NW7K2D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NW7K2D isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart Asgard Neden Yaptıgın Konusunda bi açıklama Yaparmısın

Kardeşim Neyin Peşindesin Sene ASgard Forum Dan Uzaklaştırıyorsun Cartel i Buradda kimse kimseyi Kışkırttıgı yok Herkes Kendi Fikrini GüzeLce İfade Ediyor.. sen neyin Peşindesin

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1499

Kişiyi ben uzaklaştırdım , cezalandırma süresinin düzenlemesi için üst yöneticilerimden yardım istedim. Sorununuz var ise özel mesajdan ceza aldığınız mesajı gönderebilirim.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

MvPMiNToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MvPMiNToN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    34
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    89

Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur.Dün Oyunda Kıskırtma Yok Dediniz.Global den Boykot Ediyoruz Yazmıssınız.1 Kısınızde Kalkıp Buradan Yardımcı Olalım Sorunu Cozebılıcek Tanıdıklarımız Arkadaslarımız Var Veya Bizler Yardımcı Olalım Demek Yerine Kestirmeden Gidiyorsunuz.Tabi Haliyle Diyicen Ki Oyunun Sahipleri Onlar İlgilensin Diye.Yonetimin Yasadıklarını Bizlerde Yasadık.Bos Yere Yonetımı Etiketlemeler.Bos Yere Laf Atmalar.Yonetım direk Kanıtı Sak Dıye Ortaya Koyuyor.EEE Bu Seferde Hanı Canı Yanmıs Arkadasımız Tehdıt Savurarak Yok Sole Yok Bole Sen Kımsın Vs Vs Diyor.Karsınızdakını Cocuk Mu Sanıyorsunuz.Veyahut Eli Armut Mu Toplayacak ? Adam Sen Uyelık Aldıgında Sozlesme Kısmını Onaylatıyor.Kurallarım Bu bu Diyor.10-15 Adamla Server Ne Artar Ne Azalır.Yonetım Soruna Odaklanmıs.Ve Acıklama Yapmasa Bile Konuya Yazıyor.1 Konu Altında Haber Bekleyın Dıye.10 Kısı 10 Tane Super Zeka Farklı Farklı Konular Acıyor.Hepsınde Gereksız Etiketlemeler.Madem Cok Zekısınız Paranız Var.Gıt Baska Servera Madem Paran Var.Bu Hızmetın Daha Iyısını Ac o Zaman.Yonetıme Yalaklandıgım Felan Yok.Bizde Server Actık.En Eskı Private Serverlardan.Biz 1 Serverda Zorlandık.Hem Forumu Hemde Oyunu Kodlamayı Hatalarını Gidermeyı Ve Sonunda Kapattık.Jollygame ın 3 Serverı Var Emın Olun Kı Ellerınden Gelenı Yapıyorlar.Kım Ister Oyuncu Kaybetmeyı.Hayırlı Sabahlar Iyı Forumlar
    Konu MvPMiNToN tarafından (05.Mayıs.2017 Saat 03:43 ) değiştirilmiştir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

NW7K2D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NW7K2D isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Neden Böyle Bi Girişimde Bulunuduz Öğrenebilirmiyim ..

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1499

Alıntı NW7K2D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden Böyle Bi Girişimde Bulunuduz Öğrenebilirmiyim ..
    Neden arkadaşınızın kural dışı mesaj yazdığını sorgulayın , konuyu kapatıyorum , eğer mesajı görmek isterseniz özel mesaj gönderin .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş