Captain
    Aytan1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    2

Standart Artık europa gelmeli lütfen destek verin

Yaw sayın yöneticim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sw çöktü kimse pwp atmıyor .. inanınki başka sw lere girip abra hakkında insanları bilgilendiriyoruz milleti sw ye çekmeye çalışıyoruz .ama durum hiç iç açıcı değil. lütfen bu duruma müdahale edin günden güne jollygame kan kaybetmekte bunun sorumluları kesinlikle sizsiniz .. bu sw ye verilen emekler boşa gitti millet dağıldı sw de 3 - 5 tane gariban kaldı ... sizden isteğim lütfen eu karakteri a sro ya eklemeniz .. o eski ortamı tekrardan sağlamanız dır herkese iyi aksamlar .. umarım sesimi duyan olur

FKC
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General Lord
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    788

Alıntı Aytan1231 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw sayın yöneticim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sw çöktü kimse pwp atmıyor .. inanınki başka sw lere girip abra hakkında insanları bilgilendiriyoruz milleti sw ye çekmeye çalışıyoruz .ama durum hiç iç açıcı değil. lütfen bu duruma müdahale edin günden güne jollygame kan kaybetmekte bunun sorumluları kesinlikle sizsiniz .. bu sw ye verilen emekler boşa gitti millet dağıldı sw de 3 - 5 tane gariban kaldı ... sizden isteğim lütfen eu karakteri a sro ya eklemeniz .. o eski ortamı tekrardan sağlamanız dır herkese iyi aksamlar .. umarım sesimi duyan olur
    Güzel diyorsun da burası isro değil birşey eklensin eu gelmesi zor kimse boş bir sw için çabalamaz asgard odinden bahsediyorum bsroda kido zamanı lagdan geçilmiyor bunu düzeltmiyor ve bu konuyu açan belkide 10. Kişisin

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    2

Alıntı FKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel diyorsun da burası isro değil birşey eklensin eu gelmesi zor kimse boş bir sw için çabalamaz asgard odinden bahsediyorum bsroda kido zamanı lagdan geçilmiyor bunu düzeltmiyor ve bu konuyu açan belkide 10. Kişisin

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yaw kardeşim safranyolundan saygılar ... bu böyle olmaz sw yöneticisi kaliteyi artirmakala yükümlü zaten bsro da da bi tıkır etkilenme var ... ulan tek başımızamı oynicaz bu oyunu asgard bugün ölse ozaman sw yara yicek .. neyse ben kendime düşeni yazdım destek bekliyorum ..herkes kendine yakışanı yapar .. FKC KARDESİM senide oyunda bayadır tanıyorum allah razı olsun bi cevap yazan sen oldun .. bu arada hakkini helal et bi ara taklamakan Temple de sana pk olmuştum Lord Yarkan ı sen kesiyodun o sırada saldırı düzenledim .. sende bayram a seni şikayet edicem demiştin ondan sonra ben askere gitmiştim ... EN GÜZEL AŞKLAR YALOVA da Baslar ..saygılar
    Konu Aytan1231 tarafından (25.Nisan.2019 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1191

Yaw kardeşim safranyolundan saygılar ... bu böyle olmaz sw yöneticisi kaliteyi artirmakala yükümlü zaten bsro da da bi tıkır etkilenme var ... ulan tek başımızamı oynicaz bu oyunu asgard bugün ölse ozaman sw yara yicek .. neyse ben kendime düşeni yazdım destek bekliyorum ..herkes kendine yakışanı yapar .. FKC KARDESİM senide oyunda bayadır tanıyorum allah razı olsun bi cevap yazan sen oldun .. bu arada hakkini helal et bi ara taklamakan Temple de sana pk olmuştum Lord Yarkan ı sen kesiyodun o sırada saldırı düzenledim .. sende bayram a seni şikayet edicem demiştin ondan sonra ben askere gitmiştim ... EN GÜZEL AŞKLAR YALOVA da Baslar ..saygılar
    bak güzel kardeşim bu forumda binlerce konu aç ama sakın ama sakın yok yenilik gelsin , yok lag var yok bunu şöyle yapın gibi konular açma pek sıcak karşılanmıyor modin ve masgard rezilerim tarafından

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    2

Alıntı barbarapalvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak güzel kardeşim bu forumda binlerce konu aç ama sakın ama sakın yok yenilik gelsin , yok lag var yok bunu şöyle yapın gibi konular açma pek sıcak karşılanmıyor modin ve masgard rezilerim tarafından
    Mesaj alindı teşekkurler bro

FKC
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General Lord
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    788

Saygılar hocam

Captain
    bazlamac55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    4

eu gelsın aylardır yazıyoruz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... lütfen şu işe bir el atın bir şekilde denge sağlanır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş