Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı22Beğeniler

Konu:SW GİDİŞATI

Senior General
    OnLYWaTCH__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Standart SW GİDİŞATI

Sw batıklarda @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . ilgilenmeniz gerek etkinlik yeni birşeyler. Benim tavsiyelerim bireysel yönde bişeyler yapılması. oyundaki aktiviteler ( sadece cave var gerçi) toplu yapılabilen şeyler ve belirli zamanlarda geri kalan vakitlerde insanlar boş botta. npc iteme + bassa para etmiyor moon iteme immo basmaya değmiyor ve bu cavenin bir diğer sıkıntısı cavede toplu bir aktivite olduğundan bazı kişiler bişey alamıyorum niye gideyim diyerek pek olumlu bakmıyorlar. Benim isteklerim bireylsel birşeyler olsun mesela FGW (Forgetten World) moon alıp napıcak insanlar Amacım kötülemek değil fgw giden varmı şuan ? fgw ye hiç değilse özel birşeyler koyun ne bileyim serenese çok nadir bir şekilde lmp koyun ? Titan slotalrı gelebilir sw ye. mesela Holy Water Temple gelebilir Unıqelerden coın atabilir nadir bi şekilde. bireysel birşeyler olsun ki insanlar oyunda vakit geçirmekten zevk alsınlar. Oyun şuan silk üzerine immo fiyatı uçtu gitti moonlar çok değersiz hemde çokk. moonların değerlenmesi için bir yol düşünülmeli sun rateleri çok yüksek herkeste sun set sun silah daha kaçıncı aydayız ? En iyisini siz bilirsiniz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . ancak birşeyler yapılmalı ve oyunda bireysel birşeyler getirilmeli diye düşünüyorum.
    EMO_ ve LJLJ bunu beğendi.

General
    EMO_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    23
    Beğenilme 
    49

katılıyorum bireysel hiç birşey yok oyunda cave giden sayılır kişi aldıgınız destege karşılık verin artık göremdim duymadım bilmiyorumu oynamayınn..........!!!!!!!!! @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2426
    Beğenilme 
    3054

Gelin bSroya boolum
    ReaLaMity
    1X1Y

General
    efeaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    138
    Beğenilme 
    65

Bireysel etkinlik konusunda sana katılıyorum ama sun ratesi öyle sandığın gibi çok basit değil sw nin başından beri oynuyorum moon setim moon silahim var daha parayi basan yapiyor sun set sun silah rateyi düşür diyerek ortalığı karıştırma 😂 ama dedigin gibi bireysel bi etkinlik dusunulebilir fgw ye lmp yerine sun item yada kartlar ile sun item alinabilir yada serenese sun box eklenebilir (kullanan kişiye rast gele acc-pro veya sun silah dusebilir) bu sayede suan uçuk olan sun item fiyatlari da belki bi nebze düşebilir bu da benim düşüncem☺

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captain
    Jesse_James - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    54
    Beğenilme 
    11

isro xian a gelin

General Lord
    LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1249
    Beğenilme 
    1002

Keşkeler kötüdür, geç kalınmış olsa bile, daha geç olmasın.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    SwrdOfJcTce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    6

sw gıdısatı ıle ılgılı kaç kişi konu açtı kac kısıye cevap verdıler ? ben görmedim goren var mı ?

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelin bSroya boolum
    A sroda 550 b ye bsroda ne veriyolar canm fight 2 h olmadan oynamam

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı efeaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireysel etkinlik konusunda sana katılıyorum ama sun ratesi öyle sandığın gibi çok basit değil sw nin başından beri oynuyorum moon setim moon silahim var daha parayi basan yapiyor sun set sun silah rateyi düşür diyerek ortalığı karıştırma 😂 ama dedigin gibi bireysel bi etkinlik dusunulebilir fgw ye lmp yerine sun item yada kartlar ile sun item alinabilir yada serenese sun box eklenebilir (kullanan kişiye rast gele acc-pro veya sun silah dusebilir) bu sayede suan uçuk olan sun item fiyatlari da belki bi nebze düşebilir bu da benim düşüncem☺

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardeşim parayı basan alıyorda o adamın aldığı sun da birilerine düşüyor sonuçta bahsim bu az düşşün zor alınsın ki moon itemin bir değeri olsun

Bölüm Moderatörü
    MvPMiNToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    90

Alıntı OnLYWaTCH__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sw batıklarda @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . ilgilenmeniz gerek etkinlik yeni birşeyler. Benim tavsiyelerim bireysel yönde bişeyler yapılması. oyundaki aktiviteler ( sadece cave var gerçi) toplu yapılabilen şeyler ve belirli zamanlarda geri kalan vakitlerde insanlar boş botta. npc iteme + bassa para etmiyor moon iteme immo basmaya değmiyor ve bu cavenin bir diğer sıkıntısı cavede toplu bir aktivite olduğundan bazı kişiler bişey alamıyorum niye gideyim diyerek pek olumlu bakmıyorlar. Benim isteklerim bireylsel birşeyler olsun mesela FGW (Forgetten World) moon alıp napıcak insanlar Amacım kötülemek değil fgw giden varmı şuan ? fgw ye hiç değilse özel birşeyler koyun ne bileyim serenese çok nadir bir şekilde lmp koyun ? Titan slotalrı gelebilir sw ye. mesela Holy Water Temple gelebilir Unıqelerden coın atabilir nadir bi şekilde. bireysel birşeyler olsun ki insanlar oyunda vakit geçirmekten zevk alsınlar. Oyun şuan silk üzerine immo fiyatı uçtu gitti moonlar çok değersiz hemde çokk. moonların değerlenmesi için bir yol düşünülmeli sun rateleri çok yüksek herkeste sun set sun silah daha kaçıncı aydayız ? En iyisini siz bilirsiniz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . ancak birşeyler yapılmalı ve oyunda bireysel birşeyler getirilmeli diye düşünüyorum.
    TEK Bİ KONU ALTINDA TOPLANSAK DAHA MANTIKLI.YAZ GELDİ OKULLAR KAPANDI.HALİYLE COGU KİŞİ AİLESİYLE TATİLE VEYA BAŞKA YERLERE GIDICEK.BUDA OYUNCU DÜŞÜŞÜNE NEDEN OLABİLİR.BU İSRODA DA BÖYLEYDİ.KİMSE KARŞI CIKAMAZ YOK İSRODA BÖYLE DEĞİLDİ DİYE.KİMSEYE TATİLE GİTME SURAYA GITME BURAYA GİTME DIYEMEYİZ.SİLKROAD GENEL OLARAK EN COK KISIN OYNANAN VE TUTULAN OYUNDUR.YAZIN BEN GORMEDIM KALABALIK OLAN Bİ SW.ANCA YA PROXY YADA ILLEGAL BOT ATIP BEKLEYEN.HATTA BEKLEYEN DEMIYIM DE UZAKTAN BAGLANTI ILE CARLARI IDARE EDEN KISILERIN KALABALIK OLDUGU ÖLÜ SERVER VARDIR.ABRA HERSEYE RAGMEN GAYET GÜZEL.HERSEYIN BASI SABIR.CAVE GELELI DAHA KAC AY OLDU 3 AY BELKI VARDIR.HANGINIZ KAC KISI ROC SET DİZDİ.KİM ROC SETİ DİZDİ DE BİZİM HABERIMIZ YOK.ANCA TOPLASAK 3 KISI DIZEBILMISTIR ODA BELKİ.CAVEDE TUTUNAMAYAN KISI OYUNDA DA PEK BISI BEKLEMESIN BENCE.EKIPSIZ OLMUYOR YANİ.DEMEK İSTEDIGIM.OYUNUN KISLARA DOGRU PLAYER KAZANILMASIYLA GUNCELEME ALABILIR.OYUNUN SÜRÜKLEYİCİSİ OLMASI İÇİN BELİRLİ ZAMANLARDA GÜNCELLEME GELMESİ GEREKLİ.HER AY 1 GUNCELLEME GELIRSE YINE CANINIZ SIKILICAK DAHA COK SEY ISTIYICEK HERKES.ÜSTTE ATTIGIM BENDE DAHIL OLMAK UZERE COGUMUZ DEGISIK DEGISIK KONULAR ACIYORUZ.BIRAZ MANTIKLI DUSUNDUGUNDE INSAN ANLIYOR ASLINDA EKSİLERİNİ ARTILARINI.AMA EKSİLERİ DAHA COK OLUYOR.BENCE EVENT OLABILIR AMA YENI GUNCELLEME GELMESINDEN YANA DEGILIM
    Konu MvPMiNToN tarafından (30.Haziran.2017 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş