Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:AİLEVİ KÜFÜFÜRLER.

Captain
    carsambali96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    5

Standart AİLEVİ KÜFÜFÜRLER.

KraLSK_ nickli karakterin chat banı olduğu halde başka karakterlerden tarafıma ettiği ailevi küfürler;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... _SlaUgHtr_1 31/05/2018 tarihine ait bir resim.
    /
    https://i.hizliresim.com/OD3mDn.jpg
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    iMx nickli karakterle tarafıma ettiği ailevi küfürler allah aşkına şu seviyeye bakın!! resimler 03/06/2018 tarihine aittir.Bu attığım iMxve sla nickli karakterler KraLSK_ nickli karakterin IP'inden girilmedir.İstenildiği takdirde,saati ve saniyesine kadar verilir..
    /
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... AnqaraBey nickli karakterin ettiği ailevi küfürler.Resimler 01/06/2018 tarihine aittir.
    /
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... She4aLive2 nickli karakterin ettiği ailevi küfür. 02/06/2018 tarihine aittir.
    https://i.hizliresim.com/r1mn0P.jpg 01/06/2018 tarihine aittir.HsN nickli karakter ile shenin ettiği ailevi küfür.Hocam bu karaktersiz she HsN nickli karakteri bize ana avrat küfürr etmek icin kullanıyor ne üzücü bir drumki bu charıda ona biz verdik,yeni başladım itemim yok bişeyim yok dedi ağladı o sırada HsN charıda boştaydı verdik insan sanıp adam bize ana avrat küfür etmek için kullanıyor charı.1 tanede şikayet konusu açtım ancak daha konu onaylanmadı 4 5 gün oldu.Ben gerçekten ailevi küfür yemekten RAHATSIZ OLUYORUM çocuk değiliz zoruma gidiyor ailevi küfür edilmesi.Lütfen gerekeni yapın LÜTFEN @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    warp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    13

sizin şu sahte rank kasan arkadaslar hıc utanmadımı mılletın emegını calarken ? kendi seviyen de ortada çarşambayı sel aldı :d

Captain
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    5

Ben bu ssleri buraya attımya She4aLive2 ailesel küfürlere halen devam ediyor.Bu ssde 04/06/2018 Saat 21:17 ve 21:18e ait yani 5 dk önce çektim.Söyleyecek bir kelimem dahi kalmadı..Ana bacı bu kadarmı ucuz hocam... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... .
    Konu carsambali96 tarafından (04.Haziran.2018 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Captain
    akif05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    16

LAN İT BEN O CHARI SIZDEN ALMADIM İŞİNİZE BAKIN SİZDEN ITEM TOPLUCAMA GIDER KAFAMA SIKARIM

Captain
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    5

Yalancısınız olmm hayatınız olmuş.Sen spy oldugun için MUSTANG'den atmıştık.Bizim guılddeyken bi anlık boşluğa gelmiş sana verilmiş bnmde verildikten sonra haberm oldu.Bunları bile yalanlayacak kadar acizsinnnn pis küfürbazzz,
    Alıntı akif05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LAN İT BEN O CHARI SIZDEN ALMADIM İŞİNİZE BAKIN SİZDEN ITEM TOPLUCAMA GIDER KAFAMA SIKARIM

Captain
    akif05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    16

SENLE NE POLEMIĞE GİRCEM YAVŞAK KAREKTERINIZ BOZUK SIZIN HEM SAHTE RANK KASIN HEMDE YAN CHARLARLA ŞIKAYET ETTIK DIYE BAS BAS KUFUR EDIN SONRA KUFUR BAZ BIZ OLALIM GÖT HERİFE BAK YA BURDA AYAK YAPIYO YA GÖTÜNÜ YEYIM AYAĞINI BIRAKIN ARTIK YAVŞAK SAHTE RANKCILAR

Yeni Üye
    cankeep5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    16

sayını asgard gelen şikayetlere topluca ban atmak ne oluyor acaba hep şikayet ediyor diye uğraşmak mı istemiyorsunuz biriğ size durduk yere küfür edermi bir sebebi var ki küfür ediyor haketmediğin birşeyi kimse sana yaşatmaz suçu kendinde ara benim için oyunun bir önemi yok böyle karaktersiz playerlar olduğu müddetçe oynamam olur biteradamların 15dk lık videoları var 1 hafta ban bizim arkadaşımızı şikayet ediyorlar lobları inceleyip sınırsız ban onlara niye atmıyorsunuz sınırsız ban ortada bu kadar delil varken bu sv benim için artık bitmiştir
    Konu cankeep5 tarafından (17.Haziran.2018 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hataları

Yeni Üye
    veho20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    16

sayın asgard bu adam ss lerı arşiv yapmıs eskılerı atıyor ws de her yenıldıgın de cıkarıp atıyor adam arşiv den cıkarıp cıkarıp atıor..

Yeni Üye
    anqara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

SAYIN GM BENIM YAZDIGIM ICERIKTE BIR KUFUR YOKTUR BİR BAKIP BAN ATAYDIN Eİ OLURDU HANI YAZDIGIM TAM OLARAK BU (ADAMLIGIMIN ZEKATINI VERSEM 7CEDDİN ADAM OLURDU).. NERDE KUFUR

Captain
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    5

Resimlerin yanlarında resimlerin tarihleride yazmaktadır resimler eski değildir tarihleri doğrudur saçma sapan konusma vehim.O kadar çok ailevi küfürler ediyorsunuzki resimlere ad vermek zorunda kalıyorum.Ben bu karaktersizler yüzünden 1 haftadır oyuna girmiyorum,belki daha fazladır bu huyda devam ederlerse bu tür kişileri görmemek,muhattap olmamak adına girmemeye devam edeceğim.Yaptıkları yorumlarda ortadadır.Tarafıma etmedikleri ailevi küfür,hakaret kalmamıştır.Bot karakterlerinin guıldinden tutun,grant namesine kadar tarafımıza küfür ve hakaret içeren şeyler yazmaktalar.forumdaki ismi cankeep5 oyundaki ismi sanırım KraLSK_'nin yaptığı yoruma özellikle dikkat çekmek isterim.Ben bunlara bana ettikleri ailevi küfürleri asla yanlarına bırakmayacağım bu cesareti birde karşımızda görmek isteriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş