Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 1 Post By oOoBUYUCUoOo
  • 1 Post By Valentine
  • 2 Post By DecimuS

Konu:Caveler neden hareketli değil?

General
    Valentine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    26

Standart Caveler neden hareketli değil?

Dowhang cave ve jangan caveye spawn olabilen herhangi bir unique koyulamaz mı? Hem eskiyi anımsar hemde oralarda da aktif oluruz bilmiyorum ama yine de ekstra spawn olan bir kaç unique daha eklenmeli bu oyuna.

General Lord
    NESCAFEEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    77
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    275

+11111 bence cok mantıklı dwye koyulması
    ▂▃▅▆▇██______[C*]_____██▇▆▅▃▂▂
    █▀▀█┼█▀█▀█┼█▀▀█┼█▀█▀█┼█┼┼█┼█▀▀█┼┼█┼┼█
    █▀▀█┼┼┼█┼┼┼█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█┼┼█┼█▀▀▀█┼█▀█
    █┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
    ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ NESCAFEE ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █

Senior General
    oOoBUYUCUoOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    209
    Beğenilme 
    83

bu sistem ile hata yaptıklarını sanıyorum. isroda eu çarlara göre hazırlanmıştı bu cave uniq sistemleri. oyuncuları party olarak oynamaya yönlendirmek için eu çarları, party buflarını yaptılar. party bufları olmadan ufacık alanda chn çarlarla bireysel oynamak çok akıl karı degil. chn charlar ile kervana önem verilmeli. iki tane çar gelip bir partiyi kesebiliyorsa caveden çok bir şey beklememek lazım. sen dowhang cave yazmışın gerçi ama ben yine de caveyi duyunca fikrimi yazdım
    DecimuS bunu beğendi.

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    26

Alıntı oOoBUYUCUoOo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sistem ile hata yaptıklarını sanıyorum. isroda eu çarlara göre hazırlanmıştı bu cave uniq sistemleri. oyuncuları party olarak oynamaya yönlendirmek için eu çarları, party buflarını yaptılar. party bufları olmadan ufacık alanda chn çarlarla bireysel oynamak çok akıl karı degil. chn charlar ile kervana önem verilmeli. iki tane çar gelip bir partiyi kesebiliyorsa caveden çok bir şey beklememek lazım. sen dowhang cave yazmışın gerçi ama ben yine de caveyi duyunca fikrimi yazdım
    Öyle de böyle de bol kapısma ve cekismenin oldugu yerler hep caveler. Eve dedigin gibi eu carlar icin olabilir. Ama oyunun haritası okadar genis ve güzel ki. Neden degerlendirilmesin. Yanlısmıyım?

Senior General
    oOoBUYUCUoOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    209
    Beğenilme 
    83

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... evet kardeşim değerlendirilebilir. benim anlatmak istediğim olay sadece chn çarlar olduğu için ufak alanlar yerine daha geniş alanlarda aktivite yapılırsa daha keyifli olabilir. gerçi dw cave de oldukça geniş, lure yapılabilir, veya erken bulunup kesilebilir. belki bir çoğuna komik gelecek ama insanlar küsüyor. adam 1 gidiyor, 2 gidiyor 3ye ulan milletin egosunu tatmin etmek için mi gideceğim diye bırakıyor. sonra üstünlüğü elde edenler de canı sıkılıp bırakıyor. c serverinde olduğu gibi. şimdi aynısını a serverina yaptılar. pek iyi olmadı. b serveri oyuncu kaybeder diye kaygılandıkları için sadece chn server açtılar, onda da eu sistemini dayatıyorlar. bence bu büyük bir sıkıntı

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    26

Alıntı oOoBUYUCUoOo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... evet kardeşim değerlendirilebilir. benim anlatmak istediğim olay sadece chn çarlar olduğu için ufak alanlar yerine daha geniş alanlarda aktivite yapılırsa daha keyifli olabilir. gerçi dw cave de oldukça geniş, lure yapılabilir, veya erken bulunup kesilebilir. belki bir çoğuna komik gelecek ama insanlar küsüyor. adam 1 gidiyor, 2 gidiyor 3ye ulan milletin egosunu tatmin etmek için mi gideceğim diye bırakıyor. sonra üstünlüğü elde edenler de canı sıkılıp bırakıyor. c serverinde olduğu gibi. şimdi aynısını a serverina yaptılar. pek iyi olmadı. b serveri oyuncu kaybeder diye kaygılandıkları için sadece chn server açtılar, onda da eu sistemini dayatıyorlar. bence bu büyük bir sıkıntı
    Dün aksam mesela medusaya kimse gelmedi . Kelen bir iki kiside birbiriyle atisip pk oldu .d.d medusayı canlandırabilirler. Medusa da cikan uniquelere lmp koyup direk medusaya coin koyulabilir.sadece job cave ile sınırlandırılması cok yanlıs mesela ben calisiyorum suanda ve isyerimdeyim . Aktif olamadigim icin de uniqueleri kaciriyorum . Ya zaten oyundaki yas ortalamasi. 22 30 arasi zaten bu tayfa ya univ ogrencisi ya da calisan . Bilmiyorum ya. Gelisicak ama bu server bunu biliyorum .
    oOoBUYUCUoOo bunu beğendi.

Senior General
    DecimuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    38
    Beğenme 
    316
    Beğenilme 
    365

ne güzel yazmışsın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ama bence sorun direk chine buildinde. joymax eu buildini neden yaptı ? çünkü bence chine buildi yetersizdi. tamam herkesin sro hayatı bunwanglarda niyalarda kasarken oldu. ilk nüke skilini açma heyacanı falan. herkes o anları özlüyor. ama burdada gördük herkes çarını kasıp son levele gelince yapıcak bişey kalmadı. Tamam silkroad adı üstünde kervana dayalı ama kervandan heyacanlı
    ve bağlayıcı biryer varsa job cavedir. ve job cavede eu ile güzeldir. tamam jollygame job cave ile heyacan getirmek istiyor ama dediğiniz gibi chine buna entegre değil entegre olan eu buildi.

En başında burası bsro haritası gibi eu ve chine ile birlikte yapılsaydı. Chine çarlar biraz dengelenseydi falan. şuan çatır çatır hala 3bin'e 3 bindi. ben uzun süre bsro oynadım orasının hala biraz çatırdasada devam etmesinin en büyük nedeni bence eu buildidir.

Bsro biter diye yapmıyorlar ama bsro bence zaten bitti. Benim oynadığım zamanda oynayan bir kişi bile bunun aksini iddia etmez diye düşünüyorum. JollyGame 'in bir vizyonu var server kapatmak istemiyorlar ama bence bu biraz hata oluyor.
    oOoBUYUCUoOo ve Azciel bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    __Lagertha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    7

oyun gayet hareketlendı ve güzelleşti bence oyunda ıs yapamayanlar sıkılıyo suan sadece

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş