Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:ARTIK Y E T E R Y E T E R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vice General Lord
    SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    82
    Beğenme 
    175
    Beğenilme 
    194

Standart ARTIK Y E T E R Y E T E R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

YAHU BUNASIL BİR KARŞILIKTIR,BU NASIL BİR TARAFIMA YAPILAN BİR SAYGISIZLIKTIR YA?KONULARA CEZA VERMEDEN NEYE DAYANARAK KAPATIYORSUNUZ YA?ADAM CHARIMI GÖRDÜĞÜ YERDE KÜFÜRLERE BAŞLIYOR BU NASIL BİR SAYGISIZLIKTIR BU NASIL BİR ANLAYIŞTIR YA?BU ADAMIN DAHA BAN YEMEK İÇİN NELER YAPMASI GEREKİYOR YA?BİR PLAYER OLARAK ARTIK GINA GETİRDİNİZ YA BU NASIL TARAFIMA YAPILAN BİR SAYGISIZLIKTIR?BU ADAMI BEN BANLADINIZ SANIYORUM ETTİĞİ ONCA KÜFÜRE KARŞILIK EN AZ 7 8 DEFA CHAT BAN YEDİ REKLAM BANI YEDİ BU ADAM HALA BURDA UTANMADAN OYUNUNU OYNUYOR BİZİMDE OYUNUMUZU GELİYOR KÜFÜR EDİP ZEHİR EDİYOR YA BU NASIL BİR ANLAYIŞTIR İNSANA BİRAZ DEĞER VERİN YA KÜFÜR EDENLE ETMEYEN ARASINDAKİ FARK ARTIK BELLİ OLSUN BUNEDİR YA BEN 23 YAŞINDAYIM ALOOOO TARAFIMA EDİLEN AİLEVİ KÜFÜRLER ZORUMA GİDİYOR BAKIN KALP KIRACAĞIM.BEN ARTIK BU ADAMI BU SUNUCUDA GÖRMEK İSTEMİYORUM BU ADAM ALENEN NE OYUNUN HUZURUNU KOYDU NE BŞKA BİŞEY ETTİ HERŞEYİN BİR SINIRI VARDIR ARTIK BENDE SINIRIMA DAYANDIM ŞURAYA AYLAR SONRA GİRMİŞİM GİRER GİRMEZ AİLEVİ KÜFÜR EDİYOR BAKIN YA BU ŞEREFSİZE HAKETTİĞİ CEZAYI VERİRSİNİZ YADA BEN KOMPLE KARAKTERİMİN HERŞEYİNİ SİLER ÇEKR GİDERİM ARTIK YETER YA PLAYERLİGİ DEĞİLDE KÜFÜRLERİ KONUŞULUYOR BU KİŞİNİN BIÇAK KEMİĞE DAYANDI YA!

DİĞER PCDE AĞZINA KADAR SS DOLU ONLARLA ATMAYI UĞRAŞMAYACAĞIM BUNEDİR KARDEŞİM YA SÜREKLİ AİLEVİ KÜFÜRLER YİYORUZ FORUMA KONU AÇIYORUZ YÖNETİCİ 50 TANE KÜFÜRE CEZA VERMEDEN KAPATIP GİDİYOR BÖYLE BİR ANLAYIŞ OLABİLİRMİ YA BU NASIL BİR SAYGISZLIKTIR BU OYUNDA EDEBİYLE OYNAYANLA OYNAMAYAN NASIL AYIRT OLACAK YA BEN BU OYUNU 3 SENEDİR OYNUYORUM 1 DEFA CHAT YEMİŞİMDİR ARTIK BU ADAMIN KÜFÜRLERİNDEN GINA GELDİ ALIN ŞUNU BURDAN YA.YA BU ŞEREFSİZE HAKETTİĞİ CEZAYI VERİN YADA BEN KOMPLE HERŞEYİMİ SLİP BİRDAHADA ASRO FALAN OYNAMAYACAĞIM BUNASIL BİR SAYGISIZLIKTIR YA AYIP DENEN BİRŞEY VARYA KÜFÜR YEMEYEMİ GİRİYORUZ BURAYA YA? ARTIK YETER YETER!!!! @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu SirMarque tarafından (27.Mayıs.2019 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.
    AKINCI_BEYi bunu beğendi.
    DeepState/RollBack☾★
    ATSIZ__FYNh
    RB_MarqueS

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    82
    Beğenme 
    175
    Beğenilme 
    194

AYİP DENEN BİRŞEY VAR YA ARTIK SABRIM KALAMDI BUNEDİR YA SUNUCUYA GİRELİM DİYORUZ ZEHİR ZIKKIM OLUYOR BU ŞEREFSİZ YÜZÜNDEN YA.BU ŞEREFSİZİN GEREKEN CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM SADECE CHAT BANLA KALMASIN İSTİYORUM !!! @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    DeepState/RollBack☾★
    ATSIZ__FYNh
    RB_MarqueS

Üyeliği Durduruldu
    Pablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    48
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    22

ne kadar haklı bi küfür

General
    davut57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    9
    Beğenme 
    90
    Beğenilme 
    34

asroda ölünce küfür eden adammı böyle konu açmaya başlıyor
    4 vs 1 atıp ölünce küfür eden yavşak bide iyi aile çocuğu rolü yapıyor burada hassktr lan oradan

General
    MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    59

Bu carsambalı dan bir bok olmqz csro dan banned gördü aceba attırabilirmiyim çabasın da küfürbazın tekidir kendisi boşa yırtınıyor.

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    82
    Beğenme 
    175
    Beğenilme 
    194

Ben hiçbir sunucuda ban yemedim,bugüne kadarda sadece 1 kişiye ailevi küfür ettim!Burada ben adalet arıyorum!Siktiklerim gelip burda konuşmasın!Hiçbirinizde gram playerlik yok ancak küfürden başka bir bok bilmezsiniz deyyuslar sizi!
    Ulan yavşak neworderin iti miço bugüne kadar ben sana ne zaman küfür ettim karşıma gelecek kadarda delikanlı değilsin!Gelgelelim melez hasan kanı bozuk hasan BEN CSRO OYNAMADIGIM HALDE CSRODAN NASIL BAN YEDİM AMINA KODUGUMUN İTİ NE ANLATIYORSUN SEN ?
    selo1232 bunu beğendi.
    DeepState/RollBack☾★
    ATSIZ__FYNh
    RB_MarqueS

General
    davut57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    9
    Beğenme 
    90
    Beğenilme 
    34

Ulan ne neworderından bahsediyorsun neyin EGO’sunu yapıyorsun burada yavşağa bak siktir git abuk subuk konuşma kendi yaptıklarını unutup burada salak salak yorum yapma

General
    MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    59

Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiçbir sunucuda ban yemedim,bugüne kadarda sadece 1 kişiye ailevi küfür ettim!Burada ben adalet arıyorum!Siktiklerim gelip burda konuşmasın!Hiçbirinizde gram playerlik yok ancak küfürden başka bir bok bilmezsiniz deyyuslar sizi!
    Ulan yavşak neworderin iti miço bugüne kadar ben sana ne zaman küfür ettim karşıma gelecek kadarda delikanlı değilsin!Gelgelelim melez hasan kanı bozuk hasan BEN CSRO OYNAMADIGIM HALDE CSRODAN NASIL BAN YEDİM AMINA KODUGUMUN İTİ NE ANLATIYORSUN SEN ?
    Kapasite yok man kafa almıyor csro dan biri küfürden ban yedi sende küfürden ban attırabilirim diye bu konuyu açtın beynin olsa sözü açmaya gerek olmuycaktı ek olarak benim küfür ettigimi (ailevi) bir delikanlı çıkıp da söylesin ve şu yazıda ettigin küfür ailevi küfürdür sen bu küfür ü ailevi olarak görmeden millet e yazmışsan sw nin alayının ailesine etmişsin diye sayarım ya da ben 2. Oldum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ailevi mevcut gereğini arz ederim teşekkür ederim.

Yeni Üye
    veho5666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

telefondan insanları özelinden rahatsız ediyon sonra SS çekion ayıp deglmi

Yeni Üye
    Gam_OWER_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    2

kardo dünde oyundaydım bakıyorumda nedense hep sana sövüyorlar küfür cekiyorsun dikkatlı ol a. t

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş