Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:ABRA LAG SORUNU!!!

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Standart ABRA LAG SORUNU!!!

Konu kapatılacaksa bir açıklama yapılıp öyle kapatılır(Server'ın durumu ile ilgili). Ben ve benim gibiler bu oyuna binlerce lira harcayıp oynuyorsa. Bu eleştirileri yapmaya ve cevap beklemeye hakkı vardır.! Son 2-3 haftadır kim oyun oynayabilmiş ? Medusa gidiliyor hop server check. Cave unq gidiliyor server lag , restart. FW oluyor savaş saati 23:00'a çekiliyor tekrar açılıyor server yine kapanıyor ve sornası savaş İPTAL. Yıllardır olmayanlar şimdi abra server'ına oluyor. Kimsenin kimseye oyunu bıraktırmaya veya yanlış düşündürtmek için yorum - alıntı yaptığı yok. Herkes zaten aynı düşüncede. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... senin oyunda varmı bir karakterin ? var ise şu son 3 haftada yaşananları yazarmısın.?
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Esaias isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    316
    Beğenme 
    299
    Beğenilme 
    446

Benim a,b,c silkroad'da karakterim yok.Fakat hergün forumla ilgilendiğimden bende durumun farkındayım.Konuyu kapatma amacım yorumumun üstte kalmasıdır.Mesajımda dediğim gibi yeni konu açıp seviyeyi aşmadan eleştirebilirsiniz.Siz oyuncuları yanlış düşündürmek,oyunu bıraktırmak amacım değil diyorsunuz fakat dışardan bakan kullanıcı veya oyundaki oyuncu bunu yanlış anlar. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Alıntı LASTDAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim a,b,c silkroad'da karakterim yok.Fakat hergün forumla ilgilendiğimden bende durumun farkındayım.Konuyu kapatma amacım yorumumun üstte kalmasıdır.Mesajımda dediğim gibi yeni konu açıp seviyeyi aşmadan eleştirebilirsiniz.Siz oyuncuları yanlış düşündürmek,oyunu bıraktırmak amacım değil diyorsunuz fakat dışardan bakan kullanıcı veya oyundaki oyuncu bunu yanlış anlar. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ne diyelim peki , oyun bu haldeyken bu derece sıkıntılar varken. Çok iyi ya mükemmel zevk alıyoruz fln mı diyelim. Bunlar artık bugüne kadar yaşananların patlama noktasıdır.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

sycher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sycher isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    95
    Beğenilme 
    40

Hocam neden bahsediyorsun pardonda oyunun durumu zaten bu kime neyi yanlış anlatıcaz ? Aklımızla dalgamı geçiyorsunuz anlamıyorum sanki herşey çok düzgünde biz dışardan gelenlere oyunu kötü gösteriyoruz.

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    169

Dışarıdan bakan adam eleştirileri değilde, neyi yanlış anlar;

Oyun açıldığında başka bir serverdi şuan ise başka bir server. Bunu
    Oyun acıldıgından beri para harcayıp set yaptık bide rocky set geldi Bunu,
    Oyun başında jangan cave lag yaptığı için kapatılırken 5 ay sonra başka cave açarsınız Bunu,
    Yönetici biz joymax değiliz der. Oyuncu arkadasına ben eskiden joymax oynuyordum derse reklamdan ban yer bunu yanlış anlar dışarıdan bakan.
    sycher ve Yamtar bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , konu sahibi olarak konunun silinmesini veya kilitlenmesini istiyorum.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    169

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , konu sahibi olarak konunun silinmesini veya kilitlenmesini istiyorum.
    R

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    R
    R olsa konuyu açmam ? Buraya gelip herkes sitem edicek. Böyle bir duruma sebep olmak istemem. Cesaretiniz olsaydı bugüne kadar bu konuları siz açardınız (3 haftadır tık yok ?) Gelip başkasının konusuna destek olmazdınız
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    169

R olsa konuyu açmam ? Buraya gelip herkes sitem edicek. Böyle bir duruma sebep olmak istemem. Cesaretiniz olsaydı bugüne kadar bu konuları siz açardınız (3 haftadır tık yok ?) Gelip başkasının konusuna destek olmazdınız
    Ben oyunu bırakalı baya oluyor. Sizler için yazıyorum kalan herkes arkadaşımdı.
    Ve doğru bildiğimi yazıyorum

sycher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sycher isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    95
    Beğenilme 
    40

Konuyu açmamış olsan zaten R de olmazdu ama şuan gayet R iş cesarete geliyorsa senin yazdıklarında standart herkesin agzında dolaşan şikayetler seni alkışlayacağımız bir sözün yok biz Modun ironik konuşmalarına cevaben yazdık durduğunuz yeri belli edinde ona göre bizde kimin konusu altında konuşacağımızı bilelim ya soğuk olun ya sıcak ılık olmaya devam ederseniz bu sorunların hiçbiri çözülmeyecek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş