Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:AİLEVİ KÜFÜFÜRLER.

Captain
    karoas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    31

Alıntı carsambali96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KraLSK_ nickli karakterin chat banı olduğu halde başka karakterlerden tarafıma ettiği ailevi küfürler;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... _SlaUgHtr_1 31/05/2018 tarihine ait bir resim.
    /
    https://i.hizliresim.com/OD3mDn.jpg
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    iMx nickli karakterle tarafıma ettiği ailevi küfürler allah aşkına şu seviyeye bakın!! resimler 03/06/2018 tarihine aittir.Bu attığım iMxve sla nickli karakterler KraLSK_ nickli karakterin IP'inden girilmedir.İstenildiği takdirde,saati ve saniyesine kadar verilir..
    /
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... AnqaraBey nickli karakterin ettiği ailevi küfürler.Resimler 01/06/2018 tarihine aittir.
    /
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... She4aLive2 nickli karakterin ettiği ailevi küfür. 02/06/2018 tarihine aittir.
    https://i.hizliresim.com/r1mn0P.jpg 01/06/2018 tarihine aittir.HsN nickli karakter ile shenin ettiği ailevi küfür.Hocam bu karaktersiz she HsN nickli karakteri bize ana avrat küfürr etmek icin kullanıyor ne üzücü bir drumki bu charıda ona biz verdik,yeni başladım itemim yok bişeyim yok dedi ağladı o sırada HsN charıda boştaydı verdik insan sanıp adam bize ana avrat küfür etmek için kullanıyor charı.1 tanede şikayet konusu açtım ancak daha konu onaylanmadı 4 5 gün oldu.Ben gerçekten ailevi küfür yemekten RAHATSIZ OLUYORUM çocuk değiliz zoruma gidiyor ailevi küfür edilmesi.Lütfen gerekeni yapın LÜTFEN @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kucu kucu sahibin olmayinca hic bir sey yapamiyosun ondan oyuna girmiyosun buralarda kendini saf temkz aile cocugu kucuk emrah gibi yapma ********lerin elinden ldik seni ��������

Captain
    karoas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    31

KraLSK_ nickli karakterin chat banı olduğu halde başka karakterlerden tarafıma ettiği ailevi küfürler;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... _SlaUgHtr_1 31/05/2018 tarihine ait bir resim.
    /
    https://i.hizliresim.com/OD3mDn.jpg
    iMx nickli karakterle tarafıma ettiği ailevi küfürler allah aşkına şu seviyeye bakın!! resimler 03/06/2018 tarihine aittir.Bu attığım iMxve sla nickli karakterler KraLSK_ nickli karakterin IP'inden girilmedir.İstenildiği takdirde,saati ve saniyesine kadar verilir..
    /
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... AnqaraBey nickli karakterin ettiği ailevi küfürler.Resimler 01/06/2018 tarihine aittir.
    /
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... She4aLive2 nickli karakterin ettiği ailevi küfür. 02/06/2018 tarihine aittir.
    https://i.hizliresim.com/r1mn0P.jpg 01/06/2018 tarihine aittir.HsN nickli karakter ile shenin ettiği ailevi küfür.Hocam bu karaktersiz she HsN nickli karakteri bize ana avrat küfürr etmek icin kullanıyor ne üzücü bir drumki bu charıda ona biz verdik,yeni başladım itemim yok bişeyim yok dedi ağladı o sırada HsN charıda boştaydı verdik insan sanıp adam bize ana avrat küfür etmek için kullanıyor charı.1 tanede şikayet konusu açtım ancak daha konu onaylanmadı 4 5 gün oldu.Ben gerçekten ailevi küfür yemekten RAHATSIZ OLUYORUM çocuk değiliz zoruma gidiyor ailevi küfür edilmesi.Lütfen gerekeni yapın LÜTFEN @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Abi beni dövduler dedin pzvknlern elinden aldik seni 😂😂

General
    carsambali96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    21

Görüldüğü üzere yaptıkları yorumlar ortada.Ben daha fazla muhattap olmayacağım bu karaktersizlerle.Bu ss'ler daha önce sikayet ettiğim ssler değildir.Gerekeni yapmanızı bekliyorum. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

LionsOfCihad*ATSIZ___FYNh
    PusaT

Yeni Üye
    veho20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    17

ailevi küfür diosun geçen gün sahte kastdık dan sonra gelen kısıtlı suredek, ban dan sonra guildce yan cardan girip edıgınnız kufurlerı de yayın lamanı tavsi ederim ne kadar 2 yüzlü bir insan oldunu gm de farketsın ama bız senın gıbı degılız ss cekıp foruma tasımadık cunku senın gıbı bır ınsanın yazdıgı sözler anca kendını anlatır..

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    17

oyunda hergün bize biz kimsenin hakını yemeyiz sahte rank yapmayız dıyen şahis lar şimdide diorki biz küfür etmeyiz buna bence kendın bile inan mazsın..

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    21

Polemiğe girmekten YORULDUM.Polemiğe girmeyeceğim.Sizden ricam şu konuya yapılan yorumları okumanızdır.Beni nasıl baskı altına almaya calısıyorlar görün,şimdiden teşekkürler. @Asgard @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

PusaT

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    17

son bir şey daha yazıcam sayn asgard ben fotoların guncel olmadıgını soluorum ispatıtda cekdıgıbı butun ss ler FTW nın onarda oldugu zaman FTW suaan bizdedir gergininn yapılmasını istiyoruz..

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    21

Tarafıma küfür edildikten max. 4 gün sonra açılmış bir konudur bu.Konunun açılış tarihi zaten 4 haziran onuda göremiyorsan ne diyelim acilen doktora görün.

PusaT

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    17

mustafa cok 2 yuzlusun ne farkeder kendı ss lerine koy yancarda girip atıklarınızı koy sahteci

Yeni Üye
    cankeep5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    16

Resimlerin yanlarında resimlerin tarihleride yazmaktadır resimler eski değildir tarihleri doğrudur saçma sapan konusma vehim.O kadar çok ailevi küfürler ediyorsunuzki resimlere ad vermek zorunda kalıyorum.Ben bu karaktersizler yüzünden 1 haftadır oyuna girmiyorum,belki daha fazladır bu huyda devam ederlerse bu tür kişileri görmemek,muhattap olmamak adına girmemeye devam edeceğim.Yaptıkları yorumlarda ortadadır.Tarafıma etmedikleri ailevi küfür,hakaret kalmamıştır.Bot karakterlerinin guıldinden tutun,grant namesine kadar tarafımıza küfür ve hakaret içeren şeyler yazmaktalar.forumdaki ismi cankeep5 oyundaki ismi sanırım KraLSK_'nin yaptığı yoruma özellikle dikkat çekmek isterim.Ben bunlara bana ettikleri ailevi küfürleri asla yanlarına bırakmayacağım bu cesareti birde karşımızda görmek isteriz.
    şuna bak hele ağla agla siz kim köpeksiniz karşılarında göreceklermiş cesareti senin her yerin erkek olsa ne olur la banlat lan o charı için buz gibi olsun banlat bir oyun için ailevi değerlerine küfür ettiren aciz varlıklar birde erkek olurlar adamlık sıfatını kendileri için kullanan adamlık yoksunu mahlukatlar sizi KraLSK_ ile kaldınız KraLSK_ çok koydu demi size sizin gibi ******** olup bu oyunu oynayacağıma şerefimle oynamam daha iyi geldim geleli birşey demeyeyim diyorum en sonunda insanı çileden çıkarıyorlar sonra da ailevi küfür ettiler
    sanki bu oyunu sadece bunlar oynuyor onlar sütten çıkmış ak kaşık değil mi foruma anket açıyoruz bütün svlerden evet oyu kullanılıyor site güvenliği bile evet oyu kullanıyor ama kurallarımız açık 1 hafta ban yiyecek vs vs uzatmaya gerek yok resimlerini bile açıp bakmıyorlar standart 1 hafta ban ortada küfür yok birşey yok hak ihlali olmuyor mu hani herşeyi iyi biliyorsunuz ya önceki yediğimiz ban ondada küfür yok dinsize kızıp abdest bozuyoruz diye ban yiyoruz bunun neresi dine hakaret hangi kitapta yazıyor neye göre değerlendiriyorsunuz siz bunu biz açalım konu değerlendirilmeden silinsin ama bunlar açınca açtığı gün ban
    Konu cankeep5 tarafından (17.Haziran.2018 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: gereksiz kelime kalabalığı
    warp bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş