Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı29Beğeniler

Konu:@Odin Abra Hakkında Yorumlarını bekliyorum.

Captain
    SiRiN_BaBa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Question @Odin Abra Hakkında Yorumlarını bekliyorum.

Selam @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... tag'ı direk size yazıyorum. Ocak ayından bu yana aSro (Abra) yı aktif olarak oynuyorum. Oyuna ilk başladığım dönemde, oyun çok sürükleyici bir o kadar da eğlenceliydi. Şimdi ise oyunu oynayan belli başlı kişi ve guildler kaldı. Yenilik olarak getirdiğiniz Cave'e dahi ilk bir kaç haftadan sonra Sadece 2 - 4 pt ve haricinde katılım olmuyor. İlk girdiğimde Parti fromda dahi istediğimiz itemi veya başka şeyleri temin edebilirken şimdi Consigment ya da Stallarda bulamıyoruz. Herkes itemlerini satmaya çalışıyor. Kurutulup gidelim gibi bir hava oluştu yada ben öyle seziyorum. Ama kesin olan birşey var Abra giderek kan kaybediyor. FTW de yaşananan sorunlardan dolayı savaşlarda zevk alınmaz hale geldi. Bir de malum açılan yeni bir oyun var. Reklam olacağı için isim vermiyorum. Oyunda ki saldırıların sebebi bunlar olabilirmi. Ayrıca ben bu server'a başladığım da Server'da olan guildlerin bir kaç tanesi hariç hepsi aynı nick ve isimler ile oradalar. Orası şahış işi herşey olabilir. JolyGame bir şirket bunun bilinceyim ayrıca sizinle yapılan röportajda da okuğum üzere amaç her zaman en iyi yerlere gelip şirketi büyütmek ve herkesin zevk alacağı bir ortam sunmak ise birşeyler yapılmalı artık. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... cevabını bekliyorum. İyi çalışmalar.
    Konu SiRiN_BaBa tarafından (11.Haziran.2017 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

Senior General
    Hipnoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    46
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    48

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... +1 ilgilenin artık şu oyunla yapın bişeyler sıkılmaya başladık tadı tuzu kalmadı
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Senior General
    Dabbe64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    131

odinin cevap vereceğini hiç sanmıyorum. silk alıcam ödeme yapamıyorum de bak hemen cvp verir.

Dabbe
    Asilkroad
    NewOrder

Senior General
    amigo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    127
    Beğenilme 
    114

Alıntı SiRiN_BaBa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... tag'ı direk size yazıyorum. Ocak ayından bu yana aSro (Abra) yı aktif olarak oynuyorum. Oyuna ilk başladığım dönemde, oyun çok sürükleyici bir o kadar da eğlenceliydi. Şimdi ise oyunu oynayan belli başlı kişi ve guildler kaldı. Yenilik olarak getirdiğiniz Cave'e dahi ilk bir kaç haftadan sonra Sadece 2 - 4 pt ve haricinde katılım olmuyor. İlk girdiğimde Parti fromda dahi istediğimiz itemi veya başka şeyleri temin edebilirken şimdi Consigment ya da Stallarda bulamıyoruz. Herkes itemlerini satmaya çalışıyor. Kurutulup gidelim gibi bir hava oluştu yada ben öyle seziyorum. Ama kesin olan birşey var Abra giderek kan kaybediyor. FTW de yaşananan sorunlardan dolayı savaşlarda zevk alınmaz hale geldi. Bir de malum açılan yeni bir oyun var. Reklam olacağı için isim vermiyorum. Oyunda ki saldırıların sebebi bunlar olabilirmi. Ayrıca ben bu server'a başladığım da Server'da olan guildlerin bir kaç tanesi hariç hepsi aynı nick ve isimler ile oradalar. Orası şahış işi herşey olabilir. JolyGame bir şirket bunun bilinceyim ayrıca sizinle yapılan röportajda da okuğum üzere amaç her zaman en iyi yerlere gelip şirketi büyütmek ve herkesin zevk alacağı bir ortam sunmak ise birşeyler yapılmalı artık. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... cevabını bekliyorum. İyi çalışmalar.
    Arkadas tamamen hakli biseler yapılmalı @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Asilkroad
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    onyedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

bsroda aynı kardeş ama dabbe haklı silkten basset hemen geri döner

Captain
    batusan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    11

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu arkadaslar cevabı hakedıyor

Captain
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Yorum yapacaktır ya. yapmalı bence.

Captain
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Ulan oyunda herkes satıyor gidiyor. İlgilenin artık ilgilenin sizin oyununuzu sizden çok düşünüyoruz. İlla küfür mü edelim hakaret mi edelim bi yorum yapacaksınız ondan bile acizsiniz. Tatile mi çıktınız ne yaptınız. Bıraktıysanız ipin ucunu bıraktık diyinde yolumuza bakalım. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Egelim1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    24
    Beğenilme 
    78

Odin , vurgunu yaptıktan sonra şuan Papua Yeni Gine' de şemsiyeli kokteylini yudumlayıp , yüzen yatağında şekerliyordur
    Dabbe64 bunu beğendi.

Captain
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Noldu bu işler ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ?

Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş