göreve Çağrıyorum !!!!

Şimdi Farkettim Konunun Geçtiği Server ( B Sro ) Yanlış Alana Açtığım için Özür Dilerim Ayrıca
    Hocam siyaset bu kişisel birşeyi sen buraya getirmen biraz saçma olmuş zaten görevli arkadaşlar sürekli oyun içinde oldugu için görüyolar neyin ne oldugunu benim partim belli 8'li 99 PT SLOT SOX PT BEKLERİM
    ▂▃▅▆▇██______[C*]_____██▇▆▅▃▂▂
    █▀▀█┼█▀█▀█┼█▀▀█┼█▀█▀█┼█┼┼█┼█▀▀█┼┼█┼┼█
    █▀▀█┼┼┼█┼┼┼█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█┼┼█┼█▀▀▀█┼█▀█
    █┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
    ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ NESCAFEE ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █

Kaity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaity isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    443

Aslında bunlar çok üzücü konular. Oyunu oyun oynamaktan stres atmaktan zevk almaktan ve zaman geçirmenin aksine oyunu çığrından çıkartıyorlar. Geçen seneydi herhalde odin bu konu hakkında oyunculara çok güzel bir nasihat vermişti. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kaldıramayacağın Yükün Altına Girme Yoksa Ezilirsin

Youtube -VeCToR_UguR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Youtube -VeCToR_UguR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Nescafe hocam sende saçmalamısın başlıgı doğru okumalısın ne diyor oyun içi istek öneri şikayetleri buraya yazın diyor az mantık

ben bu oyuna yeni başaldım 1 haftadır her gece oyunda ağır ülele kurucularına ve yönetenlere ağır ithamlar var ben açık olayım atatürkçüyüm ama bu ülkenin başında kim varsa o yöneticiyede saygılı olmak zorundayım. Burası oyun topluluğu siyaset yeri değil ağır ithamlar var var video kaydı alıyorum surekli malesef dediğiniz adminler ortada yok oyun içinde olaylarda jollygame sorumludur eğer topluluk olusturuyorsanız bunların kurallar içerisinde olmasını sağlamanız lazım 1 haftadır geceleri bir admin olmazmı y serverdeki küfürlere dur diyecek
    Konu Youtube -VeCToR_UguR tarafından (18.Nisan.2017 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş