Öncelikle herkese iyi geceler arkadaşlar,

Bu yazdıklarıma belki bir çoğunuz hak verecek,belkide beni haksız bulacaksınız.Fakat ben yine'de görüşlerimi,isteklerimi,eleştirilerimi bir oyuncu olarak (para ile satın alanından değil,emek vereninden) sizlerin huzurunda söylemek istiyorum.

Yazdıklarım belki biraz sert,biraz acı ama kesinlikle doğrulardan oluşan ve saygıyı her zamanki gibi koruduğum cinsten olacaktır.

Forumda dolaşırken 'Asgard' isimli oyun yöneticimizin,28.10.2016 tarihinde yazmış olduğu bir yazıyı gördüm.Yazıyı okuduktan sonra biraz tebessüm birazda kızgınlık yaşadım.İşte şu anda zamanımı ayırıp bunları yazmamın sebebi malesef bu kızgınlıktır.

Yazılanların ilk bir kaç cümlesi aynen aşağıdaki gibidir.

'Evet , büyük bir bekleyişin ardından Abra Start alıyor .

Yeni bir server , yeni bir sunucu . Büyük bir kitle .'

Şimdi soruyorum hangi kitle,nerede kitle?

Yarısı %90 oranında ikinci bir kullanıcı ile oyuna giren an itibari ile 1390 kişilik aktif kullanıcı olan kitlemi?Büyük kitle bundan ibaret'mi?

Pekala...Sorumlu kim?Suçlu kim?Sorunu görüpte,görmezden gelen,derdini çekip,tasasını tutan kim?

Sıkıldım artık,forumda altında bu oyundan sorumlu olan kişilerin cevap bile yazmadığı istek ve öneri başlıklı açılmış konulardan...
Sıkıldım artık,bir server'da eğlenmek için verdiğim emekler sonrası o serverın yavaş yavaş yok olmasından...
Ben hakikaten sıkıldım artık,sorunları çözmeyen eli kolu serbest oyun yöneticilerini eli kolu bağlı oturup izleyip durmaktan.

Sayın yöneticiler büyük bir mutlulukla söylüyorum ki zamanında Abra 3000 kişi oyuncu kitlesi olan bir serverda.Bu forumda 'Pre plus' ticket'ına oyuna tek deneme ile oyuna girme özelliği eklensin adı altında bir çok konu yazılmıştır.Bunlardan biriside benim.

Lütfen artık herkesin görmüş olduğu bu kötü gidişata bir dur deyin ve kaybettiğiniz oyuncuları tekrar server'a kazandırın.
Başarı CSilkroad'ı açıp paralar kazanıp o server'ı yok olmaya terk edip yola Bsilkroad ile devam etmek değildir.Başarı açtığınız her server'da büyük bir kitle tutup,tüm oyuncuların verdiği emeği sonuna kadar oyundan aldığı keyif ile karşılamanızdır.
Eğer amacınız,başarı ile ilgili yazdığım ilk cümle ise sizede bizede geçmiş olsun.Jollygame bu isim adı altında Asilkroad'dan başka dahada başka bir server'da devamlılığını sürdüremez.
Eğer amacınız,başarı ile ilgili yazdığım ikinci cümle ise,ki ben buna inanıyorum lütfen artık harekete geçin.Çünkü emin olun çok az bir zamanımız kaldı.

Sizlerden beklentimiz 6-10 saat aralığında süren herkesin şikayetçi olup fakat düzeltilmeyen yeni güncellemelerden öte,sizlerinde yaptığınız etkinlik ve eventler ile oyun içinde bulunmanızdır.Tabikide tadını fazla kaçırmadan.

Daha yazacak çok sözüm var ama buna ne zamanım var ne halim.Bu sözler özet olsun diyor ve dikkate alınıp değerlendirilmesi konusunda,içindeki küçük umutlar ile ben yatıyorum

Herkese iyi geceler.

İmza:Acı söyleyen dost