Chief General
    Capella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    70
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    140

Lightbulb Diğer jollygame serverlerindeki yenilikleri istiyoruz.

Öncelikle Selamın Aleyküm,kolay gelsin.1.5 seneyi aşkın zamandır abra sunucusunda oynamaktayım,ayrıca abra benim ilk jollygame deneyimim oldu ki beğendiğimi söylemem gerekiyor.Şu zamana kadar oynadığım ve zevk aldığım 100 cap serverdir ki hala oynamaktayım.Bu zaman aralığında benim gördüğüm tek değişiklik oyuna job cavenin gelmesi oldu.Bu serverin neredeyse 2 senelik olmasınıda göz önüne alırsak bana göre köklü bir değişim lakin,sadece bununlada kalınmamalıydı.Oyuna Jollygamenin bir başka serveri olan 110 cap Bahamut sunucusunda ki gibi Titan mobsları ve Boneler getirilmeliydi ki bence halen geç kalınmış bir durum değil.Şuanda bu serveri oynayan ham 50 player olduğunu söylemem gerekiyor lakin bir çoğu(bende dahil.) her karakterinin sun silahı ve sun seti olmasından dolayı charlarını botlamayı bıraktı.Hepsi benim gibi itemlerini + yönünden geliştirmeye çalışıyor ancak Medusanında en az 1 pt adam çıkıp kesileceğinide düşünürsek LMP eldesi baya zor.Bu yüzden diğer arkadaşlarda desteklerlerse Abra sunucusunada Bahamut sunucusundaki gibi bot charlarının tekrar aktif hale gelip oyun içi ticaretin dönebilmesi açısından LMP ve bonelerin gelmesini talep ediyoruz ayrıca fgwden sun item eldesi konusunuda değerlendirmenizi talep ediyoruz.Gelen oyuncuda oyunda ticaret olmadığı için bırakıyor ancak bu dediğim yenilikler gelirse bir çok şey değişebilir.Bir oyuncu olarak Teklif bizden,takdir yönetimindir,saygılarımla.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Chief General
    weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    56
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    280

mantıksız tek bir kelime yok daha öncede bu tür istekler olmuştu değerlendirilirse güzel olabilir.

Chief General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    70
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    140

Bu önerilerimize birde exp rateyi arttırma talebimizi eklemek istiyoruz.Zira yeni gelen player son level npc itemleri takamıyor exp rate fazla olursa en azından başkasının slotundan son level npc itemleri toplatarak charlarına takabilir. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Vaktiyle bir Atsız varmış,Varolsun!
    ATSIZ__FYNh

-

Chief General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    70
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    140

Oyuna rekabet gerekiyor...100 cap only ch silkroad'ın gelmiş geçmiş en güzel capidir...Bunların yanı sıra Centaur sunucusu ile birleştirilirse Abra sunucusu servera güzel +lı itemler rekabet edebileceğimiz kişiler gelecek.Benim 2 adet honor king karakterim var,2 honora düşmeye razıyım honoru geri bir şekilde hallederiz.Bizler player olarak elimizi taşın altına koymaya razıyız,lütfen yöneticilerdende bu birleşim konusunu detaylı şekilde düşünmesini istiyorum..Abranın yüksek +lı itemlere ihtiyacı var,gidenler hep yaktı gitti.Bizler player olarak elimizi taşın altına koymaya razıyız,aynı şekilde yöneticilerdende Abra ve Centaur için detaylı bir şekilde düşünmesini istiyoruz..Centaurdaki arkadaşların cogu Abrayada geliyor cogunu görüyoruz...Only ch server her 2 sunucuda devilin +sından vazgeçmek Centaur playerleri için sorun cıkarmayacaktır,baya bi kişiyle konustum.Hem abra playeri hem centaur playeri oyunda bi action arıyor kapışma arıyor..Birleşme hem yeni server açma konusunda sizlere yardımcıda olacaktır 4 sunucu ile değilde 3 sunucuyla ilgilenmek daha kolay olacaktır..Lütfen bu birleşim konusunu detaylı bir şekilde düşününüz...Sunlar falan hiç önemli değil Abra için,bota koyuyoruz silahı kıyafeti immosu bile olmasa...Abranın tek ihtiyacı yüksek +lı item ve player..Centaurunda ihtiyacı player ve action...Actionda abrada var,Job cave..

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Vaktiyle bir Atsız varmış,Varolsun!
    ATSIZ__FYNh

-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş