Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 1 Post By MaNSoN
  • 1 Post By Capella
  • 1 Post By weewerenoob

Konu:Asilkroad hakkında.

Senior General
    MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    96
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    133

Standart Asilkroad hakkında.

Arkadaşlar bsilkroad ve asilkroad a baktım.

Bsilkroad'da çok lag var. asilkroadda gram lag yok. Bsilkroadda ortalama çarlar bile 1.500 - 2.000 tl iken asilkroad da en iyi çarları 500- 600 tl ye alabilme şansınız var. bsilkroad da etkinlik çok var mı bilmiyorum ama asilkroad da ortamı kurmuşlar ve uniq vs gidiyorlar. aralarında ufak bir rekabet bile varmış bildiğim kadarıyla.

asilkroad a şimdi başlarsanız ilerde server canlanınca rahat edersiniz çünkü server canlandığı an çar fiyatları 3 katına vuracaktır hemde bir anda.

ayrıca asilkroadda şunu farkettim. iyi kötü bir ortam var ve az kişi de olsa hepsi birbiriyle etkileşim içinde. yani 20- 30 aktif kullanıcı daha gelse tadından yenmez bir server haline gelecektir.
    weewerenoob bunu beğendi.

Senior General
    MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    96
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    133

yeni server arayanlar asilkroad ı tercih edebilir. sonuçta yeni server kadar temiz ve az kullanıcısı olan bir yer. ayrıca aktif kişilere önem verileceği için en iyi guildlerden birisine direk girebilirsiniz( zaten iki tane guild var galiba ) ayrıca silk çok değerli olduğu için silkle rahatlıkla güzel bir set dizebilir yada hazır karakter alabilirsiniz.

Chief General
    Capella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    70
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    140

Asilkroaddaki temel problemler bot charlarının aşırı derecede pasif olması,oyun içi ticaretin olmaması.(bununda temel nedeni bot charlarının pasif oluşunu açıklıyor,çünkü düşen itemin pek bir değeri olmuyor.)Oyun içi ticaretin açılmasını sağlayacak en önemli moblarında titanlar oldugunu düşünüyoruz.Çünkü onlardan düşen itemleri + basarken kullanabilirsin,job cavede,ftwde,pvplerde kullanabilirsin.Ben şundan eminimki Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... buradaki önerilerimizin hepsi değil bir kısmı dahi gelse asilkroad ilk etapda 250,300 sonrasında 600 700ü görecektir çünkü itemini yakan kadar yakmayanlarda var theavengersde en az 10 12 tane +10 üzeri weapon bulunuyor.Lionsda keza öyle duruyor,revodada,kehribardada,uunıversaldada,comra desde öylece duruyor bu insanlar en azından karakterlerini satmak için oyuna girecekler charlar aktif olacak el değişecek kimisi geri dönecek.
    weewerenoob bunu beğendi.
    Vaktiyle bir Atsız varmış,Varolsun!
    ATSIZ__FYNh

-

Chief General
    weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    56
    Beğenme 
    237
    Beğenilme 
    280

Ben ve benim gibi çoğu arkadaşım oyuna girmiyor artık charlarimizin hepsi duruyor ancak açmış olduğumuz konuya yönetim tek bir cvp vermediği için botları oyundan çıkarmak zoruna kaldım çünkü pek bir anlamı yok boşu boşuna pc elektrik yakar oldu Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu işe el atarsa abra piyasanın en iyi alt yapısı ve stabil olan 100 cap serveridir...
    Capella bunu beğendi.

Yeni Üye
    wasd99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Allods Online Türkiye
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

ne oldu abra ya

Yeni Üye
    mustafayldz35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Abra kalmadı malesef b sro desen lagdan geçilmiyor en iyisi c sro

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Captain
    teknoburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    9

Aynen c sro suan cok iyi

Chief General
    Capella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    70
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    140

Abra bal gibide yerinde duruyor.Bsro ve csro playerleriyle abra playerleri tamamen farklı düşünce yapısına sahip.Abra'da dönen silk miktarı dönen tl ticaretini düşündüğümüzde hırsızlık oranının en düşük oldugu sunucudur.Jollygamenin zirvesi kesinlikle Abradır.Ancak Abra'da yapılan hataları saymakla bitiremeyiz,gerek yönetim gerek guıld yönetimi açısından.Abra biranda çöktü,Haziranın 20sinde 3bden immo,13bdende pre satılmaktaydı ancak 10 gün sonra 10bye pet res bile bulamamıştım.Abra'yı bitiren etkenleri düşündüğümüz zamanda ilk sıraya gündemden düşmek istemeyen masterleri,2.sıraya yöneticilerin ilgisizligini 3.sırayada job caveden elde edilen roc seti koyabiliriz.Sword-shield olanın bilegini bu swde bükebilen yoktu,bide bu char roc setle birleşince adeta ölüm makiinesine dönüyordu benim elimde +11 sun spear vardı Mayıs 17'de Chloe'ye 3.5k vuruyordum snowlu adam 100lük snow açıyordu birde,vigor grainle adamı job cavede kesmek imkansız gibi birşey oluyordu adama vuruyosun zerkli bir şekilde ölmek bilmiyordu.Roc setin elde edilmesi çok zordu yani 2 ayda 1 set çıkarabiliyorduk 250 kişilik unıon olarak.25 kişi caveye sürekli geliyorsun BAŞ elde ediyorsun birsüre sonra ******* böyle işi gitmiyom diyorsun gitmeyi bırakıyosun bu sefer aktivite olmuyor sıkılıyorsun vs.Roc Setin gelmesiyle beraber Titan mobları gelip lmp ve çeşitli şeylerin elde edilmesi getirilmedi mesela job cavede kullanmalık hp mp scler vs.Abra'da ulaşabileceğin en yüksek item sundu ki bunu abranın son dönemine bakarsak artık bot charlarında bile sunlar oluşmağa başlamıştı ferit abi vardı KraLFK_ adamın bot charlarında bile sun vardı.Benim mahalleden arkadaşımda oynuyordu rakip guıldimdeydi ama arkadaşımdı,ben rakip guıldimizin masteriyle anlaşamadım fazla egoist gelmişti onun bowunu yaktım +10du kendi spearimi yaktım 11di yani abra benim için o zaman bitti ki benim gibi herkesde itemini yakarak abrayı kafasında bitirdi.Abra'ya nerden baksan 3binden fazla harcamışımdır,yöneticilerden daha fazla ilgi alaka beklerdim bahamutu kurtardıkları gibi abrayıda kurtarmalarını beklerdim ama onlar susmayı tercih etti.Abra 4 5 tane 100 cap only ch sw oynadım en iyisiydi,birkaç tane göt guıld vardı ama genel anlamda kaliteli insanların durağıydı.Ticarethane olmayan adam gibi adam sw FTW ABRA only daşşaklıların mekanı
    Alıntı mustafayldz35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abra kalmadı malesef b sro desen lagdan geçilmiyor en iyisi c sro

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Vaktiyle bir Atsız varmış,Varolsun!
    ATSIZ__FYNh

-

Senior General
    Galen_mareka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    52
    Beğenilme 
    96

Alıntı MaNSoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bsilkroad ve asilkroad a baktım.

Bsilkroad'da çok lag var. asilkroadda gram lag yok. Bsilkroadda ortalama çarlar bile 1.500 - 2.000 tl iken asilkroad da en iyi çarları 500- 600 tl ye alabilme şansınız var. bsilkroad da etkinlik çok var mı bilmiyorum ama asilkroad da ortamı kurmuşlar ve uniq vs gidiyorlar. aralarında ufak bir rekabet bile varmış bildiğim kadarıyla.

asilkroad a şimdi başlarsanız ilerde server canlanınca rahat edersiniz çünkü server canlandığı an çar fiyatları 3 katına vuracaktır hemde bir anda.

ayrıca asilkroadda şunu farkettim. iyi kötü bir ortam var ve az kişi de olsa hepsi birbiriyle etkileşim içinde. yani 20- 30 aktif kullanıcı daha gelse tadından yenmez bir server haline gelecektir.
    O Serverden Hayır Gelmez reis.
    ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş