Beğeni Ağacı20Beğeniler

Konu:Oyunun Canlanmasını isteyenler destekleyin

Yeni Üye
    BabaMRBB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    20

Standart Oyunun Canlanmasını isteyenler destekleyin

Öncelikle daha önce söylendimi bilmiyorum ,
    Fakat aktivite yetersizliğinin verdiği can sıkıntısını bütün server olarak yaşıyoruz , bunun %99 çözümü olduğunu düşündüğüm kervan gold ratesini vurgulamak isterim.
    Ortalama 50-60m bir kar elde ediyorsun jg-ht arası . bu karın 200m civarına yükselmesini istiyorum bu şekilde hem trader çoğalır , hem de yeni başlamayı düşünen oyunculara oyunda tutunma şansı verir.
    Biz eski playerler olarak kimsenin karşı çıkacağını , hakkımız yenir o zaman diyeceğni düşünmüyorum sonuç olarak birşeyler yapan insanlar aktivite olmadan öle boş boş bekliyor.
    Lütfen artık Kendi düşüncenizin yanı sıra bizleride dikkate alın.
    Yarın ki bakım bunun tam zamanı inşallah hareketlilik getirerek bizlere aradığımız silkroad zevkini yaşatırsınız.
    ESPACE, elsakado41, senarist ve 1 kişi bunu beğendi.
    Elegance

Vaktiyle bir ATSIZ varmış , VAROLSUN!

General
    Jozak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    28
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    19

Kervan gelirinin arttırılması demek kervan botlarının patlak vermesi demektir.Server iyice kötü bir hal almaya başlar.
    COPYRIGHT © Jozak 2016

General Lord
    SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    577
    Beğenilme 
    737

Alıntı BabaMRBB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle daha önce söylendimi bilmiyorum ,
    Fakat aktivite yetersizliğinin verdiği can sıkıntısını bütün server olarak yaşıyoruz , bunun %99 çözümü olduğunu düşündüğüm kervan gold ratesini vurgulamak isterim.
    Ortalama 50-60m bir kar elde ediyorsun jg-ht arası . bu karın 200m civarına yükselmesini istiyorum bu şekilde hem trader çoğalır , hem de yeni başlamayı düşünen oyunculara oyunda tutunma şansı verir.
    Biz eski playerler olarak kimsenin karşı çıkacağını , hakkımız yenir o zaman diyeceğni düşünmüyorum sonuç olarak birşeyler yapan insanlar aktivite olmadan öle boş boş bekliyor.
    Lütfen artık Kendi düşüncenizin yanı sıra bizleride dikkate alın.
    Yarın ki bakım bunun tam zamanı inşallah hareketlilik getirerek bizlere aradığımız silkroad zevkini yaşatırsınız.
    kervan gold rate bugüne kadar 3 kere bknz: (üç kere) arttırıldı. Kervan gold rate ne kadar artarsa , item - silk fiyatları 1-2 hafta içinde o kadar artacak. Sonra ne olacak ? 1 ay sonra yine rate arttırılsın , gold kasamıyoruz konuları açılacak. Bu durum 3 kere yaşandı ,
    şimdi 4. yü istiyorsun , bil istedim. İyi geceler
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    809
    Beğenme 
    535
    Beğenilme 
    8872

Gold kazancının artması , piyasanın da yükselmesine neden olur. Örnek veriyorum 5m olan Global 7m olur. Para değer kaybeder. Kazanç arttırmak yarar değil zarar olur.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Sekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    6

Cave unq - medusa saatleri çakışıyor. Düzeltilmeli.

Captain
    Dizzy__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    10

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gold kazancının artması , piyasanın da yükselmesine neden olur. Örnek veriyorum 5m olan Global 7m olur. Para değer kaybeder. Kazanç arttırmak yarar değil zarar olur.
    Kervan çekerek elde edilebilen bir yenilik gelse mesela ?
    SweetMuschy bunu beğendi.

General
    esperanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    39
    Beğenilme 
    38

para değer kaybetsin günden güne zaten kaybediyor. ama server player kaybediyor bunu hiç bir para piyasasıyla eş değer tutamayız

Captain
    duman007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Alıntı Dizzy__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kervan çekerek elde edilebilen bir yenilik gelse mesela ?
    katılıyorum

Örneğin
    kervan sistemi ile oyunun en büyük ihtiyacı olan %25'lik vigor el edebilsek hem pvpler daha uzun olur hem milleti kervan cekmeye yöneltebiliriz..

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    20

Bu dediniz olay 3-4 ay önce gerçek olurdu evet. şuanda zaten gold yeterince çok hiç bir etkisi olcağını sanmıyorum . Hani genel olarak teoriyi düşünmek yerine , şuan pratikteki piyasayı iyi takip eden biri olarak kervan kazancının 200m olması yada 250m olması gold piyasasını en ufak etkilemez . bunun yanında traderlerin her attığı gol olmayacağı için . Serverdaki goldun yükselmesi o kadar hızlı olmayacak. Şuanki örneğe bakarsanız 1 trader başına 100 thief düşüyor. . Piyasanın yükselmesi , Oyundan alacağım KEYFİN yanında önemsiz bir bedel anket yapacak olursak %80 bu bedeli ödemeye razıdır diye umuyorum . en azından 1 kişinin düşüncesini desteklemek yerine anket yapılsa bu konu hakkında ve kervan ratesi net 250m civarı olarak oylansa. En azından benim gibi düşünenlerde anket yapıldı kabul görmedi oyuncu istemiyor diyebilse.

( 3-4 kez arttırıldı diyen arkadaşa cevabımda 5-10m gibi bir artış etken olmamış demekki )
    Elegance

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    20

Alıntı Jozak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kervan gelirinin arttırılması demek kervan botlarının patlak vermesi demektir.Server iyice kötü bir hal almaya başlar.
    kardeşim servari iyi taki ediyorsan KERVAN günde 2-3 tane çekilmesine rağmen her tarafın thief olduğunu görebilirsin. adamlar boş boş dolanıyor. Böyle bir durumda normal kervan çekmek zorken botla kervan çekebilene bende çektiği gold kadarını hediye ederim )
    Elegance

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş