beyaz_kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    beyaz_kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

Standart Server için

Öncelikler herkese iyi oyunlar. Adminlerin dikkatini çekmek amaçlı yazmak istedim ve bir çok arkadaşımda bu düşüncemi destekliyor. Abra serverında bana göre ve Silkroad Online orjinalliğine şuan aykırı olan nadir değişiklikler istiyoruz. Mesela Samarkand haritası eski görüntüsüne kavuşsun yaratıklar olarak ve Ivy olması gerektiği gibi spawn olsun, Constantine açılsın orada da yaratıklar ve Cerberus normal şeklinde spawn olsun. 110Cap haritasındaki alan kasılmak için yeterli orada insanlar kasılabilir ama diğer maplerde yüksek seviye yaratıkların olması alışılmış bir şey değil, çok amatör görünüyor ve gerekte yok. Umarım bu düşüncemize adminlerde hak verirler ve oyuncularına gereken değeri verirler.

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    66
    Beğenme 
    320
    Beğenilme 
    424

arkadaşla dün tanıştık tanışır tanışmaz bir char satın aldı öncelikle oyuna tekrardan hoş geldin koray kardeş lakin bunlardan önce incelenmesi gereken ve bizlere lazım olan tek başlık altında topladığımız öneri ve istekler bunlar sende bunlara bir göz at Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

beyaz_kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    beyaz_kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

Hoşbulduk bu oyunda eski sayılırım ara vermiştim yeniden başladım Csro'da bıraktım Asro'da yeniden başladım ama adminlerin bizim taleplerimizide dikkate alması daha çok mutlu eder şahsen kendi adıma konuşayım karakteri aldıktan sonra ilkkez samarkandan dışarıya çıkmıştım ve gördüğüm yüksek seviye level yaratıklardan dolayı şoka uğradım. Unique kesmeyi çok seven biri olarak Cerberusu ve Ivyi tamamen alakasız yerlerde aramaktan keyif almadım. Umarım düşüncelerimize acil cevap gelir.

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    66
    Beğenme 
    320
    Beğenilme 
    424

muhtemelen değerlendirirler ama biraz geç olacağı kesin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş