Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı41Beğeniler

Konu:jollygame ekibinin dikkatine !!!

unforgivenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    unforgivenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    10

Exclamation jollygame ekibinin dikkatine !!!

öncelikle bu oyuna emek veren gerek tüm oyuncu arkadaşlara ve jollygame ekibine selamlar...
    Jojjygame Abra ilk açıldığı gün sevdiklerimizle oyuna başlayanlardanım ve muhtemelen ilk bırakanlardanım. şuanda kardeş dediğim insanlardan ayrı kalmamak için çarları bota yada stala koyup arkadaşlarımdan kopmamak için takılmaktayım.
    ben jollygame ekibini gerçekten Türkiye de bu işten anlayan bir ekip olarak düşünmek isterdim ki sadece 5 6 yıl sv açık tutmakla bu iş yapılmıyor abra bakıma alınmadan 10 dkka önceki online sayısı 1476 dı şuan bsro 1070 csro ise 284 online sayısına sahip kardeşim 283 online'na kadar düşmüş bir sv 6 sene açık olsa ne olur 20 sene açık olsa ne olur b ve c sro oynamadım bu yüzden araştırmada ypmadım fakat abrayı örnek alıcak olur ve ıp limit 2 dersek bugün itibari ile abra 738 bsro 535 csro ise 142 oyuncuya sahip oluyor bu rakamlar ortalama tabi kesin değil toplamda 1415 oyuncuya denk geliyor ki paralı proxi kullanımını yok sayarsak (var olduğunu hepimizin bilmesine rağmen) yani 3 sv nin toplamı 1500 aktif oyuncuya ulaşamıyorken ve abrada stall açanların % 25 i çarlarını satmak için stal açıyorken sürekli oyuncu kaybeden bir svde kalan aktif oyuncularında aylardır gelecek değişimi bekliyorken siz jollygame ekibi olarak ortalama 10 12 saat sv yi bakıma alıp sonunda sadece job cave sisteminde birkaçtane unikeden düşen 3 çeşit coin karşılığında alınan roc setler ve b clas adw weapon ile he bide kaldırdığınız rondo lar ki çok önemliydi svnin geleceği için npc ye eklediğiniz elementler bunlarmıdır sizin yenilik anlayışınız bu oyuna emek vermiş insanların emekleri ile dalgamı geçiyorsunuz?
    şimdi bu getirdiğiniz salakca job jave sisteminin gereksizliğini anlatayım çünkü gerçekten bu oyunu bildiğini söyleyen insanların getirmiş oldukları basit sistemi oyunculara yenilik olarak yedirmeye çalışması anlamsızdır.
    jobcave sistemi tamamen guruplar üzerine kurulu bir sistemdir bunu hepimiz biliyoruz oyundaki sağlam 3 bilemedin 4 guild dışına coin çıkması kesinlikle olanaksızdır he çıkar nasıl çıkar bu 4 guild bu coinleri gold karşılığı satar yada set parçasını alıp stallda satarsa bu 4 guild dışına çıkar çıkması için çok fazla gold istenir karşılığında ki bukadar goldu büyük guildlerdeki bazı playerlerden almak zorundadır oyuna yeni başlayacak yada sola takılmayı seven insanlar buda tl karşılığında oluyor siz ekip olarak her nekadar item ve gold satışı yasak diye aptalca bir kuralla herşeye hakim olduğunuzu düşünsenizde işler sizin düşündüğünüz gibi gitmiyor 1 lwl çarın içine gold yada item koyup çarımı satıyorum diyen dünya kadar adam var
    abraya dünya para harcayan insan biliyorum bukadar adamın yapacağı hiçbir etkinlik yok medusa ve şimdide job jave gündüz zaten birçok kişi ya çalışıyor yada okulda insanlar akşam gelip oyunun başına geçip 2 saat keyif almak istiyor sizden tek beklentileri bu ve siz bunun dışında oyunu keyifsiz hale getirecek herşeyi yapıyorsunuz.
    kardeşim bu oyun tamamen kervan sistem üzerine kurulu bir oyundur keyfide burdadır oyuna yeni başlayan insanların ki hepsi 30 yaş üstü oyuna para yatıracak insanlar değil genç arkadaşlarda var oyuna yeni başlamak isteyen yada başlayıp burda oynanmaz deyip bırakıp giden sebebi sabah akşam bota bırak 2 çarını 2 aydamı 5 aydamı 1 tane sun düşsün oda armor food değilde herhangi bir silah olursa satıp üçbeş item alıp millete yetişemesede tek yemekten kurtulsunda oyun oynasın böyle yenilik olmaz kervan sisteminin biran önce değiştirilmesi gerekmektedir oyunun attığı bot thiflerin 108 lwlden maximum 102 lwl olarak normale çekilmesi gerekmektedir kervandan gelen goldun adam akıllı düzeltilip milletin kervana yönlendirilip oyun içindeki rekabetin artması keyifli bir oyun haline gelmesi gerekmektedir aksi taktirde daha çok oyuncu kaybedersiniz ki umrunuzda olmadığını hepimiz biliyoruz
    abraya yeni insanların başlamasını istiyorsanız sadece gurup ağırlıklı yenilikler yerine solo oynayan insanlarında keyif alabilecekleri kervan sistemini adam akıllı düzenlemeniz gerekmektedir şuanda varolan oyuncularda bile yüksek miktarda düşüş varken yeni başlayacak oyuncu beklemek gereksiz bir düşünceden ibarettir
    şimdi son olarak bu bahsettiğim 4 guildden birinde oynuyorum gündüzleri boşum jop cave ve medusaya gidebiliyorum fakat sadece ben ve benim gibiler için değil tüm oyuncular için keyifli bir hale getirmelisiniz oyunu
    umarım abrada csro gibi 284 oyunculara düşmez ve söylediklerimiz dikkate alınır saygılar.........

cyrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cyrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    11

+11111111111111111111111111111

mico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mico isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    21
    Beğenme 
    51
    Beğenilme 
    88

Herşeye eyw roc set çıktığı için oyunu bırakma kararı almış bulunmaktayım o kadar para harcadım ve sonunda gelen güncellemede roc set diyorlar madem böyle birşey. Olucaktı. Daha önce neden bilgi vermediniz emek diyorsunuz sun set dizene kadar Canımız çıktı şimdi bu güncellemede oyunun bsrodan ne farkı kaldıki
    Spare ve oOoBUYUCUoOo bunu beğendi.
    mico_1903
    ==>ALLSTAR<==

Spare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spare isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    15
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    25

Alıntı mico Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşeye eyw roc set çıktığı için oyunu bırakma kararı almış bulunmaktayım o kadar para harcadım ve sonunda gelen güncellemede roc set diyorlar madem böyle birşey. Olucaktı. Daha önce neden bilgi vermediniz emek diyorsunuz sun set dizene kadar Canımız çıktı şimdi bu güncellemede oyunun bsrodan ne farkı kaldıki
    Euro kaldı yakında oda gelir.

Old Nick: Spare
    aSRO Nick: Jizz_
    Guild: TeNGriKuT

vSRO - cSRO - cSRO-R Database coder

torpilli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    torpilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    7

Arkadaşın anlattığı basit bir konu değil bSro'da olan şey Abra'dada olacak dediği gibi 3 5 grubun tekeline binecek oyun, sonra gelen oyuncu neden bu oyuna başlasınki. Tamam yönetici arkadaşlar çok güzel düşüncelerle ve emek vererek jollygame i güzelleştirmeye çalışıyorlar ama ileriye dönük planlama yaparken neden bu yanlış yapılıyor anlamıyorum.
    Medicine Doctor bunu beğendi.

o gemi birgün mutlaka gelecek...

oOoBUYUCUoOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    oOoBUYUCUoOo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    209
    Beğenilme 
    83

kismet katiliyorum. madem roc set olacaktı oyunda bence server ilk açıldığında bu şekilde açmalıydınız. bot atıp item arayan bir çok kişi sun itemleri bulamadan roc set geldi. yersiz ve zamansız oldu. ya ilk başkta bu şekilde açmalıydınız, veya daha ileri zamanlarda. eklenebilecek en kötü zamanda eklenmiştir roc set. benim gibi oyuna az vakit ayırabilenleri bu seti almayı bırak, adv alması bile çok zor görünüyor. hayırlısı diyelim
    n0hero bunu beğendi.

Jozak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Jozak isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    28
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    19

Abra serverının sonuda IP Limit 10-20 olucak şekilde Bahamut serverına benziyecek gibi duruyor. Bot oyunu değil gerçek oyuncu içinde bir oyun olmasını isterdik. Yazık oldu.
    COPYRIGHT © Jozak 2016

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

roc set sunlar ile eş değer. tüm seti tamamlarsan , ki bu 1 player için aylar sürücek. sun setten +2 fark olacak. Açıldığında gelseydi diyorsunuz. Burası 100 cap. Orjinalliğe yakın olmayı isteyen bir yönetim var.
    Bizler rekabetin artması için job cave job cave diye başlarının etini yedik adamların. Onlar da geç de olsa getirdiler.
    Job cave'den set değilde ne versin isterdiniz , LMP mi ? WTB MANTIK.!
    -
    -

Kalan sağ lar bizimdir.

Not - Sun item için uğraşmamışsındır roc için seviniyosun diyen olursa , bana ait Garment sun set + Armor sun set var. iyi forumlar.
    Konu SweetMuschy tarafından (21.Nisan.2017 Saat 12:18 ) değiştirilmiştir.
    orka, ThunderStrike, elmogrem ve 3 kişi bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Alıntı Jozak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abra serverının sonuda IP Limit 10-20 olucak şekilde Bahamut serverına benziyecek gibi duruyor. Bot oyunu değil gerçek oyuncu içinde bir oyun olmasını isterdik. Yazık oldu.
    Bahamut diye küçümsediğin server bu platformu 5 yıldır ayakta tutuyor ve emin ol orada etkinlik , samarkand pvp veya elite unq kapışmaları daha fazla heyecan verici. Eu karakteri sevmediğim için aSrodayım. 2 server arasındaki farkı pazar bölümlerine girip fiyatlardan görebilirsin. Şahsen oyunu ticaret için oynayan biri değilim. Ancak sun weap moon setli charlar burada şuan 200-300TL bulabilirsin , bahamutda Fight stafflı bir charın fiyatına bakmanı öneririm
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

_ZoRDaC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _ZoRDaC_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    4

Arkadaş ben solo takılıyorum ve bi grubumda yok nasıl coin kasa bilcez bizler işe giden kişilerizde bu böyle olmaz bu iş sakat sanırım bişeyler yapaılması lazım olmasa bi sv ninde sonuna varmış olacayız
    Medicine Doctor ve torpilli bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş