Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 1 Post By gamesboy26
  • 1 Post By Valentine
  • 1 Post By forte1
  • 1 Post By CahilAvcisi

Konu:Öneri ve görüşlerim

gamesboy26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    gamesboy26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Lightbulb Öneri ve görüşlerim

Merhaba millet;
    İsmim ömer 28 yaşındayım uzun süredir silkroad oynayan biriyim. Silkroadın nostaljik giriş ekranı zamanından beri oynuyordum Troy serverin da Bir yıl kadar oynamıyordum ancak tekrar başladım bu servere Abra serverina başladım emek server istedim herkeste sun olmasın +12-13 ler havada uçuşmasın +7 +8 basan hazine bulmuş gibi zevindiği bi server hasreti vardı. Büyük umutla başlamıştım servere ama fazla beklentilerimi karşılamadı server 35 yaşında bir abim ve yaşıtım bir arkadaşımla başladık. 3 kişilik bir guildimiz var henüz 100 level olmadık ben 96 levelim şuan. Oyundaki genel gözlemim şu... Emek server olarak söylenmesine rağmen sun moon item herkeste mevcut nerdeyse bana şuana kadar kastığım slotlardan hiç düşmedi sanırım şanssızım ve çok sayıda sun +9-10-11 itemler var satışta + basma kolaylaşmış sanırım LMP diye bir item koyulmuş mesela medusaya bu + basmayı güzel etkiliyor sanırım. Ama bunun kötü yanı bu tip uniq ler oyuna önceden başlamış itemini dizmiş kişilerin tekeline gireceğinden bizlerin kesip bunu elde etmesi zor . Satış fiyatı olarakta 6 b civarı. aynı kişiler kestikce aynı kişilerde olacak. LMP bence olmamalıydı. Sro Orjinaline daha yakın birşekilde kurulsa daha eğlenceli daha çekişmeli olabilirdi bence. Zaten server giderleri masrafları için silk satışı mevcut umarım eğer yeni bir server açılacaksa bu şekilde orjinaline daha yakın hatta orjinaliyle bir server kurulmasını isterim. Yeni oyuncular için bu farkları kapatmak zor olacağı için bazen bırakmayı dahi düşünmüşlüğüm var şimdi cave açıldı nasıl giricez nasıl kesicez coin toplayacaz bilemiyorum setini yapan sun +10 la teklicek bizde olacak 98 lik itemler Uzun lafın kısası emek server sevenler olarak bu tip uygulamalar yeni oyuncuları zorlamakta oyuncu kazanmakta problem yaratabilir düşünülüp çözümler üretilebilir yada planlarınızda varmı yeni server açmak bilmiyorum ama bu şekilde açmanızı öneririm JollyGame yönetimi... Herkese iyi akşamlar arkadaşlar eğlenceli oyunlar dilerim.
    KingOfSky bunu beğendi.

Valentine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valentine isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    26

usta bi guılde girmeyi denerseniz daha çok keyif alırsınız diye düşünüyorum.
    CahilAvcisi bunu beğendi.

forte1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forte1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    2

games haklısın bızde bu sekılde dusunup basladık zevklerımızde aynı ama malesef karsılamıyor beklentılerı ılla bıyerde bı acık oluyor bazı seyler oyuna gelırsen Bul benı detaylı konusmak ısterım senınle karakter name:Forte
    gamesboy26 bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Eğer devam edersem önce biraz toparlayalım charı sonra ortamı tanıdıkça bize uygun olan gruplarla iletişime geçerim zaten de beni rahatsız eden kısa sürede bukadar + basılması sun olması farkın hızlı açılması ve yeni oyuncuların bu yüzden zorlanacağı Bakalım zaman neyi göstericek yeniler için bir plan olacakmı yada bir server açılırsa gerçekten emek serverin anlamını taşıyan bir serveri bekliyorum açıkçası bu firmadan .. Bir çok servera baktım en kalitelisi sanırım bu firma

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim sunlar öyle tahmin ettiğin gibi havada uçuşmuyor 2 ayrı ip 2 pc den server açıldı açılalı 7-24 bot atıyorum. toplamda 4 -5 tane sun almışımdır ancak. onun da en çok para edeni garment itemdi fakat gold biriktirip sun silah alabildim. şimdi yavaştan setimide yapmaya başlayacağım. yani düşündüğün kadar zor değil. oyunda gördüğün sun seti olan sun +10+11 ile gezen adamların çoğu oyuna binlerce lira yatırmış adamlar. isroda da böyle değilmiydi? parayı veren düdüğü çalıyor sonuçta. moon lara itibar etme. pek bir kıymeti yok. chest-legs te 100 lvl item bulunmadığı için o itemlerde moon gerekiyordu, şu an job cavede 100 lvl moblar geldiği için o sorunda ortadan kalktı.
    uzun lafın kısası güçlü bir çarım olsun diyorsan iki seçenek var oyunda, birincisi silk alıp veya tl ile karakter alıp oynayacaksın. ikincisi benim gibi bot atıp setini dizmeye çalışacaksın, boş zamanın yeterli ise elixir, stone alchemy gibi yöntemlerle bu süreci hızlandıracaksın kardeşim. emek serveri de olsa sonuçta bu oyunun değişmeyen kuralı bu
    gamesboy26 bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Tl ile yaratılan farklar tabi olacak ama LMP tarzı itemler bu + ları orjinalinden uzaklaştırıyor onu demek istedim mesela troyda oynadığım vakitler tabiki parayı basan sun itemleri dizer ama öyle +10-11 rüyadır +7 basan şükür namazına dururdu 8-9 basana sövüyorlardı yeni oyuncuya ayak bağı olacak şey zaten geç kalmışken birde bu +ların ucuk olması ne uniq kalır bize ne caveden coin. Şuan 100 olma derdindeyim bir yandanda ufaktan gold kasıyoruz bakalım Sro sever olarak yıllarca S bota salıp akşam charı toplamak gündelik hayat zaten bizim için şuan devam aksi bir fikre kapılmazsam ama server açılırsa yönetim en azından yazımı görürse LMP nin olmadıgı orjinaline daha yakın bir server kurmaları talebimden dolayı aslıında açtım konuyu
    Konu gamesboy26 tarafından (22.Nisan.2017 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

c serverinda oynadım bir müddet. lmp yokken bile sun +13 silah basan olmuştu. lmp illa ki farkediyor ama öyle çok büyük bir fark yaratmıyor. ben de cave açılırken roc set ve adv yerine lmp koyarlar, oyunda bollaşır diye umut etmiştim

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Serverin genel özellikleri mesela drop rate 10x gold rate 10x orjinali 1x olsa sadece level için belki exp 10x olabilirdi Gerçi herkesin keyfi zevki farklı tabi firmada herkese göre server kuracak değil. Ama sanırım benim gibi Orjinalinin giderek para tuzağı haline gelmesinden bunalan ama sistemi onun gibi olan ve vereceğiimiz paranın yurt dışına değilde burada emek harcayan Türk bir firmaya gitmesini tercih edicek insanlar vardır heralde orjinal sro olsun TR malı olsun gibi yani Hatta mesela 80 cap den başlayıp 2 şer yıl ara ile cap yükseltmeli bir plan yada bu yıllar bellirlenebilir firmaya yöneticilerine göre böyle serverlarda açılabilir. Şuan orjinal sro oynanacak durumda değil premium olmuş 100 tl ayrıca 8 saat den fazla kasamıyorsun vs vs

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş