MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MendoZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    347
    Beğenilme 
    326

Standart 70-100 TL arası en iyi gaming kulaklık tavsiyeleriniz?

Arkadaşlar merhaba. PointBlank, CS go gibi oyunları oynarken ve daha sonra da film izlerken kullanabileceğim 70-100 TL arası onerebileceginiz gaming kulaklıklar var mı? Tabi dolar böyleyken böyle ekipman parçalarını bu fiyatlara bulmak zor olsa da şimdiden teşekkürler.
    M4rJiNaL
    ST_OXSI

Crystall9225 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Crystall9225 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    1

Dostum creative marka kulaklığı tavsıye edebılrım ki çok rarhattır.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    347
    Beğenilme 
    326

Alıntı Crystall9225 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum creative marka kulaklığı tavsıye edebılrım ki çok rarhattır.
    Dostum o marka kulaklıklarla benım butçem arasında dağlar kadar fark var
    M4rJiNaL
    ST_OXSI

Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Buqix isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    716

Thumbs up

Alıntı MendoZa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. PointBlank, CS go gibi oyunları oynarken ve daha sonra da film izlerken kullanabileceğim 70-100 TL arası onerebileceginiz gaming kulaklıklar var mı? Tabi dolar böyleyken böyle ekipman parçalarını bu fiyatlara bulmak zor olsa da şimdiden teşekkürler.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hocam geçtiğimiz haftalarda bende arkadaşlardan bu konuda yardım istemiştim konuya linkten ulaşabilirsin. Tavsiyeler ve bütçem dahilinde Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu kulaklığı aldım ve gayet memnunum.

Yardımcı olması açısından ürünün inceleme videosu:

Söylediğim gibi kulaklıktan gayet memnunum. Şöyle anlatıyım. Geçenlerde bulunduğum il 40 derece sıcaklıktaydı ama en ufak terleme yapmadı. Esneklik açısından inceleme videosunu izlersen her kafaya uyacak şekilde ve üzerindeki metal kısım yıpranmayı önlüyor. Metalin çok sağlam olduğu söylenemez ama sonuçta bütçe belli kaldırıp duvara vurmadığın sürece bir zarar geleceğini düşünmüyorum. Sesi karşı tarafa gayet temiz aktarıyor. Sesleri çok net duyuyorsun. Tek sorunum usb girişli olduğu için aynı anda hem hoparlörden hem de kulaklıktan ses alamıyorum. Hatta uğraşırken bozdum sanırım şu an bilgisayarım hoparlörü bile görmüyor Umarım yardımcı olmuşumdur bence bütçeni biraz daha yükselterek alabileceğin güzel kulaklıklardan birisi.
    ComradeS

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    347
    Beğenilme 
    326

Alıntı Buqix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam geçtiğimiz haftalarda bende arkadaşlardan bu konuda yardım istemiştim konuya linkten ulaşabilirsin. Tavsiyeler ve bütçem dahilinde Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu kulaklığı aldım ve gayet memnunum.

Yardımcı olması açısından ürünün inceleme videosu:

Söylediğim gibi kulaklıktan gayet memnunum. Şöyle anlatıyım. Geçenlerde bulunduğum il 40 derece sıcaklıktaydı ama en ufak terleme yapmadı. Esneklik açısından inceleme videosunu izlersen her kafaya uyacak şekilde ve üzerindeki metal kısım yıpranmayı önlüyor. Metalin çok sağlam olduğu söylenemez ama sonuçta bütçe belli kaldırıp duvara vurmadığın sürece bir zarar geleceğini düşünmüyorum. Sesi karşı tarafa gayet temiz aktarıyor. Sesleri çok net duyuyorsun. Tek sorunum usb girişli olduğu için aynı anda hem hoparlörden hem de kulaklıktan ses alamıyorum. Hatta uğraşırken bozdum sanırım şu an bilgisayarım hoparlörü bile görmüyor Umarım yardımcı olmuşumdur bence bütçeni biraz daha yükselterek alabileceğin güzel kulaklıklardan birisi.
    Öncelikle yardımcı olduğun için teşekkür ederim. 2 Sene once kullandığım gamıng kulaklık 2-3 saatten sonra ağrı yapıyordu kulağım bayagı agrıyordu yanı. Artık buna dayanamadım ve arkadaşıma vermiştim. Acaba bu kulaklığın rahatlığı nasıl ? 3-4 saat gibi kullanımlarda kulakta ağrı felan yapıyor mu acaba?
    M4rJiNaL
    ST_OXSI

Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Buqix isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    716

Alıntı MendoZa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yardımcı olduğun için teşekkür ederim. 2 Sene once kullandığım gamıng kulaklık 2-3 saatten sonra ağrı yapıyordu kulağım bayagı agrıyordu yanı. Artık buna dayanamadım ve arkadaşıma vermiştim. Acaba bu kulaklığın rahatlığı nasıl ? 3-4 saat gibi kullanımlarda kulakta ağrı felan yapıyor mu acaba?
    Gerek iş gerek oyunlar gereği günde 6-7 saat kulağımda kalıyor, şu ana kadar herhangi bir ağrı olmadı bende ama ben sürekli çıkarıyorum kulağımdan aralıksız max. 2 saat tutmuşumdur ve bir sıkıntı yaratmadı.
    ComradeS

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    347
    Beğenilme 
    326

Alıntı Buqix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerek iş gerek oyunlar gereği günde 6-7 saat kulağımda kalıyor, şu ana kadar herhangi bir ağrı olmadı bende ama ben sürekli çıkarıyorum kulağımdan aralıksız max. 2 saat tutmuşumdur ve bir sıkıntı yaratmadı.
    Eyvallah teşekkür ederim. Bu kulaklığı değerlendireceğim.
    M4rJiNaL
    ST_OXSI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş