Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:Bir oyuncunun sitemi (aSRO & bSRO & cSRO)

BolshoiBooze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BolshoiBooze isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    34
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    60

Exclamation Bir oyuncunun sitemi (aSRO & bSRO & cSRO)

Jollygame ekibinin job olayını fazla taktığını düşünmüyorum tek yapılan özel suit getirmek ya da job cave düzenlemek :/ 80de basladım sroya adı üstünde Silkroad ( ipekyolu) bu oyunun kervan ve hırsızlık üzerine kurulması lazım şu kervana ayrı bir sistem getirilmeli. Aylık rank, özel suit kurtarmıyor malesef. Kusura bakmayın ama tek bildiğiniz bu bence. "Server biraz dolsun sıkışırsak bi suit olayını deneriz ya da job cave acarız " yani bu kadar mıdır ? Daha orjinal fikirler cıkabilir. Oyuncuları buna teşvik edebilecek bir ton şey var. Sürekli buraya biz yazanları okuyoruz ve ona göre degerlendiriyoruz diyorsunuz ama icraat genel olarak aynı. Bu servera bSilkroad açıldığı gün başladım. Zamanla okul,iş yüzünden bıraktım ve döndüğümde bsronun durumunu içler acısı olarak gördüm job olayı bitik suitler npcye eklenmiş genel rankın bir önemi kalmamış. Job olayına teşvik sıfır! Aynı olay aSilkroad gibi potansiyeli çok yüksek olan bir serverda yaşansın istemiyorum. Adam çekiyoruz 1 ay oynayıp kaçıyorlar. Job cave olayı dışında ekstra şeyler getirilmeli. Yeni başlayan oyuncular 7/24 bota atıp drop beklememeli. 2bucuk ay gibi bir süre oldu asroya baslayalı ve cok daha uzun süre oynayan arkadaslar var. Bakın moon bile tek tük düşüyor. Nasıl para kasıcaz? Nasıl doğrultucaz kendimizi buradaki yeni oyuncular olarak ? Bu serverda çok güzel bir ortamımız var ve devam etmesini istiyorum. Umarım güzel yeniliklerle gelip oyuncularınızı tatmin edebilirsiniz.
    DumanisT, _Cyka_, unforgivenn ve 4 kişi bunu beğendi.

BSRO -- JadeCabaret

hipo034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hipo034 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

+11

pe4ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pe4ce isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Beğenme 
    29
    Beğenilme 
    63

Yaparsın isro sistem server gider 4-5 Yıl ama yapanı görmedim daha.
    blade1 bunu beğendi.
    aSro : xPeperPepe & unLovabLe_

Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir. . .

Bir ölür bin diriliriz..!!11!!!

Nail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Nail isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    7
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    8

Alıntı pe4ce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaparsın isro sistem server gider 4-5 Yıl ama yapanı görmedim daha.
    görmezsin tabı yıl olmuş 2017 ve ayrıca napolyn demiş para pra paraa görmezsin tabi

Spare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spare isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    15
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    25

Beyler JollyGame ekibi şuan sorunu çözmeye uğraşıyor, eminim.

Saldırı olduğunu söylediler, yıllardır bu platforma zarar vermeye çalışan bir sürü kişi geldi, geçti.

Bir sürü private server geldi, geçti.

JollyGame hâlâ burada. Ben inanıyorum çözecekler.

Old Nick: Spare
    aSRO Nick: Jizz_
    Guild: TeNGriKuT

vSRO - cSRO - cSRO-R Database coder

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    34
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    60

Alıntı Spare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler JollyGame ekibi şuan sorunu çözmeye uğraşıyor, eminim.

Saldırı olduğunu söylediler, yıllardır bu platforma zarar vermeye çalışan bir sürü kişi geldi, geçti.

Bir sürü private server geldi, geçti.

JollyGame hâlâ burada. Ben inanıyorum çözecekler.
    Sıkıntı suanki durum değil ben genel olarak düşüncemi belirttim ve bu konuda cok kez konu açıldı ama sistem hala aynı yani eğer yapılamıyorsa çıkıp biri tarafından söylenmeli yapamıyoruz malesef imkanlar el vermiyor denmeli diye düşünüyorum

BSRO -- JadeCabaret

RaDiKaL[GraNaTe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaDiKaL[GraNaTe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    95
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    263

Alıntı BolshoiBooze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jollygame ekibinin job olayını fazla taktığını düşünmüyorum tek yapılan özel suit getirmek ya da job cave düzenlemek :/ 80de basladım sroya adı üstünde Silkroad ( ipekyolu) bu oyunun kervan ve hırsızlık üzerine kurulması lazım şu kervana ayrı bir sistem getirilmeli. Aylık rank, özel suit kurtarmıyor malesef. Kusura bakmayın ama tek bildiğiniz bu bence. "Server biraz dolsun sıkışırsak bi suit olayını deneriz ya da job cave acarız " yani bu kadar mıdır ? Daha orjinal fikirler cıkabilir. Oyuncuları buna teşvik edebilecek bir ton şey var. Sürekli buraya biz yazanları okuyoruz ve ona göre degerlendiriyoruz diyorsunuz ama icraat genel olarak aynı. Bu servera bSilkroad açıldığı gün başladım. Zamanla okul,iş yüzünden bıraktım ve döndüğümde bsronun durumunu içler acısı olarak gördüm job olayı bitik suitler npcye eklenmiş genel rankın bir önemi kalmamış. Job olayına teşvik sıfır! Aynı olay aSilkroad gibi potansiyeli çok yüksek olan bir serverda yaşansın istemiyorum. Adam çekiyoruz 1 ay oynayıp kaçıyorlar. Job cave olayı dışında ekstra şeyler getirilmeli. Yeni başlayan oyuncular 7/24 bota atıp drop beklememeli. 2bucuk ay gibi bir süre oldu asroya baslayalı ve cok daha uzun süre oynayan arkadaslar var. Bakın moon bile tek tük düşüyor. Nasıl para kasıcaz? Nasıl doğrultucaz kendimizi buradaki yeni oyuncular olarak ? Bu serverda çok güzel bir ortamımız var ve devam etmesini istiyorum. Umarım güzel yeniliklerle gelip oyuncularınızı tatmin edebilirsiniz.
    Noktasından Virgülüne kadar katılıyorum
    BolshoiBooze bunu beğendi.
    ComradeS

gamesboy26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    gamesboy26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Aynı konuya benzer bir konuda ben açmıştım. Bir ay kadar oldu abra serverina başlayalı ortalama şuan 96 levelim ve bota salıyorum 7/24 daha set yapmadan cave coin set vs geldi + lar fazla uçuk felan diye yazmıştım yeni oyuncuların barınması biraz zorlaşmış atı alan üsküdarı geçmiş yetişmek aylar alır ozamana yeni şeyler çıkmazsa tabi Server kaliteli firma kaliteli dendi şuanlık bekliyorum ücrette yatırıp şuan silk almayı düşünmüyorum istikrar ve düzen oturur içim sinerse yatırıma ancak başlarım. İyi forumlar

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    34
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    60

Alıntı gamesboy26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı konuya benzer bir konuda ben açmıştım. Bir ay kadar oldu abra serverina başlayalı ortalama şuan 96 levelim ve bota salıyorum 7/24 daha set yapmadan cave coin set vs geldi + lar fazla uçuk felan diye yazmıştım yeni oyuncuların barınması biraz zorlaşmış atı alan üsküdarı geçmiş yetişmek aylar alır ozamana yeni şeyler çıkmazsa tabi Server kaliteli firma kaliteli dendi şuanlık bekliyorum ücrette yatırıp şuan silk almayı düşünmüyorum istikrar ve düzen oturur içim sinerse yatırıma ancak başlarım. İyi forumlar
    Evet sistemin oturmasını bekliyorum ben de umarım eğlenceli bir hal alır

BSRO -- JadeCabaret

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    225
    Beğenme 
    622
    Beğenilme 
    502

Bence en büyük sorun bana göre yani, Asronun açılması ile gelen oyuncular ile birlikte Jollygame çok büyüdü. Ama yönetici ve oyunla ilgilenene yönetici sıkıntısı var. Bence en byük sorun bu artık buna sorun bullmaları lazım. Genel olarak basitçe örnek vereyim. Her konuda insanlar gecikmeden sıkıntı ne ilim şikayet olsun ceza olsun en önemliside yenilikler olsun artık herşeye yetişemiyorlar
    BolshoiBooze ve TheCycLone bunu beğendi.
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----
    İlgili Dallar: Html/PHP

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş