Beğeni Ağacı156Beğeniler

Konu:Evet Sonunda Başbaşa kaldık

 1. #1
  weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  04 Nisan 2017
  Favori Oyun  
  aSro-bSro-cSro
  Konular 
  66
  Mesajlar 
  977
  Beğenme 
  320
  Beğenilme 
  424
  Konum
  KKTC  

  Standart Evet Sonunda Başbaşa kaldık

  Evet Serverde kalan forumu takip eden dost düşman tüm playerler ve bizlere bu oyunu sunan Jollygame. Büyük umutlarla başladığımız Abra serveri son demlerine girmiş bulunmaktadir.

  Başda bir çok büyük guild ile start alan Asilkroad gerek yetersiz ilgi, gerekse oyundaki etkinliklerin kısıtlı olması.Bir yenilik getireceğiz dediniz ve millet bekleye bekleye bir hal oldu ve sıkıldı bıraktı.Belirli başlı son zamanlarda 2-3 guild kaldı ve yeni açılacak X serveriyle birlikde o guildlerde diğer x oyununda start alacaklar.

  İnsanlar sizlere güvenerek Binlerce lira yatırdı oyuna zamanında 4 bin TL verilerek alınan charlar 500 TL gibi komik rakamlarla stal açılmış durumda.Sizlerin Jollygame kalitesi diyerek adlandırdığınız tek şey OYUNU KAPATMADAN 50 PLAYER ile oyuna devam ettirmekmi ?
  Bir kez daha pişman olduk...

  En başında yapılan yanlışlar:Union limiti isro ile aynı tutarak SW yi 2 union altında topladınız ve gücsüz olan yeni başlayıp ekip oluşturan insanlara şans tanımadınız.

  Sun drop beklenenin üstünde oldu ve piyasada moon ile aynı fiyata düşürdünüz.

  Orjinallikden kopmak istemiyoruz dediniz 100 Capa Joob caveyi getirerek henüz sun garment seti tamamlayamayan insanlar varken rock seti oyuna dahil ettiniz.Orjinallik bunun neresindeydi

  Sw başında şuan yorumlardada mevcut insanlar sizlere sormuş ADW olacakmı? (Hayır kesinlikle gelmeyecek ) cevabını verdiniz.
  Sundan değerli bir item varmi ve drop nasıl oalcak yazmışlar (Sun drop mooblardan olacak ve kolay elde edilmeyecek ) denilmiş BOT CHARLARINDA BİLE SUN WEAPONLAR MEVCUTTUR ABRADA

  İnsanlar yenilik bekledi Açıklama yaptınız GELECEK diye.Yeni bir umut dedik gitmek isteyen herkezi durdurmaya ikna etmeye çalıştık ve beklenen açıklamadan 4-5 Ay sonra joob cave geldi.Yapılan açıklamada 10 larca yenilik varken sadece bir tanesi.

  Kış ayındayız player düşer yazın canlanır dedik.Yaz geldi kışı arar olduk.Evet SW kapatmama garantisi sizlerin en büyük kozu kullanıyorsunuz ama sizler sw yi kapatmasanız ne olur ki 50 playere düşülmüş oyunda.Küllüyen zarar ettirdiniz.

  Bu ilgisizlik bu görmezden gelmeler nereye kadar devam edecektir.Artık resmi bir yetkili çıkıp bir açıklama yapmalıdır ki.Biz bunları yapacağız GİDEN HERKEZDE PİŞMAN OLACAKTIR.

  Ve ozaman JOLLYGAME kalitesi gibi bir kelimeyi kullanabileceğiz yazdığım bu konu gibi onlarca konu forumda cevapsız şekilde beklemektedir.İnşallah bu sefer elinizi vicdanınıza korsunuz ve gereken açıklamayı yaparsınız @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  GEREKLİ DÜZENLEMELER ( BELKİ CAN VERİR)
  *Rekabet kalmadığı için Union' sistemini tamamen ortadan kaldırıp herkez kendi guildi ile mücadeleye devam ettirilmeli
  *Yaklasık son 3 aydır 3 kaleden sadece hotan kalesine katılımların mevcut olduğu göz önüne alınarakdan jangan ve bandit kalesi kullanıma kapatılmalı
  *Samarkanda geçiş için mevcut olan lw sınırı ortadan kaldırılmalı oyuna giren geri ESC EXIT basıp janganda oyundan çıkıyor.
  *Eklenecek yenilikler arasında gösterilen MEDUSA' daki droplar değiştirilmeli yada altarnatifler eklenmeli
  * Special suitleri aktif hale getirilmeli kervan rate mevcut olan ratenin bir x10 olarak değiştirilmeli.Bununla birlikte silk piyasası çok artıyor felan gibi düşünülüyor lakin zaten almış başını gitmiş durumda zamanında 300 m olan pre şuan minimum 30 B den bulunabilirse alınıyor.Botta olan bir char aylık yerden topladığı gold ortalama 5 b.
  *İP Limit'in arttırılmalıdır.Oyuna yeni başlayabilecek bir player yerden düşen itemlerle char yapması 3 charla yaklasık 1 yıl botta kalsa dizilmeyecek bir haldedir.
  *Unique sürelerinde kısaltmalara gidilmelidir.(bazı uniqeler 5 saate kadar bugda kalabiliyor) Mevcut olan uniqelere altarnatif olarak CERBERUS-İVY ve TİTANLAR eklenebilir.Titanlar içinde ayrı droplar düşünülmelidir.
  *Mevcut Event So-ok dan elde edilen hiç birşey cazip gelmemektedir (Elixir-pot=Çöp ) bunların yerine sizleri maddi zarara ugratmayacak fakat oyuncuyuda aktif tutacak ödüller içermelidir.
  *CTF sistemi eklenebilir ve party-guild şeklinde olabilir.Verilen ödüller lütfen coin olmasın aksi halde joob cave işine dönebilir millet sun acc dizemedi malum daha
  *28 Ekim 2016 Tarihinden itibaren GM tarafından yapılan tek etkinlik Pwp eventidir.Bunların sayısı arttırılmalı gerekiyorsa oyun içinde ilgilenebilecek yardımcı GM ler alınmalı (vaktiniz yoksa).Oyuncuları pc başına tutacak rekabeti arttıracak türden eventler, yada mevcut serverlerde olan auto event sistemleri.

  Bunlar yapılırsa bir umut tekrardan eskiye dönülür ve canlanır.Genel anlamda oyundaki düşünceler bu yönde yazılan bu istekler anketede sunulabilir alınan ortak kararlardır.Duyun lütfen artık bu serverin sesini...
  Konu weewerenoob tarafından (19.Temmuz.2017 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir.
  Azad^Akyurek, amigo, Alexiia ve 9 kişi bunu beğendi.


 2. #2
  FABRiCATOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  FABRiCATOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  06 Haziran 2012
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  105
  Mesajlar 
  1,105
  Beğenme 
  409
  Beğenilme 
  586
  Konum
  Deutschland / Köln  

  Standart

  Açıldığı günü başladım servera fakat baktım ki F10 item Mall'da Magic Pop mevcut ve 1 saat sonra 10 dg Sun Silah çıkartmışlar o an bıraktım serveri.
  weewerenoob, LJLJ, _DuroTan_S7 ve 11 kişi bunu beğendi.
  FABRİCATOR 卍 ozusaglam
  Turkisch Deutsch Universitât

 3. #3
  warpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  warpp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  14 Ocak 2017
  Favori Oyun  
  bSRO & aSRO
  Konular 
  3
  Mesajlar 
  20
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  5
  Konum
   

  Standart

  +111
  weewerenoob bunu beğendi.

 4. #4
  suleymangokdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  suleymangokdag isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  26 Temmuz 2013
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  31
  Mesajlar 
  134
  Beğenme 
  38
  Beğenilme 
  34
  Konum
  IZMIR/KsK  

  Standart

  Verdiğimiz emeğe yazık ettiniz tam bir hayal kırıklığısınız.Onca zamanda kaç tane event yaptınız ? Nekadar ilgilendiniz ? Hangi isteklerimizi yerine getirdiniz ? Yapamıyorsanız bırakın.
  @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  weewerenoob ve amigo bunu beğendi.

 5. #5
  Lordzulh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Lordzulh isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  13 Temmuz 2013
  Favori Oyun  
  bSRO & aSRO
  Konular 
  63
  Mesajlar 
  658
  Beğenme 
  64
  Beğenilme 
  196
  Konum
  İzmir  

  Standart

  @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... dan gectim ben artık zaten cevap yazmıyo böyle konularda @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bari sen bir acıklama yap milyar deil milyon kazandınız bu oyundan onlarca para yatırdık karsılıgı bumu ?
  weewerenoob, amigo and muradov like this.
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  Lordzulh CupRaa

 6. #6
  Evey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Evey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  07 Aralık 2012
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  55
  Mesajlar 
  257
  Beğenme 
  108
  Beğenilme 
  86
  Konum
   

  Standart

  şuan dubai deki evinden yazmak istemiyordur gerçi aylardır yoklar oyunda bende çok şaşırdım böyle ilgisiz olmalarına sanırım artık stratejilerini değiştirdiler server açıp para kazanıp sonra kapatıyorlar güzel taktik cevap beklemeyin
  weewerenoob ve muradov bunu beğendi.

 7. #7
  ilker48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  ilker48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  17 Şubat 2017
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar 
  7
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  3
  Konum
   

  Standart

  VERİLEN EMEKLERE YAZIK OLUYOR @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  weewerenoob bunu beğendi.

 8. #8
  amigo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  amigo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  21 Aralık 2016
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  56
  Mesajlar 
  426
  Beğenme 
  128
  Beğenilme 
  114
  Konum
  esenler istanbul  

  Standart

  Tamamına tam destek katılıyorum fikirlerimin düşüncelerımın yansıması artık yeter buda görulmezden gelmemeli ilgilenilmeli artık bırakmak ıstemeyenlerı bu hale düşürdüğünüz yetmedimi ? artık görevınızı yapın bian evvel @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  weewerenoob ve Lordzulh bunu beğendi.
  Asilkroad
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 9. #9
  Alexiia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Alexiia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  11 Ekim 2016
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  8
  Mesajlar 
  98
  Beğenme 
  15
  Beğenilme 
  36
  Konum
   

  Standart

  okan kardeşime canı gönulden katılıyorum serverın en basından beri burdayız ve oyun oynamaktan çok forumda konu açmakla ugrasıyoruz ama ne asgard ne odin bu çabamızı görmuyor yanıtsız bırakıyor sonucta siz burdan ekmek yiyorsunuz bizde burda eglenmek için para harcıyoruz emek verıyoruz swyi canlandırmak adına hiçbir şey yapmıyorsunuz ha şimdi yaparlar ha şimdi dzelir ha kısın canlanır ha yazın canlanır diye bekledık ama hala tık yok swde 10 kişi kalınca mı bir şeyler yapıcaksınız dusuncenız nedir ne planlıyorsunuz bari onları anlatında bilelim bu kadar kişinin emegini parasını hiçe atamazsınız ltfen daha da player kaybetmeden daha da kötu olmadan bir şeyler yapın bir cevap verin @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  weewerenoob ve Dopci bunu beğendi.
  Ventura

  LionsofCihad

 10. #10
  che
  che - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  che isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  14 Kasım 2012
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  43
  Mesajlar 
  692
  Beğenme 
  438
  Beğenilme 
  460
  Konum
   

  Standart

  @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  İlgilenirmisiniz lütfen yardımcı olun
  AK_SAKALLI

  LionsOfCihad <3

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş